Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron nie przejmuj się, bardzo poprawny czas jak na obecny setup. RS4 sedan maja koło 14.02 lub gorzej więc spoczko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie przejmuj się, bardzo poprawny czas jak na obecny setup. RS4 sedan maja koło 14.02 lub gorzej więc spoczko jest.

ja się tam nie przejmuję - startowałem pierwszy raz i nie miałem odniesienia ile powinienem zrobić i co jest w moim przypadku dobry a co zły czas - ogólnie co przejazd to lepszy czas ( przynajmniej w czasie pierwszych 4-5 ).

Stali bywalcy zawodów, mówili że tego dnia warunki nie były za dobre z powodu silnego czołowego wiatru i ogólnie wszyscy psioczyli na wyniki - tylko nie ja :decayed: bo mi było wszystko jedno - cieszyłem się każdym przejazdem :)

no i ponoć miałem bardzo dobre czasy reakcji - potem się dowiedziałem co to jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stali bywalcy zawodów, mówili że tego dnia warunki nie były za dobre z powodu silnego czołowego wiatru i ogólnie wszyscy psioczyli na wyniki - tylko nie ja

dokladnie, spokojnie mozesz z tych czasow sobie odjac :wink4:

a co do opon to szkoda, ze nie zabrales ze soba zimowego kompletu i po kilku przejazdach widzialbys roznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeszcze kiedyś się skuszę pośmigać to napewno załatwię sobie dla porównania 16cali + letnie gumy :wink4:

tylko, szkoda mi będzie wyglądu :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 22:08_________________________________________________wczoraj w Kamieniu fura nie jechała ale przynajmniej jakoś wyglądała - jak zmienie na 16 to ani nie pojedzie ani nie będzie wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze skusisz sie na kamien sl. :> Gdybym wiedzial, moze bym sie skusil na wyjazd do PL. Na pewno przejezdzales przez Gogolin ;) Daj wczesniej cynk jak bedziesz sie tam wybieral, zorganizuje sie cos zebys na sucho nie musial spowrotem leciec do knurowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze skusisz sie na kamien sl. :> Gdybym wiedzial, moze bym sie skusil na wyjazd do PL. Na pewno przejezdzales przez Gogolin ;) Daj wczesniej cynk jak bedziesz sie tam wybieral, zorganizuje sie cos zebys na sucho nie musial spowrotem leciec do knurowa :decayed:

pojadę do Kamienia za miesiąc - na następne zawody ( 30.05 ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuj budzet na sprzeglo i dwumasika zatem :decayed:

;(

nie musiałeś mi dokuczyć ;(

tym razem pojadę jako obserwator :decayed:

............a z drugiej strony - nie wiem czy to możliwe i czy dobrze patrzę ale jeżeli tak to patrząc na listę wyników zawodów 1/4mili z tego samego dnia ( z Bemowa ) to koleś który zdobył puchar zajmując 1 miejsce miał gorszy czas od mojego ( chyba, że na złą klase patrzę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

j**any :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

:decayed:

Ty nie musisz - dzięki zębom łatwo rozpoznać gdzie masz głowe a gdzie dupe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

czas reakcji wziął się pewnie z tego że w Knurowie trzeba mieć dobry refleks, bo jak biegnie po ulicy stado niedzwiedzi i się nie odsuniesz to po Tobie... :polew: :polew: :polew:

A tak poza tym to jak tak na Ciebie patrze Miron to dochodze do wniosku że w tym kasku powinieś na codzień chodzić :polew: :polew:

:decayed:

Ty nie musisz - dzięki zębom łatwo rozpoznać gdzie masz głowe a gdzie dupe :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nie wiem który lepszy,dwóch mistrzów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej satysfakcjonujący przejazd i miłe zaskoczenie

Miron A4 v Passat R36 330ps kombi+DSG

wygrałem o długość auta :)

Jako kierowca Passata muszę sprostować tego posta... O długość to byłeś na starcie ponieważ zbyt wolno puściłem hamulec a twoje 560NM zrobiło robotę w połączeniu z 4x4, potem cię dochodziłem i skończyliśmy prawie równo tylko kilka setnych sekund różnicy było. W tym wyścigu czas przejazdu miałem 14.3 a ET+RT 15.x ponieważ po prostu zaspałem ;)

moja w dokumentach 1740 - na wadze z 1/4 baku 1790

passat miał w dokumentach 1820 - ile na wadze nie wiem

Razem jechaliśmy tylko raz niestety - dużo lepiej wystartowałem - ostatecznie byłem pierwszy ale powoli cały czas mnie dochodził - tyle, że skończył się dystans - ogólnie piekna furka :)

Passat ma w dowodzie 1880Kg dodatkowo miałem sporo klamorów w bagażniku bo w końcu jechałem na grilla i miałem prawie pełny bak paliwa. Najlepszy czas ET zrobiłem 14.1 a najgorszy 14.4 a 1/4 mili kończyłem z prędkością 162-165km/h

Mam tylko taki filmik z tego wyścigu:

http://www.youtube.com/watch?v=7Wiug4FJ0aE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze skusisz sie na kamien sl. :> Gdybym wiedzial, moze bym sie skusil na wyjazd do PL. Na pewno przejezdzales przez Gogolin ;) Daj wczesniej cynk jak bedziesz sie tam wybieral, zorganizuje sie cos zebys na sucho nie musial spowrotem leciec do knurowa :decayed:

pojadę do Kamienia za miesiąc - na następne zawody ( 30.05 ) :wink4:

Zobaczymy co sie da zrobic... :naughty: Nie obiecuje , ale sie postaram. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałeś za mną - więc pewnie masz rację - jeżeli piszesz, że nie była to długość samochodu tylko mniej to pewnie tak było :wink4:

Tak jak pisałem, cały czas mnie dochodziłeś i tylko brakło Ci odległości aby mnie wyprzedzić.

Co do czasów przejazdu - to tak jak porównywaliśmy na miejscu :wink4: passat miał każdorazowo lepsze czasy niż moje audi - tymbardziej nasz przejazd był dla mnie miłym zaskoczeniem :)

A co do flagowego modelu passata ( R36 ) to też jak już pisałem wcześniej - piękna fura i tyle - niejedną rzecz chętnie bym z niego zaadoptował - w pierwszej kolejności fotele :)

Ps. Pozdro i jeszcze raz dzięki za towarzystwo :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 14:57_________________________________________________Adamek - moja największa prędkość na mecie to 150 :)

Fajnie, że masz filmik :good: zawsze to jakaś pamiątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bez problemu Ci podeszła? czy musiałeś coś przycinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...