Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przymiarka dotyczyła przedniego znaczka koledzy :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 14:43_________________________________________________a tak przy okazji - fura w piątek przeszła profi polerke + odpowiednie kosmetyki firmy...........wiadomo jakiej :) - tu wielkie podziękowania dla Glinka :notworthy:

(Malik, Lukaszr - jest mega różnica w stosunku do tego co mi pokazywaliście na letnim) :)

Opublikowano

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...

... :sick3: :sick3: :sick3:

Wiesz, Krakusy mają inny gust...

Tam się dach srebrnego auta okleja czarną folią i ściąga relingi... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...

... :sick3: :sick3: :sick3:

Wiesz, Krakusy mają inny gust...

Tam się dach srebrnego auta okleja czarną folią i ściąga relingi... :decayed: :decayed: :decayed:

smiejesz sie z czarnego dachu a sam zrobiles sobie czarne drzwi

ll.jpg

Opublikowano

ale u mnie to jest stan przejściowy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale u mnie to jest stan przejściowy :decayed: :decayed: :decayed:

jak auto bylo w ogniu to tez byl stan przejsciowy nie?! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stan przejściowy do ponownego dzwona :polew:

Opublikowano

a tak przy okazji - fura w piątek przeszła profi polerke + odpowiednie kosmetyki firmy...........wiadomo jakiej :) - tu wielkie podziękowania dla Glinka :notworthy:

(Malik, Lukaszr - jest mega różnica w stosunku do tego co mi pokazywaliście na letnim) :)

Fajnie. Mam nadzieję, że lakier teraz jest gładki jak pupka niemowlaka i odbija jak lusterko. Wklej jakieś fotki.

Opublikowano

Miron just for u:

0381070ecc70.png

Opublikowano
  • Autor

miodzio

Opublikowano

Miron co Ty na to ?

3528_7.jpg

3528_1.jpg

chodzi mi oczywiście o felgi :P

może by się tak zastanowić nad pomalowaniem tych Twoich :gwizdanie:

wiem że rozglądałeś się za ori RS4 w takim odcieniu, ale te tez nie wyglądają najgorzej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co ja na to ? to jest dla mnie wzór doskonałości - to takie własnie foty przyczyniły się do tego że kupiłem te a nie inne felgi.Jednak z czasem ( po kupnie ) stwierdziłem że moje nigdy jako pomalowane nie będą wyglądały jak ori i odpuściłem sobie malowanie.Zaś ori w tym wydaniu i rozm. i na takiej furce to mistrzostwo świata

Opublikowano

Szkoda ze Cie nie było w domu :) zdziwiłem się ze Knurów to taka wielka WIOSKA :naughty: powinieneś poznać tych gości ,duży wybór mają :) wybieram się do nich może dziś lub jutro :wink4:

Opublikowano

Miron just for u:

0381070ecc70.png

jezdzi taka po Gliwicach :gwizdanie:

Opublikowano

Miron just for u:

0381070ecc70.png

jezdzi taka po Gliwicach :gwizdanie:

no no wczoraj była nawet w Krakowie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i wreszcie po 6 miesiącach szukania ekranu udało się - kupiony i wymieniony, oczywiście bez niespodzianek się nie obeszło ale obecnie już wszystko jest jak powinno.

W sumie fajnie że tyle szukałem bo znowu przez jakiś czas będzie się przyjemniej do autka wchodzić :decayed: że niby nowy mod :decayed:

Teraz trochę pośmigam a jak siebie znam to za jakiś czas będzie mnie kusiło DVD + adpter :) - a na chwilę obecną straszne pustki na allegro w tej kwestii[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:59_________________________________________________jak się coś taniego trafii to chętnie przygarnę :)

Opublikowano

miron ja mam DVD Phonocar plus adapter do sprzedania.

Chcesz?

Opublikowano
  • Autor

poszło PW :)

Opublikowano

ja chce DVD :decayed:

Opublikowano

ja chce DVD :decayed:

to pisz do wojtka :wink4:

Opublikowano

ja mam dvd :) kto chce ? cena 150zł :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.