Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KONI FSD mają to do siebie, że dopasowują się twardością do stylu jazdy. Pro System takiej funkcji nie posiada - wszystko zależy co kto lubi. ja mam u siebie KONI Sport + H&R i nie narzekam - auto ładnie siedzi, świetnie się prowadzi, a amory można regulować (niestety po zdjęciu z auta).

Zakładaj miron Pro System - będziesz miał spokój, bo jest kompletne i dobrze spasowane ze springami. :wink4:

Opublikowano

KONI FSD mają to do siebie, że dopasowują się twardością do stylu jazdy. Pro System takiej funkcji nie posiada - wszystko zależy co kto lubi. ja mam u siebie KONI Sport + H&R i nie narzekam - auto ładnie siedzi, świetnie się prowadzi, a amory można regulować (niestety po zdjęciu z auta).

Zakładaj miron Pro System - będziesz miał spokój, bo jest kompletne i dobrze spasowane ze springami. :wink4:

Jedyne co mnie Pro System zastanawia, że jest jeden wspólny setup dla 2.5 tdi i 3.0 tdi :mysli: Czy różnica w wadze jest tak mała, że robią jeden zestaw ?

Opublikowano

...no w A4 to bolączka że dla zmiany setupu amorków trzeba je ściagać..ale ten typ auta tak ma ;-)

Opublikowano

KONI FSD mają to do siebie, że dopasowują się twardością do stylu jazdy. Pro System takiej funkcji nie posiada - wszystko zależy co kto lubi. ja mam u siebie KONI Sport + H&R i nie narzekam - auto ładnie siedzi, świetnie się prowadzi, a amory można regulować (niestety po zdjęciu z auta).

Zakładaj miron Pro System - będziesz miał spokój, bo jest kompletne i dobrze spasowane ze springami. :wink4:

Jedyne co mnie Pro System zastanawia, że jest jeden wspólny setup dla 2.5 tdi i 3.0 tdi :mysli: Czy różnica w wadze jest tak mała, że robią jeden zestaw ?

Z tego co wiem, to dokładne dopasowanie robi się gumowymi krążkami/podkładkami. Nawet w zależności od wyposażania wkłada się odpowiednią ilość tych krążków od 0-4 (o ile dobrze pamiętam).

Opublikowano
  • Autor

Dla sprostowania tematu koledzy.

Ogólnie z zawiasu jestem zadowolony i ani nie chcę go zmieniać ani nie szukam czegoś mega zarąbistego.

Po prostu pomyślałem o delikatnym obniżeniu auta przy okazji zmiany felunku - wiem że 1 czy 1,5 cm dodało by uroku ale pod jednym warunkiem - że da się coś zrobić w temacie jak najmniejszym kosztem - w innym wypadku nic w zawiasie nie ruszam

...............więc - najtańsza a dająca to o czym pisałem opcja to ?

Opublikowano

Dla sprostowania tematu koledzy.

Ogólnie z zawiasu jestem zadowolony i ani nie chcę go zmieniać ani nie szukam czegoś mega zarąbistego.

Po prostu pomyślałem o delikatnym obniżeniu auta przy okazji zmiany felunku - wiem że 1 czy 1,5 cm dodało by uroku ale pod jednym warunkiem - że da się coś zrobić w temacie jak najmniejszym kosztem - w innym wypadku nic w zawiasie nie ruszam

...............więc - najtańsza a dająca to o czym pisałem opcja to ?

nic nie robić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

taka też wchodzi w grę - tym bardziej że zmiana felunku okazała się znacznie droższa niż zakładałem :kwasny:

Opublikowano

Co za felunek zakupiłeś miron?

Opublikowano

taka też wchodzi w grę - tym bardziej że zmiana felunku okazała się znacznie droższa niż zakładałem :kwasny:

przecież Twoje tez opylałeś nie ? taka różnica w cenie była ?? ? malujesz te RS4 w grafit ???

Opublikowano

taka też wchodzi w grę - tym bardziej że zmiana felunku okazała się znacznie droższa niż zakładałem :kwasny:

przecież Twoje tez opylałeś nie ? taka różnica w cenie była ?? ? malujesz te RS4 w grafit ???

w połowie :):polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taka też wchodzi w grę - tym bardziej że zmiana felunku okazała się znacznie droższa niż zakładałem :kwasny:

przecież Twoje tez opylałeś nie ? taka różnica w cenie była ?? ? malujesz te RS4 w grafit ???

w połowie :):polew: :polew: :polew: :polew:

czyli tylko 2? :tongue4:
Opublikowano

powiedzmy :D:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

felunek jaki kupiłem to ori RS4 19 cali oczywiście.

Malować w grafit nie planowałem ale jak ostatecznie wyjdzie to jeszcze nie wiem.

Moje sprzedałem, do ORI RS4 jak by nie było trzeba swoje dołożyć, dodatkowo żeby doprawdzić je do odpowiedniego wyglądu i stanu to też nieplanowanie kilka stówek trzeba położyć do tego jeszcze koszt poszerzenia nadkoli i robi się nie mała dopłata z tymi moimi zachciankami :(

oby było warto :)

Opublikowano

29

Opublikowano
  • Autor

ET 29

Opublikowano

pochwal się lepiej jak Ci wyciągneli nadkola.

Nigdy mi się to jakoś nie podobało bo ciężko zostawić to przetłoczenie na końcu... a bez tego nadkola sprawiają wrażenie "ostrych"

Opublikowano

ET 29 i szerokie 9"- no to czekamy jak będzie się prezentowała całość :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pochwal się lepiej jak Ci wyciągneli nadkola.

Nigdy mi się to jakoś nie podobało bo ciężko zostawić to przetłoczenie na końcu... a bez tego nadkola sprawiają wrażenie "ostrych"

tył był robiony w DE a przód muszę dać komuś zrobić u nas

Felg o wzorze Rs4 jest dużo nawet ori audi jest kilka (A6, A5) ale tylko ori RS4 mają własnie ET29

ET 29 i szerokie 9"- no to czekamy jak będzie się prezentowała całość :gwizdanie:

oby dobrze :)

Opublikowano

da się wyciągnąć te nadkola żeby lakieru nie ruszyć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.