Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i kierownik by się lepszy przydał...

nie no a tak na poważnie.

I tutaj miron czytaj uważnie bo powiem to pierwszy i ostatni raz... :decayed:

nawet ładną masz tą furmanke... :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:04_________________________________________________

.....szkoda że już 6 letnią...

Opublikowano
  • Autor

Przeciez to standard :wink4: ...poprostu miron ma golasa :gwizdanie: ...nawet ja mam pakiet połysk :cool1:

lubię golasy :decayed:

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

wywali się w swoim czasie :wink4:

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

do tego wieksza gleba, ciemne szyby z przodu oraz naprawa peknietego wyswietlacza rns-e i bedzie ideal dla mnie :kox:

chociaz i tak jest wyjebana w kosmos :naughty:

sama.gif

- gleby nie będzie ( mimo, że pewnie uroku by dodała ) :)

- ściema przednich szyb ( czasami chodzi mi to po głowie ) :)

- wyświetlacz ( szukam już 3 miesiące ) :disgust:

a plany jakie się narodziły i myślę do wakacji się z tym uporam:

- przednia dokładka z cupry

- wywalenie pomarańczowych kierunków i wnętrze lamp na czarno

- jakieś ciekawe końcówki wydechu[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 12:54_________________________________________________

nawet ładną masz tą furmanke...

...................wydruk zrobiony - ramka kupiona - jutro ląduje na ścianie :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Opublikowano
  • Autor
:mysli:..............w Karpaczu............raczej nie [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 08:47_________________________________________________poza tym teraz powinna być już bardziej rozpoznawalna - dokładam kilka gratów z "wieś tuningu" :decayed:
Opublikowano

mianowicie????

Opublikowano

Faktycznie fura bedzie rozpoznawalna :gwizdanie: z tym zderzakiem/pługiem

1axe0.jpg

:polew:

Opublikowano

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

znudziły mi się gustowne mody - jestem z Knurowa - trzeba iść w kierunku wieś tuningu :decayed: :

- logo S4 na zaciskach ( już jest )

- dokładka przód z CupryR ( ma dzisiaj dojść )

- wywalenie pomarańczowego kierynku ( lapmy przód - sie robi)

- malowanie wnątrza lamp na czarno ( lampy przód - sie robi)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 09:37_________________________________________________

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:

:decayed:

Opublikowano

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

delikatny tjunink przodu zakończony - oby bez niespodzianek w użytkowaniu :)

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

- montaż dokładki z CupryR

c3f43ee11d6607fem.jpg

271f299e52ca33d1m.jpg

11f659ef8353b819m.jpg

inspiracja - fura Patroxa :)

pomoc z lampami - dzięki Majki :notworthy:

Opublikowano

teraz będziesz Bogiem błyskoteki w Knurowie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jest KOX - tak jak właściciel :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemian odnośnie Twojego PW - wg mnie bez sensu, żebyś teraz do mnie przyjeżdżał - jest już ciemno więc i tak zbyt dużo nie zobaczysz - wytrzymaj i przyjedź z rana zobaczyć sobie fure :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

grubo wyglada

dobry mod

ale teraz wg mnie fela musi isc w grafit

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

Opublikowano

Co tu dużo mówić :decayed:

Avant nawet daje radę i nawet jedzie :rolleyes::decayed:

Zmiana na wielki :good::kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 01:40_________________________________________________

teraz będziesz Bogiem błyskoteki w Knurowie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to zawsze musisz pocisnąć ślepakiem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 01:41_________________________________________________

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

A czemu tak uważasz :mysli::decayed:

Opublikowano

PABLO

A czemu tak uważasz mysli decayed

Widziałeś Mirona na własne oczy ? :decayed: I dalej sądzisz że on zrobił to sam ?? :decayed::polew: EOT !! :wink4:

Opublikowano

Dobrze wyglada!!! :kox::good:

Tak jak Nowak pisze, fele w grafit teraz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.