Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aż się prosi o zderzak z s-line i glebe :gwizdanie:

właśnie jestem w trakcie poszukiwania zderzaka a co do gleby to muszę coś zrobić z tym przodem :wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 14:25_________________________________________________No i stało się :evil: niedługo zawita zderzak s line tylko jeszcze muszę rozejrzeć się za kratkami i ramką tablicy

s_line.jpg

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:11_________________________________________________Koledzy mam pytanie odnośnie tych gratów czy podejdą do mojego auta, chciałem się upewnić co by nie było wtopy z góry dzięki :hi:

8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do intecoolera

8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu intercoolera

8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC

8E0 117 336 N kierownica powietrza prawa, Czy ta kierownica jest konieczna stara nie podejdzie :mysli:???

8E0 117 335 P ta kierownica jest odpowiednia jeśli macie ic z jednej strony (kierowcy)

Opublikowano

nie jestem pewien, ale upewnij się czy obudowy halogenów pasują :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie jestem pewien, ale upewnij się czy obudowy halogenów pasują :mysli:

obudowy nie pasują :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 15:52_________________________________________________wszystkie graty dotarły teraz tylko malowanie i montaż :evil:

24062011201.jpg

Numery części dla potomnych bo ja miałem z tym troszkę zamieszania :wallbash:

IC z jednej strony

8E0 117 335 P kierownica lewa ( strona Kierowcy)

8E0 807 681 F kratka wlotu powietrza strona lewa ( strona Kierowcy)

8E0 807682 G kratka wlotu powietrza strona prawa z zaślepką ( strona pasażera)

8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC jak na foto

Opublikowano

Jak pojeździsz z nakładeczkami na lustrach to daj opinię,czy się nie odbarwiają i czy owady lekko schodzą.Też na takie się czaję. :hi: Autko git :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podpisuję się pod pytaniem o lusterka S4. Daj znać skąd takie brać i czy warto?

Opublikowano

szkoda ze zderzak bez sprysków .

Opublikowano
  • Autor

Jak pojeździsz z nakładeczkami na lustrach to daj opinię,czy się nie odbarwiają i czy owady lekko schodzą.Też na takie się czaję. :hi: Autko git :good:

[/quote

obudowy są jak najbardziej Ok nic z nimi się nie dzieje :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

gdzie kupiles te obudowy lusterek?

ebay UK

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-A3-A6-wing-mirror-covers-Matt-Aluminium-style-/280706231000?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415b652ad8

:hi:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 16:14_________________________________________________Projekt s line zewnętrzny zakończony :evil:

02092011336.jpg

02092011335.jpg

Opublikowano

Wygląda super :slina: :slina: :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Parę fotek dla odświeżenia tematu :)

Ania_i_Rafa_0793.jpg

Ania_i_Rafa_2160.jpg

Opublikowano

Żonę z A8 wyrwałeś?

Opublikowano
  • Autor

Żonę z A8 wyrwałeś?

Nie a8 kolegi Enti

Opublikowano

żartowałem :tongue4:

powodzonka na nowej drodze życia :wink4:

przekaż żonie :kwiatek:

:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pora na co nieco s line do środka, zawitała nowa gałeczka i dotarły heble 320mm :evil:

fotki wkrótce :>

a tu zimowo

fff.jpg

Opublikowano

pora na co nieco s line do środka, zawitała nowa gałeczka i dotarły heble 320mm :evil:

fotki wkrótce :>

a tu zimowo

fff.jpg

A gdzie taka zima :wink4:

Opublikowano

w zeszłym roku chyba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w zeszłym roku chyba :wink4:

dokładnie :polew:

30122011028.jpg

30122011029.jpg

Opublikowano

Gałeczka nawet fajna tylko ten granatowy środek :disgust:

Opublikowano

Gała z B8 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.