Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

przymiarka dotyczyła przedniego znaczka koledzy :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 14:43_________________________________________________a tak przy okazji - fura w piątek przeszła profi polerke + odpowiednie kosmetyki firmy...........wiadomo jakiej :) - tu wielkie podziękowania dla Glinka :notworthy:

(Malik, Lukaszr - jest mega różnica w stosunku do tego co mi pokazywaliście na letnim) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...

... :sick3: :sick3: :sick3:

Wiesz, Krakusy mają inny gust...

Tam się dach srebrnego auta okleja czarną folią i ściąga relingi... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...

... :sick3: :sick3: :sick3:

Wiesz, Krakusy mają inny gust...

Tam się dach srebrnego auta okleja czarną folią i ściąga relingi... :decayed: :decayed: :decayed:

smiejesz sie z czarnego dachu a sam zrobiles sobie czarne drzwi

ll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie to jest stan przejściowy :decayed: :decayed: :decayed:

jak auto bylo w ogniu to tez byl stan przejsciowy nie?! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji - fura w piątek przeszła profi polerke + odpowiednie kosmetyki firmy...........wiadomo jakiej :) - tu wielkie podziękowania dla Glinka :notworthy:

(Malik, Lukaszr - jest mega różnica w stosunku do tego co mi pokazywaliście na letnim) :)

Fajnie. Mam nadzieję, że lakier teraz jest gładki jak pupka niemowlaka i odbija jak lusterko. Wklej jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron co Ty na to ?

3528_7.jpg

3528_1.jpg

chodzi mi oczywiście o felgi :P

może by się tak zastanowić nad pomalowaniem tych Twoich :gwizdanie:

wiem że rozglądałeś się za ori RS4 w takim odcieniu, ale te tez nie wyglądają najgorzej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja na to ? to jest dla mnie wzór doskonałości - to takie własnie foty przyczyniły się do tego że kupiłem te a nie inne felgi.Jednak z czasem ( po kupnie ) stwierdziłem że moje nigdy jako pomalowane nie będą wyglądały jak ori i odpuściłem sobie malowanie.Zaś ori w tym wydaniu i rozm. i na takiej furce to mistrzostwo świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Cie nie było w domu :) zdziwiłem się ze Knurów to taka wielka WIOSKA :naughty: powinieneś poznać tych gości ,duży wybór mają :) wybieram się do nich może dziś lub jutro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie po 6 miesiącach szukania ekranu udało się - kupiony i wymieniony, oczywiście bez niespodzianek się nie obeszło ale obecnie już wszystko jest jak powinno.

W sumie fajnie że tyle szukałem bo znowu przez jakiś czas będzie się przyjemniej do autka wchodzić :decayed: że niby nowy mod :decayed:

Teraz trochę pośmigam a jak siebie znam to za jakiś czas będzie mnie kusiło DVD + adpter :) - a na chwilę obecną straszne pustki na allegro w tej kwestii[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:59_________________________________________________jak się coś taniego trafii to chętnie przygarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...