Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogl napisac....fajne s4 ;p

Opublikowano
gdyby takie były to nawet bym nie pomyślał o tych które są teraz

Miron podaj mi wymiary tych blaszek, a zrobi sie naklejki s-line :gwizdanie:

Opublikowano

obiecane foto:

80e66a61fdf52494m.jpg

0b51e823653558b3m.jpg

8bc3dbfedc12792am.jpg

Beznadziejnie to wygląda. Przy tych felgach hamulce 320mm wyglądają na bardzo malutkie, więc należałoby je ukryć najlepiej a nie podkreślać blaszką S4...

Ja jakbym miał małego ch... to nie przystrajałbym sobie go w kwiatki żeby się rzucał w oczy... :decayed::naughty:

Ale na poważnie, zmień hamulce na większe, bo auto masz super kox (prawie tak ładne jak moje), a takie hamulce to w ogołe nie pasują

Opublikowano
  • Autor
gdyby takie były to nawet bym nie pomyślał o tych które są teraz

Miron podaj mi wymiary tych blaszek, a zrobi sie naklejki s-line :gwizdanie:

tylko na ile będzie to odporne na ciepło, na ścieranie i.t.d. - ori napis to nie taka zwykłą naklejka :wink4:

obiecane foto:

80e66a61fdf52494m.jpg

0b51e823653558b3m.jpg

8bc3dbfedc12792am.jpg

Beznadziejnie to wygląda. Przy tych felgach hamulce 320mm wyglądają na bardzo malutkie, więc należałoby je ukryć najlepiej a nie podkreślać blaszką S4...

Ja jakbym miał małego ch... to nie przystrajałbym sobie go w kwiatki żeby się rzucał w oczy... :decayed::naughty:

Ale na poważnie, zmień hamulce na większe, bo auto masz super kox (prawie tak ładne jak moje), a takie hamulce to w ogołe nie pasują

hamulce są ok i pasują - tyle, że do felg o normalnych rozmiarach :decayed:

Opublikowano

Super fura :oklaski: !!!!

Opublikowano

Siemian ma takie hamulce ze droga hamownia to 40m

tyle ze z 200 do 0 :)

Opublikowano
  • Autor

Siemian ma takie hamulce ze droga hamownia to 40m

tyle ze z 200 do 0 :)

Siemian musi mieć takie hamulce bo ma strasznie długi czas reakcji :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian ma takie hamulce ze droga hamownia to 40m

tyle ze z 200 do 0 :)

Siemian musi mieć takie hamulce bo ma strasznie długi czas reakcji :gwizdanie:

dokładnie, a po drugie ja musze mieć mocne hamulce bo jakby się zaczeło palić to musze szybko wyhamować...

Zreszta te gaśnice też troche ważą... z 700 kilo... :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

już sobie tak sam nie dowalaj bo nie mam co odpisać :decayed:

Opublikowano

już sobie tak sam nie dowalaj bo nie mam co odpisać :decayed:

Czlowiek przychodzi poszydzic troche a tu juz nie ma z czego :decayed:

Opublikowano

już sobie tak sam nie dowalaj bo nie mam co odpisać :decayed:

Czlowiek przychodzi poszydzic troche a tu juz nie ma z czego :decayed:

:wink4::decayed::naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 13:41_________________________________________________no i musze mieć dobre hamulce bo wiecie jak to jest w autach z cofanym przebieiem... nigdy nie wiadomo co odpadnie w czasie jazdy... wtedy trzeba szybko hamować... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemian nie poznaje kolegi....

co tak spokorniales???

To przez ten mandat na stoku???

Opublikowano

tia... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miron a gdzie pakiet błyszczący :gwizdanie: jak na taką furę mógłbyś sobie coś takiego zmodzić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

że niby co :mysli:

Opublikowano

Miron specjalnie zmienił relingi na czarne a Ty mu wyjeżdżasz z chromem ?? :decayed:

Opublikowano

Pakiet błyszczący - zewnętrzne słupki i te "trójkąty" na tylnych drzwiach się błyszczą tak jak np. u Cubera albo turdziego :> [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 09:53_________________________________________________

Miron specjalnie zmienił relingi na czarne a Ty mu wyjeżdżasz z chromem ?? :decayed:

alv to nie chrom :decayed:

Opublikowano

Przeciez to standard :wink4: ...poprostu miron ma golasa :gwizdanie: ...nawet ja mam pakiet połysk :cool1:

Opublikowano

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

Opublikowano

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

do tego wieksza gleba, ciemne szyby z przodu oraz naprawa peknietego wyswietlacza rns-e i bedzie ideal dla mnie :kox:

chociaz i tak jest wyjebana w kosmos :naughty:

sama.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.