Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słabo mi jak to czytam :wallbash:

Mirek ma kierwa 280wściekłych koni i chce sobie założyć zasrane blaszki z OLABOGA S4 których i tak prawie nie widać (bo go stać) (wasza zazdrość?)

ale jak ktoś do starego padła B5 z silnikiem 1.6 lub nawet "porezanym" 1.9TDI łaaaaał na 150koooooni wdupia zderzak z S4 za 1000zł to jest bogiem tuningu .... :rolleyes:

Opublikowano

słabo mi jak to czytam :wallbash:

Mirek ma kierwa 280wściekłych koni i chce sobie założyć zasrane blaszki z OLABOGA S4 których i tak prawie nie widać (bo go stać) (wasza zazdrość?)

ale jak ktoś do starego padła B5 z silnikiem 1.6 lub nawet "porezanym" 1.9TDI łaaaaał na 150koooooni wdupia zderzak z S4 za 1000zł to jest bogiem tuningu .... :rolleyes:

ale jestem wiesniak :( mam lotke s4 w 1.8T :(

i do tego ten wydech RS4 b7 style :o - omg wychodze z siebie :naughty:

Opublikowano

A takie ?

33433590071_large.jpg

Opublikowano

A takie ?

33433590071_large.jpg

to na poważnie ? :decayed:

Opublikowano

A takie ?

33433590071_large.jpg

to na poważnie ? :decayed:

a czy ja tutaj jest kiedyś niepoważny ? :decayed:

Opublikowano

A takie ?

33433590071_large.jpg

to na poważnie ? :decayed:

a czy ja tutaj jest kiedyś niepoważny ? :decayed:

... :decayed:

tak jak jest, jest imo dobrze :)

tylko 20 mogla by wygladac lepiej ;]

Opublikowano

Ładniejsze te pomarańczowe fotele jak ta felga... :decayed:

Opublikowano

Ładniejsze te pomarańczowe fotele jak ta felga... :decayed:

no ciagle namawiam Mirkę żeby sobie zmienił jego Recaro na te pomarańczowe ale się j**any uparł :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ładniejsze te pomarańczowe fotele jak ta felga... :decayed:

no ciagle namawiam Mirkę żeby sobie zmienił jego Recaro na te pomarańczowe ale się j**any uparł :naughty: :naughty:

:polew: :polew: w Bukowinie wyrezamy
Opublikowano

Nie potrzebnie się unosicie, ja po porstu nie lubie imitacji. Sam tego nigdy nie stosowałem.

Dzisiaj założyłem swoje blaszki. Nie wiem ile wytrzymają ale słyszałem że nie za długo. Ledwo je widać spod AVUSów, ale cóz.. jest S4 są i blaszki.

Opublikowano

Nie potrzebnie się unosicie, ja po porstu nie lubie imitacji. Sam tego nigdy nie stosowałem.

Dzisiaj założyłem swoje blaszki. Nie wiem ile wytrzymają ale słyszałem że nie za długo. Ledwo je widać spod AVUSów, ale cóz.. jest S4 są i blaszki.

masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew:

po jednym dniu jazdy i tak całe zaciski są czarne od pyłu od klocków...

bo za mocno hamujesz lub za szybko jezdzisz :tongue4::wink4:

zasada nr1 - Kto hamuje ten przegrywa :kox: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

zasada nr1 - Kto hamuje ten przegrywa :kox: :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ??

:polew: :polew:

Opublikowano

Miron blaszki sa OK i nie sluchaj Ich, sam mam heble od s4 i takie zaloze jak tylko dorwe

a felg nie maluj, zniknie ten rozmiar (JAKIEGO BYS KOLORKU NIE UZYSKAL)a chyba nie o to chodzi

Opublikowano

Nie potrzebnie się unosicie, ja po porstu nie lubie imitacji. Sam tego nigdy nie stosowałem.

Dzisiaj założyłem swoje blaszki. Nie wiem ile wytrzymają ale słyszałem że nie za długo. Ledwo je widać spod AVUSów, ale cóz.. jest S4 są i blaszki.

masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

A w temacie to fele zostawiaj srebrne :good: a blaszki są kox :kox:

Opublikowano

Nie potrzebnie się unosicie, ja po porstu nie lubie imitacji. Sam tego nigdy nie stosowałem.

Dzisiaj założyłem swoje blaszki. Nie wiem ile wytrzymają ale słyszałem że nie za długo. Ledwo je widać spod AVUSów, ale cóz.. jest S4 są i blaszki.

masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew:

po jednym dniu jazdy i tak całe zaciski są czarne od pyłu od klocków...

bo za mocno hamujesz lub za szybko jezdzisz :tongue4::wink4:

zasada nr1 - Kto hamuje ten przegrywa :kox: :gwizdanie: :polew:

Poziom dyskusji sięgnął bruku... o czym mam gadać z gościem który nie lubi hamowac ?

Opublikowano

Nie potrzebnie się unosicie, ja po porstu nie lubie imitacji. Sam tego nigdy nie stosowałem.

Dzisiaj założyłem swoje blaszki. Nie wiem ile wytrzymają ale słyszałem że nie za długo. Ledwo je widać spod AVUSów, ale cóz.. jest S4 są i blaszki.

masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew:

po jednym dniu jazdy i tak całe zaciski są czarne od pyłu od klocków...

bo za mocno hamujesz lub za szybko jezdzisz :tongue4::wink4:

zasada nr1 - Kto hamuje ten przegrywa :kox: :gwizdanie: :polew:

Poziom dyskusji sięgnął bruku... o czym mam gadać z gościem który nie lubi hamowac ?

Może o przyspieszaniu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

myslalem ze nie znizasz sie do rozmawiania z tymi co ich nie stac na paliwo do eSy... :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

koledzy............dajmy już spokój i ograniczmy się tylko do pisania w sprawach auta i tego co z nim konkretnie związane :wink4:

Ps. Fele zostają ori srebrne ( przynajmniej narazie ) a blaszki już czekają na montaż.

Opublikowano

ile dales za blaszki?? tak jak wyzej napisali po 124pln za sztuke?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.