Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kogoś zazdrość w du.ie ściska i powinien dostać po łapach za to co zrobił

przykra sprawa :(

co za koleś :polew:

No wlasnie jak tak można .... Oj Somes dostaniesz po "łapach" bo zazdrosc dusi :decayed:

Opublikowano

KRYMINAŁ! :D

Opublikowano

kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...

:sarcastic:

Opublikowano

<strzela z procy> :naughty:

/OT

Mirron kiedy sie zamieniamy na fotele - co wchodze na Twoj watek to mi sie takie marzą :wink4::decayed:

Opublikowano

Qri siedziałem w nich i powiem Ci że szału nie robią :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Qri siedziałem w nich i powiem Ci że szału nie robią :gwizdanie:

:decayed:

dokładnie.

też się kiedyś na nie napaliłem jak ślepy na suchary, ale jak w nich usiadłem to okazało się że są praktycznie takie same jak te s-lineowe. Tyle że wyglądają fajniej :)

Opublikowano

dokładnie.

też się kiedyś na nie napaliłem jak ślepy na suchary, ale jak w nich usiadłem to okazało się że są praktycznie takie same jak te s-lineowe. Tyle że wyglądają fajniej :)

śmiem twierdzić że kubły z s4 b5 są wygodniejsze :tongue4:

Opublikowano

kurfa juz nie przesadzajcie z tym rysowaniem sie samochodu...

jakby od czegos takiego mialy robić się rysy to po jednej przejazdzce z predkoscia 150km/h byście wypiaskowali cały lakier od mikrozanieczyszczen

Opublikowano

kurfa juz nie przesadzajcie z tym rysowaniem sie samochodu...

jakby od czegos takiego mialy robić się rysy to po jednej przejazdzce z predkoscia 150km/h byście wypiaskowali cały lakier od mikrozanieczyszczen

dokładnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurfa juz nie przesadzajcie z tym rysowaniem sie samochodu...

jakby od czegos takiego mialy robić się rysy to po jednej przejazdzce z predkoscia 150km/h byście wypiaskowali cały lakier od mikrozanieczyszczen

furka stoi umyta i czyściutka w garażu - zapraszam Siemian na oględziny :wink4:

Opublikowano

kurfa juz nie przesadzajcie z tym rysowaniem sie samochodu...

jakby od czegos takiego mialy robić się rysy to po jednej przejazdzce z predkoscia 150km/h byście wypiaskowali cały lakier od mikrozanieczyszczen

furka stoi umyta i czyściutka w garażu - zapraszam Siemian na oględziny :wink4:

Uważaj tylko, żeby nie przyszedł czasem z gwoździem :wink4:
Opublikowano

napewno nie ma śladu...

.... chociaż tak sobie myśle gdyby to był ori lakier to napewno by nie było...

W sumie to jest w tym miejscu gdzie mówiłeś że malowałeś sprayem żeby zamaskować jakoś te spawy po tej nowej lewej ćwiartce... Tam pod światło może być widać.

Opublikowano
  • Autor

................śmieszne na maxa.............

Opublikowano

Nie ma szans na slady,po dobrym umyciu i najwyzej lekkiej polerce dobrym preparatem bedzie git.Ale to sa kiepskie zarty,maziac kkomus po aucie paluchem :thumbdown: Miron mam gwozdzia 100 pozycze Ci kiedys na spota :decayed:

Opublikowano

Nie ma szans na slady,po dobrym umyciu i najwyzej lekkiej polerce dobrym preparatem bedzie git.Ale to sa kiepskie zarty,maziac kkomus po aucie paluchem :thumbdown: Miron mam gwozdzia 100 pozycze Ci kiedys na spota :decayed:

będę wiedzieć żeby na spoty już nie przyjeżdżać :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma szans na slady,po dobrym umyciu i najwyzej lekkiej polerce dobrym preparatem bedzie git.Ale to sa kiepskie zarty,maziac kkomus po aucie paluchem :thumbdown: Miron mam gwozdzia 100 pozycze Ci kiedys na spota :decayed:

Tukan - autko było wyjątkowo brudn - to nawet nie był brud a twarda skorupa soli i innych - po zwykłym lekkim brudzie pewnie śladu by nie było :wink4:

napewno nie ma śladu...

.... chociaż tak sobie myśle gdyby to był ori lakier to napewno by nie było...

W sumie to jest w tym miejscu gdzie mówiłeś że malowałeś sprayem żeby zamaskować jakoś te spawy po tej nowej lewej ćwiartce... Tam pod światło może być widać.

masz szczęście, że już masz kropka - bo i tak teraz byś go dostał :decayed:

Opublikowano

To jedz umyj i jak beda rysy,to wiesz komu jaja urwac :decayed: Ale nie bedzie rys wiec i jaja sie uchronia :polew:

albo i nie :decayed:

Opublikowano

To jedz umyj i jak beda rysy,to wiesz komu jaja urwac :decayed: Ale nie bedzie rys wiec i jaja sie uchronia :polew:

albo i nie :decayed:

przeciez pisał że umył.

napewno nie ma śladu...

.... chociaż tak sobie myśle gdyby to był ori lakier to napewno by nie było...

W sumie to jest w tym miejscu gdzie mówiłeś że malowałeś sprayem żeby zamaskować jakoś te spawy po tej nowej lewej ćwiartce... Tam pod światło może być widać.

masz szczęście, że już masz kropka - bo i tak teraz byś go dostał :decayed:

wiem :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

To jedz umyj i jak beda rysy,to wiesz komu jaja urwac :decayed: Ale nie bedzie rys wiec i jaja sie uchronia :polew:

albo i nie :decayed:

umyj ? czytasz co piszę ? fura umyta i częściowo po pastowaniu - pisałem o tym co zostało już po myciu i woskowaniu

Opublikowano

No fakt ominąłem ten post :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.