Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

<strzela z procy> :naughty:

/OT

Mirron kiedy sie zamieniamy na fotele - co wchodze na Twoj watek to mi sie takie marzą :wink4::decayed:

ok - będę pamiętał :)

Opublikowano

No fakt ominolem ten post :)

Tukan lepiej szybciutko popraw ten post bo jak profesor MiodkoYkk tu wejdzie to zacznie się wykład o ortografii :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

Miron...masz wkurwa, że ci ślady po napisach zostały a jak mówiłem ja czy admin vel "suchy duch" żebyś megłajersa nałożył na furę to pisałeś cytuję: :bla: :bla:

teraz nie miałbyś śladu po żadnych paluchach, ptakach, srakach czy nawet jakby ci Trzeniu furę obsikał to by się nic nie stało :naughty:

Uderz do admina aka "cienki bolek" i niech ci doradzi jak dalej postępować

:decayed:

Opublikowano

Miron...masz wkurwa, że ci ślady po napisach zostały a jak mówiłem ja czy admin vel suchy duch żebyś megłajersa nałożył na furę to pisałeś cytuję: :bla: :bla:

teraz nie miałbyś śladu po żadnych paluchach, ptakach, srakach czy nawet jakby ci Trzeniu furę obsikał to by się nic nie stało :naughty:

Uderz do admina aka cienki bolek i niech ci doradzi jak dalej postępować

:decayed:

Nigdy nie chciałbym żeby mi Trzeniek ojszczał A4, ta świadomość nie dawała by mi spokoju aż do śmierci...

:decayed:

Opublikowano

chciałem takie foto jakie Poziu miał swojej B6 :) ale wyszło tylko takie

Ps. dzięki Czester :notworthy:

79cb1fec9f1ee222m.jpg

Fajna fotka :good:

Macie może wersję w kolorze :?:

Pstryknelibyście kiedyś coś wieczorkiem bo widzę że czester się lubuje w takich fotkach :good:

Opublikowano
  • Autor

Macie może wersję w kolorze

tak :wink4:

4ccdabf1dd7f4a83m.jpg

Opublikowano

Coś wysoko stoi na tej focie, miron chyba musisz jeszcze większą glebę zrobić :)

c1d91c40b1163937.jpg

tak będzie idealnie na air ride :)

Opublikowano

Macie może wersję w kolorze

tak :wink4:

4ccdabf1dd7f4a83m.jpg

Miron masz moze ta fotke w lepszej rozdzielczosci?

Opublikowano

przecież ona jest kiepska...

ani ostrości na aucie ani w tle...

jeśli ją chcecie do tego o czym myślę to na żywo wyjdzie kupa :cool1:

Opublikowano

przecież ona jest kiepska...

ani ostrości na aucie ani w tle...

jeśli ją chcecie do tego o czym myślę to na żywo wyjdzie kupa :cool1:

Wiem panie fotografie ( :decayed: ) ze fotka nie jest najlepiej wykonana, co nie zmienia faktu ze mi sie kur**sko podoba :kox:

Opublikowano

przecież ona jest kiepska...

ani ostrości na aucie ani w tle...

jeśli ją chcecie do tego o czym myślę to na żywo wyjdzie kupa :cool1:

Wiem panie fotografie ( :decayed: ) ze fotka nie jest najlepiej wykonana, co nie zmienia faktu ze mi sie kur**sko podoba :kox:

sama akcja jest dobra , ale fota jak ma być jeszcze do czegoś użyta to niech Miron zapakuje swoją purchawe do auta i jedzie jeszcze raz zrobić fotkę :decayed:

proponuję robić ją przy podobnej prędkości a nie podczas szybkiego wyprzedzania :)

Opublikowano

przecież ona jest kiepska...

ani ostrości na aucie ani w tle...

jeśli ją chcecie do tego o czym myślę to na żywo wyjdzie kupa :cool1:

Wiem panie fotografie ( :decayed: ) ze fotka nie jest najlepiej wykonana, co nie zmienia faktu ze mi sie kur**sko podoba :kox:

sama akcja jest dobra , ale fota jak ma być jeszcze do czegoś użyta to niech Miron zapakuje swoją purchawe do auta i jedzie jeszcze raz zrobić fotkę :decayed:

proponuję robić ją przy podobnej prędkości a nie podczas szybkiego wyprzedzania :)

Spoko ja se taka zrobie :naughty:

ale nie, jakbys miron mial ta fotke to wrzuc gdzies ;)

Opublikowano
  • Autor

Macie może wersję w kolorze

tak :wink4:

4ccdabf1dd7f4a83m.jpg

Miron masz moze ta fotke w lepszej rozdzielczosci?

:no:

Coś wysoko stoi na tej focie, miron chyba musisz jeszcze większą glebę zrobić :)

c1d91c40b1163937.jpg

tak będzie idealnie na air ride :)

:sick3:

Opublikowano

Co Ci Mirek w glebie nie pasuje? :cool1:

Gwinta bym Ci polecił ale Ty leniwy jesteś to nie wiem :mysli:

:decayed:

Opublikowano

autko naprawde robi wrażenie:D

pewnie tez wrażenie robi kasa włożona w nie:D

Opublikowano

autko naprawde robi wrażenie:D

pewnie tez wrażenie robi kasa włożona w nie:D

Miron jest rezaczem,sam tworzy swoje czesci :wink4::decayed: to przetopi z miednicy,to cos innego :gwizdanie: :decayed: ale patent z lampami zrobiony z lampek choinkowych przeszedł najśmielsze oczekiwania :decayed:
Opublikowano
  • Autor

autko naprawde robi wrażenie:D

pewnie tez wrażenie robi kasa włożona w nie:D

Miron jest rezaczem,sam tworzy swoje czesci :wink4::decayed: to przetopi z miednicy,to cos innego :gwizdanie: :decayed: ale patent z lampami zrobiony z lampek choinkowych przeszedł najśmielsze oczekiwania :decayed:

grunt to dobry pomysł :decayed:

autko naprawde robi wrażenie:D

pewnie tez wrażenie robi kasa włożona w nie:D

aż takiej kasy wkładać nie musiałem wbrew pozorom :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:37_________________________________________________do mojej B6 poszlo znacznie więcej :)

Opublikowano

miron ma "znajomości" i części z całego śląska mu zjezdzają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyżby jakaś zmiana "kapci"? :)

Opublikowano

Czyżby jakaś zmiana "kapci"? :)

przecież sprzedaje 18-stki, a jeździ na 19'' :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.