Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w audi a6 ? :kox:

A to w audi A6 są inne silniki 3.0 tdi :?: :mysli:

Opublikowano

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

Opublikowano

sorry ze robie mały ot ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat :> czy w tych silnikach 3.0 tdi sa pompowtryski czy juz jest szyna CR jak w audi a6 ? :kox:

no obecnych A6 po lifcie masz CR wczesniejsze jak i B7 masz PD

Opublikowano

Tu się z kolegą nie zgodzę bo 3.0 tdi w B7 też są na CR :wink4:

Opublikowano

mój ojciec ma A6 (2007) i też CR

Opublikowano

Oczywiście że tak, nie ma innego układu zasilania paliwa jak CR w 3,0 tdi. A nowe 3,0 różni się bardziej osprzętem a nie konstrukcją silnika. MA inne turbo, kolektory ssące, inne sprzęgło i pare innych rzeczy.

Opublikowano

potwierdzam.

nawet zakldalem sie ze sprzedawca w salonie BMW bo tez chcial mi wmowic ze byly 3.0 na pompowtryskach... ale o 335D nie chcial sie skubany zalozyc :polew: :polew:

3.0TDI bylo pierwszym silnikiem CR od audi i od pierwszego egzemplarza mialo common rail. nie ma innej opcji.

Opublikowano
  • Autor

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

:shocked:

może ktoś przed Tobą je wymienił :naughty:

Opublikowano

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

:shocked:

może ktoś przed Tobą je wymienił :naughty:

Nie dam głowy obciąć ale Ono ma auto od nowości:)

Opublikowano
  • Autor

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

:shocked:

może ktoś przed Tobą je wymienił :naughty:

Nie dam głowy obciąć ale Ono ma auto od nowości:)

o ile dobrze pamietam był kupiony z małym przebiegiem :wink4:

tak czy siak, mały żarcik z mojej strony bo raczej nikt przed nim ich nie wymieniał a z drugiej zaś strony nie spotkałem się aby w tym roczniku ktoś miał wtryski AH

Opublikowano

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

:shocked:

może ktoś przed Tobą je wymienił :naughty:

Nie dam głowy obciąć ale Ono ma auto od nowości:)

o ile dobrze pamietam był kupiony z małym przebiegiem :wink4:

tak czy siak, mały żarcik z mojej strony bo raczej nikt przed nim ich nie wymieniał a z drugiej zaś strony nie spotkałem się aby w tym roczniku ktoś miał wtryski AH

Podjedz z ciekawości i z hamuj auto w Epro -sys( powinno być więcej Nm). Zauważyłeś spadek zużycia pailwa lub lepsza reakcje na gaz? My ostatnio wymienialismy i średnio o 1 litr klientowi spadło spalanie i była lepsza reakcja na gaz:)

Opublikowano
  • Autor

Kurde tak czytam , i myśle czemu moje wtryski jeszcze nie leją skoro mam silnik BKN i 180 tyś przebiegu , sprawdzam w Etce a ja mam AH :shocked: . Z tego wynika że nie wszystkie BKN miały wadliwe wtryski , może też nie wszystkie mają wadliwe napinacze skoro u mnie nic nie grzechocze :mysli:

:shocked:

może ktoś przed Tobą je wymienił :naughty:

Nie dam głowy obciąć ale Ono ma auto od nowości:)

o ile dobrze pamietam był kupiony z małym przebiegiem :wink4:

tak czy siak, mały żarcik z mojej strony bo raczej nikt przed nim ich nie wymieniał a z drugiej zaś strony nie spotkałem się aby w tym roczniku ktoś miał wtryski AH

Podjedz z ciekawości i z hamuj auto w Epro -sys( powinno być więcej Nm). Zauważyłeś spadek zużycia pailwa lub lepsza reakcje na gaz? My ostatnio wymienialismy i średnio o 1 litr klientowi spadło spalanie i była lepsza reakcja na gaz:)

dzięki za wskazówki - narazie nic takiego nie zauważyłem - może dlatego, że zrobiłem dopiero 50km od wymiany wtrysków :decayed: ( było to wczoraj ) :wink4:

Opublikowano

Watpie ze Mironowi z 6L jeszcze moze spasc spalanie :decayed: [br]Dopisany: Luty 24, 2010, 06:24:38 _________________________________________________

zrobiłem dopiero 50km od wymiany wtrysków :decayed: ( było to wczoraj ) :wink4

A potem sie dziwic ze TDI maja po 350 tys przelotu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Watpie ze Mironowi z 6L jeszcze moze spasc spalanie :decayed:

:decayed:

mój rekord to 7,2 na odcinku Gliwice-Rzeszów, Rzeszów-Gliwice - w sumie 560km a spalanie sprawdzone na stacji - nie na kompie :wink4:

Opublikowano

A jaka przelotowa predkosc?? Ja moja oszczedna esa trase zrobilem do 120km/h 8,6 :)

Opublikowano
  • Autor

A jaka przelotowa predkosc?? Ja moja oszczedna esa trase zrobilem do 120km/h 8,6 :)

o średniej trudno mi powiedzieć.

w jedna strone miałem 280km

140km autostradą ( prędkości 130-160 )

140km drogą jednopasmową ( tu prędkości były raczej 70-90 ) bez jakigoś szarpanego wyprzedania

Opublikowano

Podsumowywując Emeryci :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Podsumowywując Emeryci :decayed::polew:

no tak bym też to podsumował ( prędkości były jakie były bo jechałem za furą znajomych - Toyota Yaris 1.0 :decayed: )

ale tak czy siak trasa KR - RZ jest tak specyficzna, że cieżko tam o większe prędkości - tymbardziej za dnia

Opublikowano

Podsumowywując Emeryci :decayed::polew:

no tak bym też to podsumował ( prędkości były jakie były bo jechałem za furą znajomych - Toyota Yaris 1.0 :decayed: )

ale tak czy siak trasa KR - RZ jest tak specyficzna, że cieżko tam o większe prędkości - tymbardziej za dnia

No dokładnie ale to jest własnie TDI 280km ma ale nadal jest oszczedny :good:
Opublikowano

Podsumowywując Emeryci :decayed::polew:

no tak bym też to podsumował ( prędkości były jakie były bo jechałem za furą znajomych - Toyota Yaris 1.0 :decayed: )

ale tak czy siak trasa KR - RZ jest tak specyficzna, że cieżko tam o większe prędkości - tymbardziej za dnia

trzeba było ich na hol podpiąć :polew: :polew: Z litr więcej by Ci spaliła może :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.