Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już dawno pojechała na południe do jednego kolegi :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

musiał zaspawać solar dach bo mu przeciekał :confused4: i oddał wrclagunie :gwizdanie:

Opublikowano

No nad czym tu się rozpisywać jak Miron ma seryjną furę a na forum aż huczy od grubych projektów...

a ty co ?

ledy z tyłu ? :polew:czy w końcu megłajers po pół roku zastanawiania się ? :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

ciekawe czy kiedyś zajrzy tu ktoś normalny :decayed:

a to z ostateniego wekendu - wesele kuzyna

f224e58d564a8cf6m.jpg

08ba2426bcb8f932m.jpg

f32fc9fbd15e4536m.jpg

Ps. a solar wyjeba..em bo mi przeładowywał akmulator

Opublikowano

Wyglada jak pol d*py zza krzaka jalowca... przez dokladke od cupry :kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Wyglada jak pol d*py zza krzaka jalowca... przez dokladke od cupry :kox:

już go podsumował :polew:

Opublikowano

Nawet bez tej dokładki tak wygląda... :gwizdanie:

warnwarn.gif

Opublikowano

No... co by tu nie mówić, jest biednie... :decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

ciekawe czy kiedyś zajrzy tu ktoś normalny :decayed:

a to z ostateniego wekendu - wesele kuzyna

f224e58d564a8cf6m.jpg

08ba2426bcb8f932m.jpg

f32fc9fbd15e4536m.jpg

Ps. a solar wyjeba..em bo mi przeładowywał akmulator

No cóż.

Zapewne jeszcze długo nikt normalny tu nie zajrzy, co nie zmienia faktu, że to jeden z największych paździerzy na Forum :cool1:

Opublikowano
  • Autor

największych paździerzy na Forum

też mi nowość................... :decayed:

Opublikowano

fajny głaz ... :polew:

Opublikowano

ciekawe czy kiedyś zajrzy tu ktoś normalny :decayed:

Jestem :kox:

:decayed:

fajny głaz ... :polew:

Mirek do niego przypina na noc łańcuchem auto żeby mu nie ukradli :decayed:

I nie gadajcie znowu że to taki paździerz bo to fajne autko...... tylko szkoda że to nie jedzie :decayed:

Opublikowano

fajny głaz ... :polew:

Mirek do niego przypina na noc łańcuchem auto żeby mu nie ukradli :decayed:

I nie gadajcie znowu że to taki paździerz bo to fajne autko...... tylko szkoda że to nie jedzie :decayed:

oj i tu się mylisz. Auto się przypina żeby GŁAZU nie za***ali... Bo głaz fajny ale co potem zrobić z takim szrotem...tylko same problemy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: :naughty: :naughty:

AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]

Opublikowano

przecież to nie jedzie! :gwizdanie: :decayed:

ale fakt

głaz imponujący

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: :naughty: :naughty:

AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]

Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru :polew:

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: :naughty: :naughty:

AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]

Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru :polew:

Nie głaz... :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.