Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chciałem użyć tu tego słowa :decayed:

sorry ze ja uzylem tez nie chcialem ale jak bym nie uzyl nie bylo by uzyte :))))

na innych felach bylby piekny ale nie na takich tureckich :)))

Opublikowano

Mirona mi się bardziej podoba.

Opublikowano

Mega gleba i srednia felga.Bez szalu.

B6 od airstyle jest za***ista...

Mirona swietnie prezentuje :good: :good:

Opublikowano

ladnie ubrana :wink4: do slubu

tak skromniutko - delikatnie :wink4:

IMO przesadzona mocno dekoracja :)

no i jak mogles nie nablyszczyc opon? :evil:

Opublikowano

Nie ma co porównywać auta mirona z autem Maćka ze style, więc negatywne komentarze też nie potrzebne

Opublikowano

...można sie przyczepić,że fele od merca,ale sam wygląd jest za***isty.

no wlasnie jak by zdjac te fele podniesc zawias do normanej wysokosci ( ale dalej nisiej ) to bylo by fajne a tak to wioska i tunigowiskiem zalatuje , Mironowa bije do to auto na glowe :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no i jak mogles nie nablyszczyc opon?

a właśnie, że nabłyszczyłem - nawet x2 :decayed: - ale wystrarczyło, że droga do pana młodego wyglądała jak wyglądała i czerń opon prysła :decayed:

Opublikowano

no i jak mogles nie nablyszczyc opon?

a właśnie, że nabłyszczyłem - nawet x2 :decayed: - ale wystrarczyło, że droga do pana młodego wyglądała jak wyglądała i czerń opon prysła :decayed:

trzeba bylo pasta do butow to by nie zeszlo hahahah hahahahahah sorrki ale myslalem ze tylko turasy nablyszczaja oponki przed sprzedaza ot a tu jaka niespodzianka :)))

Opublikowano
  • Autor

no nie świrujcie,że ta furka się wam nie podoba :cool1:

...można sie przyczepić,że fele od merca,ale sam wygląd jest za***isty.

DSC04295.jpg

jak już tak sobie na luźno dyskutujemy to osobiście mi nie pasi:

- rodzaj i kolor felg

- brak relingów

- lampy przód

- zbyt wielka gleba ( mimo że u mnie przydała by się troszke większa )

- jasny sufit

- brak ściemy szyb

fura może i jest cudna ale do codziennej jazdy napewno bym się nie zamienił :):wink4:

Opublikowano

i bardzo dobrze, że byś się nie zamienił..

Opublikowano

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

Opublikowano

no nie świrujcie,że ta furka się wam nie podoba :cool1:

...można sie przyczepić,że fele od merca,ale sam wygląd jest za***isty.

DSC04295.jpg

jak już tak sobie na luźno dyskutujemy to osobiście mi nie pasi:

- rodzaj i kolor felg

- brak relingów

- lampy przód

- zbyt wielka gleba ( mimo że u mnie przydała by się troszke większa )

- jasny sufit

- brak ściemy szyb

fura może i jest cudna ale do codziennej jazdy napewno bym się nie zamienił :):wink4:

ale ja nie twierdzę.że jest ładniejsza od twojej :)(tym bardziej od mojej) :decayed:

...ale auto bardzo ładne,czorne,konkretna gleba,fela z rantem i biała,co mi się bardzo,bardzo podoba,cała w black.

a jasna podsufitka jakoś mi się bardziej podoba,niż czarny,jakoś przyjemniej i przestrzenniej jest w aucie :cool1:

Opublikowano

za niska o wiele po drugie biale fele jak najbardziej ale nie takie! toz to turecka wioska bez obrazy ale takie ranty byly modne w 85 nie w tych czasach mirona felgi na bialo do tego auta by pieknie pasily

Opublikowano
  • Autor

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie:

:decayed:

haa no tak wlasnie myslalem :evil:

Opublikowano

ale wazelinę mironowi robicie, każdy śmiga autem jakim sobie wyrezał, dżentelmeni o gustach nie rozmawiają

Opublikowano

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie:

:decayed:

Bo jedna waży 7.5kg.;)

A tak poważnie, to da się zrobić bez większego psucia 1:1.:)

Opublikowano

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie:

:decayed:

Bo jedna waży 7.5kg.;)

A tak poważnie, to da się zrobić bez większego psucia 1:1.:)

hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? :))

Opublikowano
  • Autor

u kolegi Trezora już były - jego obecne B7 jako pierwsze w PL miało wyrezane ledy z A6 - moje były robione po kilku rozmowach z poprzednim właścicielem autka Trezora ( bez niego nie zrobiłbym pierwszego kroku ) :wink4:

Opublikowano

hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? :))

Przecież Miron to kolejny rezacz jest :kox: nie wiedzieliście :decayed:

cJE2S.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.