Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron ma manuala, a poza tym jest to R36 :decayed:

Opublikowano

Racja Flyer :good: R36 -juz poprawilem.

Miron ma manuala? :mysli:

Adamek a ty jakie przelozenie masz?

Opublikowano

R36 jest na haldexie chyba :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Miron ma manuala? :mysli

Tygrys skąd to zdziwienie - wystarczy na foto z pierwszej strony popatrzeć :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 16:51_________________________________________________

W sumie, to takie było założenie A4-klub.pl - wszyscy zrzutę robiliśmy na mody i auto miron78'a, żeby jakiś DemoCar był na drogach Śląska :gwizdanie:

Tylko ciiiicho, żeby autor nie doczytał.....

:decayed:

Opublikowano
Adamek a ty jakie przelozenie masz?

Skrzynia jest DSG a napęd 4Motion, czyli dołączana tylna oś po uślizgu przedniej. Nie wiem jak to się mado Quattro z Audi.

Opublikowano
Adamek a ty jakie przelozenie masz?

Skrzynia jest DSG a napęd 4Motion, czyli dołączana tylna oś po uślizgu przedniej. Nie wiem jak to się mado Quattro z Audi.

co staly naped na 4 lapy to staly

ale haldex zawsze lepszy od OSKI :)

Opublikowano

od pewnej prędkości Q przeszkadza, a nie pomaga... stąd pewnie na ciut dłuższym dystansie mogłoby być różnie, nie mówiąc już o rolce...

miron - do zobaczonka 30.05 w kamieniu, będę z ekipą wrocławskiego DS...

pozdrawiam

Opublikowano

ale haldex zawsze lepszy od OSKI :)

Szczególnie haldex ostatniej chyba już 3-ciej generacji to bdb konstrukcja :good:

Opublikowano
Z doświadczenia wiem (jeździłem dieslem przez ostatnie 3 lata) że w wyścigu na dystansie 1/4 mili największą rolę odgrywa moment obrotowy. To właśnie on jest odpowiedzialny za przyśpieszenie samochodu, moc natomiast odpowiada za prędkość maksymalną. Tutaj kolega Mirek ma do dyspozycji olbrzymie 560NM przenoszone na 4 koła i dlatego samochód tak odchodzi na poszczególnych biegach.

Osobiście przez ostatnie 3 lata jeździłem Leonem TDI i powiem, że osobiście brakuje mi charakterystyki silnika diesla

no wlasnie dlatego trzeba kupic samochod ktory laczy obie charakterystyki , dobry dol , i mocna gora czyli turbo benzyna :naughty:

Seryjnie taki Passat ma 299KM i 350NM ten egzemplarz po programie ma 332KM i 380NM wg. katalogu seria ma 0-100 5.7sek

Mojego mierzyłem G-techem (nie wiem jaki model) i wyszło od 0-96 4.97sek

.

moim skormnym zdaniem ten samochod przy tej wadze nie ma szans takie przyspieszenie

Opublikowano
  • Autor

miron[/b] - do zobaczonka 30.05 w kamieniu, będę z ekipą wrocławskiego DS...

pozdrawiam

:good:

Opublikowano

moim skormnym zdaniem ten samochod przy tej wadze nie ma szans takie przyspieszenie

tez tak myslalem, ale...

Opublikowano

czlowiek sie cale zycie uczy :)

Opublikowano

moim skormnym zdaniem ten samochod przy tej wadze nie ma szans takie przyspieszenie

tez tak myslalem, ale...

z przepasci chyba to nagrali

przy ~300 koniach i tych kilogramach.... nie wierze póki na żywo nie zobacze

Opublikowano
  • Autor

nie wierze póki na żywo nie zobacze

:decayed:

na filmiku zapitala pięknie[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 15:59_________________________________________________a tu już inaczej to wygląda

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 16:04_________________________________________________ale i tak pięknie idzie - co tu dużo pisać :)
Opublikowano

Różnica kolosalna :kox:

Opublikowano

czekajcie jak miron dobrą górkę znajdzie to swoją <4.5 wykreci :polew:

Opublikowano

Miron , możesz coś więcej napisać o tych pilotach? cholernie mnie to zaciekawiło :mysli:

:kox::decayed: :decayed:

Opublikowano

hehe no i sie wydalo :naughty: to co podeslal Flyer to niezle zlubane auto , panowienie mysle ze mozna skonczyc to bajkopisarstwo bo auto o mocy 300km i wadze 1800 Kg nie bedzie mialo do setki ponizej 5 sek.Mam auto o mocy ok 320KM i masie 1400 Kg i nie wiem czy w nim peka 5tka , a co dopiero w takim spaslaku i do ego haldexie

Opublikowano

to temat o A4 czy o R36 :mysli:

:decayed:

Opublikowano

to temat o A4 czy o R36 :mysli:

:decayed:

po 80 stronach to juz raczej o wszystkim i o nicznym :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.