Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Runda WRMP 1/4 mili im. Jana Wdowczyka

28 kwietnia 2007 - Warszawa (Lotnisko Bemowo).

Jeżeli nic planów nie zmieni to będę obecny.Wybieram się gościnnie (oczywiście swoim autkiem ) z członkami A3 klubu ( ponoć będzie niemała kolumna samochodów-a w sumie kolumna A3 ) i chciałem zapytać kogo będę mógł z naszych klubowiczów na mijescu spotkać ? Ja oczywiście zabieram znaki rozpoznawcze ( smycz i koszulka klubowa-no i furacz na parkingu ).kogo z Was mogę wypatrywać ? ktos może startuje ?

[ Dodano: 18-04-2007, 12:09 ]

dla chętnych :

http://www.sss.org.pl/event.php?view=280407

Opublikowano

planuje sie wybrac ... ale co z tego bedzie to nie wiem ... :rolleyes:

moze mała grupka z AKP tez bedzie .... a i dziki warszawskie tez chyba beda .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Bryniu Ciebie poznam bez problemu :wink: Spanky z Tobą też nie będzie problemu ( tylko chodź wyprostowany ) a napewno Cie wylukam:biggrin:

Opublikowano

Red Tornado i ja tez bedziemy ;) Mysle ze wiekszosc warszawskiej ekipy tez bedzie :twisted:

Opublikowano

A4 Warsaw Team będzie :twisted:

Opublikowano

Ja jeszcze sie zastanawiam :confused:

Opublikowano

Ja nie jade :twisted:

Opublikowano

Ja tez nie :twisted:

Opublikowano

A kto jedzie 27 maja do Białej Podl.? Co prawda zawsze pogoda była kiepska, ale może w tym roku już będzie git :wink::a4fan:

Opublikowano

oby :)

chociaz ostatnio udalo sie rozegrac all w sobote :D

ja bede na 100% :D

Opublikowano
oby :)

chociaz ostatnio udalo sie rozegrac all w sobote :D

ja bede na 100% :D

No Ty masz blisko :wink: Bo zakładam, że ten skrót oznacza Międzyrzec Podl.? Ja też się szykuję... Będzie git :wink:

Opublikowano

War.-Maz. Team tez bedzie...Znaczy sie ja na 100% Robson i Taktus pewnie tez...Oby nazbieralo sie Nas jak najwiecej...Zapowiada sie fajna impreza i spocik :a4fan: :biggrin:

Opublikowano
Bo zakładam, że ten skrót oznacza Międzyrzec Podl.?

tak jest :D

oby tylko ta pogoda dopisala ;p

i zeby tradycji nie stala sie zadosc..

Opublikowano

pojeba... mi sie...Nas jednak nie bedzie bo w tym samym czasie jest zlot w olsztynie i myslalem ze o to chodzi...nie dokladnie przeczytalem temat :rotfl:

Opublikowano
pojeba... mi sie...Nas jednak nie bedzie bo w tym samym czasie jest zlot w olsztynie

Micek czy ja o czymś nie wiem ? :twisted: :twisted:

Opublikowano

Poprostu nie zauwazylem ze tu chodzi o Warszawe hehe :rotfl::wink:

Opublikowano

ok ok :biggrin: ale w takim razie widzę Cię 28 -go w sobotę w Olsztynie :twisted: KPW? :wink::rotfl::rotfl:

Opublikowano

kto jeszcze wpada na bemowo :question:

Opublikowano

jak nie bedzie padalo to moze wpadne :wink:

Opublikowano

Qrcze. Już miałem krzyczeć o jakieś bilety, ale niestety będę wtedy 200 km na wschód od Londynu :evil::cry:

[ Dodano: 19-04-2007, 09:25 ]

Robić zdjęcia, kręcić filmy, cobym miał się czym pocieszyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.