Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIEPRAWDA! Wszystki czułe dziewice pod energy brzydzą sie smiercią biednych sikorek! :decayed:

a tam są jakieś dziewice? :kox:

Opublikowano

tylko i wylacznie :polew:

Opublikowano
  • Autor

spokój mi tu :)

Opublikowano

miron - ale zwaliłeś ptaka z nóg :polew: :polew: Ale jeden +, że celnie a nie grilla wyżarł :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://sss.org.pl/timingdb.php?view=300510

klasa street diesel ;) Miron gratki!

Opublikowano
  • Autor

http://sss.org.pl/timingdb.php?view=300510

klasa street diesel ;) Miron gratki!

daj spokój - nie ma czego :wink4:

jedyne co wygrałem to możliwość wystartowania za rok :polew:

oczywiście zabawa i atmosfera były :good:

a tu jedyne jakie mam z dnia wczorajszego:

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 23:09_________________________________________________w klasie diesel startowały 3 furki z naszego klubu :)

3 x 3.0tdiQ :)

Opublikowano

widziałem tylko Twoje :) ale 8 miejsce jak na początek to moim zdaniem jest ok :good: kolega wygrał w klasie FWD takim białym CRX-em ;) może kiedyś na pomorze wpadniesz na ćwiartkę;)

Opublikowano
  • Autor

a co do 1/4 mili to był to raczej mój ostatni występ - imprezy są mega i nawet to wciąga ale co chciałem to sprawdziłem a nie ma co ukrywać, że auto w dupe dostaje przy takiej zabawie [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 23:17_________________________________________________trochę mam żal do organizatorów - powinienem dostać puchar za najcięższe auto w klasie :decayed:

Opublikowano

hehe.. z tego co widzę to Patrox i Orzeł jeszcze byli? ja mam dopiero zamiar sprawdzić to moje 140 konne 2.0 ;) zobaczymy jak pójdzie chociaż cudów się nie spodziewam :decayed:

Opublikowano

ale żeś tego civica jebną na starcie :kox:

:oklaski:

ale jedynkę chyba trochę przeciągnąłeś ;)

Opublikowano
  • Autor

tak - byli - filmik nr 2 to właśnie z Orłem :wink4:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 23:22_________________________________________________

ale żeś tego civica jebną na starcie :kox:

:oklaski:

ale jedynkę chyba trochę przeciągnąłeś ;)

nie przeciągnąłem - starty miałem nawet OK - czasy reakcji średnie - wyniki końcowe mało ciekawe :decayed:

najwięcej radochy dają przejazdy z grubymi furami :) szkoda, że tak mało filmików mam :(

Opublikowano

Tak jak pisałem/mówiłem, pojawię się i byłem na tych zawodach... Oczywiście tym razem jako widz, sączyłem sobie zimnego Leszka na podeście i podziwiałem samochody w akcji. Spodobał mi się Golf IV na białych felgach o mocy ~500PS Masakra :)

Widziałem Cię w akcji, z daleka start Quattro w połączeniu z grubym momentem obrotowym jest widowiskowy. Czasy na poziomie tych z 25.04. :naughty:

Jedynie co bardzo mi się nie podobało to, to iż oddzielili zawodników od kibiców. No tragedia. Ani pójść się przywitać ani pooglądać. Koszmar :confused4:

Opublikowano

Siemka miron, miło było znowu się spotkać....

chyba musisz zmienić swojego tunera :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

pierwsze i trzecie auto w klasie street diesel to sprawka Dynosoftu... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: więc jedno miejsce jest tam jeszcze dla Ciebie :kox:

pozdrawiam i do następnego!

Opublikowano
  • Autor

chyba musisz zmienić swojego tunera

tunera nie zmienie napewno :tongue4::decayed:

Opublikowano

chyba musisz zmienić swojego tunera

tunera nie zmienie napewno :tongue4::decayed:

:good: :good: :good: :good: :good::decayed:

Opublikowano

to chociaż zmień kierowce pojazdu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to chociaż zmień kierowce pojazdu :decayed:

a to akurat pewnie wpłynęło by pozytywnie na czasy :)

Opublikowano

to chociaż zmień kierowce pojazdu :decayed:

a to akurat pewnie wpłynęło by pozytywnie na czasy :)

zapewne ktos lzejszy zaoszczedziłby setki sekundy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to fakt :)

Opublikowano

to fakt :)

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.