Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron jaka szerokosc opony?? kurde zaczynam sie obawiac tego 9j e35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, szkoda że nie dałeś znać, podjechał bym osobiście zobaczyć jak wyglądają felgi, z tego co widzę...musisz zglebić tego parcha :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z pierwszej przymiarki:

2fcdfa1591a582eem.jpg

cfc848f500911eb1m.jpg

b241718ef6ae9823m.jpg

7102772d73221c7dm.jpg[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 14:27_________________________________________________

B8 chodzi po głowie? Czy coś większego?

tylko 2 auta wchodzą w grę:

1. B8 sedan 3.0tdi s-line

2. A5 s-line 3.0tdi

narazie powoli szukam bo kupić mam zamiar gdzieś na wiosnę 2014 :decayed:

super stoi na tych felach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nie podoba... Opona za bardzo naciągnięta i felga mocno wystaje... :confused4: To samo było u Dawida. Tutaj jeszcze bardziej widoczne. Niestety kojarzy mi się to z Calibrami i glofami 3 w holenderskim gazie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga super, ale opona nie w tą stronę :gwizdanie:

Bo Miron jezdzi szybciej do tylu niz do przodu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy chcecie od tych opon..sa uje..bane, dodatkowo kiepskie fotki.Miron stawia pierwsze kroki z aparatem..wczoraj pół nocy tłumaczyłem przez telefon jak się wkłada kartę do aparatu..dajcie trochę czasu..Miron chce jeszcze założyć zawieche od fiata pandy 4x4, wtedy auto będzie niższe o 20cm i będzie mega wypas i opony nie będzie w ogóle widać..wtedy dopiero ocenicie czy ładnie wyglądają na samochodzie.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jaka szerokosc opony?? kurde zaczynam sie obawiac tego 9j e35

opona 235 - no masz się czego obawiać :) ale ET 35 to zawsze nie 29

Miron, szkoda że nie dałeś znać, podjechał bym osobiście zobaczyć jak wyglądają felgi, z tego co widzę...musisz zglebić tego parcha :rolleyes:

nie wiedziałem że specjalnie byś przyjechał :)

Miron, a jak z przodem :?:

narazie nie ciekawie - mocno wystają :confused4:

Felga super, ale opona nie w tą stronę :gwizdanie:

to tylko do przymiarki :wink4:

a mnie się nie podoba... Opona za bardzo naciągnięta i felga mocno wystaje... :confused4: To samo było u Dawida. Tutaj jeszcze bardziej widoczne. Niestety kojarzy mi się to z Calibrami i glofami 3 w holenderskim gazie..

w zupełności Cię rozumiem - przez pół dnia miałem te same myśli

u Patroxa była dokładnie ta sama sytuacja - trzeba wszystko dopieścić i powinno być ok - taką mam nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem ET35 przy 8 calach i troszke były schowane - ideałem pewnie było by ET30 i 8 cala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłbym bo do południa siedziałem w Knurowie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem ET35 przy 8 calach i troszke były schowane - ideałem pewnie było by ET30 i 8 cala :)

Nie słuchaj ludzi. Kolo super wygląda. Zainwestuj tylko w nowe eibachy za 800zł i zobaczysz jak będzie autko na tych kołach wygladać :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:. Nawet bym ich nie malował na grafit, w srebrnym równie ładnie wyglądają. Tego od początku w tym aucie brakowało:) Acha i zostaw 235 za wszelka cenę. Jak załozysz szersze to tylko bedziesz mógł latać po bułki bo maluchy będą Cię objeżdżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem ET35 przy 8 calach i troszke były schowane - ideałem pewnie było by ET30 i 8 cala :)

Nie słuchaj ludzi. Kolo super wygląda. Zainwestuj tylko w nowe eibachy za 800zł i zobaczysz jak będzie autko na tych kołach wygladać :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:. Nawet bym ich nie malował na grafit, w srebrnym równie ładnie wyglądają. Tego od początku w tym aucie brakowało:) Acha i zostaw 235 za wszelka cenę. Jak załozysz szersze to tylko bedziesz mógł latać po bułki bo maluchy będą Cię objeżdżały.

dokładnie tak zrobię - z każdym detalem - i też jestem zdania że będzie GIT

Ps. dzięki za wcześniejsze wskazówki i rady :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:26_________________________________________________jak znajdę kogoś blisko mnie kto mi sprężynki sprzeda i na miejscu wymieni ( dla przymiarki i potwierdzenia że będzie ok ) to tyle jeszcze w to auto wpakuje - trudno - jak już się zrobiło krok do przodu to ten jeden jeszcze trzeba zrobić i wydać ten tysiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę kogoś blisko mnie kto mi sprężynki sprzeda i na miejscu wymieni ( dla przymiarki i potwierdzenia że będzie ok ) to tyle jeszcze w to auto wpakuje - trudno - jak już się zrobiło krok do przodu to ten jeden jeszcze trzeba zrobić i wydać ten tysiąc :)

Pamiętaj tylko, że dla ostatecznego efektu trochę trza poczekać.

U mnie przy nowych Eibachach przód siadł od razy, ale na tył trza było poczekać koło 2 tygodni :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak masz tak c**jowo myć samochód to lepiej wogóle go nie myj :decayed: Felga z glebą będzie gites majonez :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę kogoś blisko mnie kto mi sprężynki sprzeda i na miejscu wymieni ( dla przymiarki i potwierdzenia że będzie ok ) to tyle jeszcze w to auto wpakuje - trudno - jak już się zrobiło krok do przodu to ten jeden jeszcze trzeba zrobić i wydać ten tysiąc :)

Pamiętaj tylko, że dla ostatecznego efektu trochę trza poczekać.

U mnie przy nowych Eibachach przód siadł od razy, ale na tył trza było poczekać koło 2 tygodni :cool1:

2 tygodnie to nie tragedia - bardziej mnie zastanawia czy zmiana z ori na te eibachy będzie naprawdę odczuwalna i widoczna - bo na papierku to wiadomo ( powinno być 10mm różnicy ) - żeby się nie okazało że 1000zł wydane a różnica zamiast 10mm będzie 3mm ( w realu )[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Jak ktoś przechodzi z serii na eibachy - 30mm no to ok - różnica będzie zawsze ( mniejsza lub większa ) ale u mnie to :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę kogoś blisko mnie kto mi sprężynki sprzeda i na miejscu wymieni ( dla przymiarki i potwierdzenia że będzie ok ) to tyle jeszcze w to auto wpakuje - trudno - jak już się zrobiło krok do przodu to ten jeden jeszcze trzeba zrobić i wydać ten tysiąc :)

Pamiętaj tylko, że dla ostatecznego efektu trochę trza poczekać.

U mnie przy nowych Eibachach przód siadł od razy, ale na tył trza było poczekać koło 2 tygodni :cool1:

2 tygodnie to nie tragedia - bardziej mnie zastanawia czy zmiana z ori na te eibachy będzie naprawdę odczuwalna i widoczna - bo na papierku to wiadomo ( powinno być 10mm różnicy ) - żeby się nie okazało że 1000zł wydane a różnica zamiast 10mm będzie 3mm ( w realu )[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Jak ktoś przechodzi z serii na eibachy - 30mm no to ok - różnica będzie zawsze ( mniejsza lub większa ) ale u mnie to :mysli:

Rozumiem Twoje rozterki ;)

U mnie w każdym razie siadło dokładnie deklarowane 30 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...