Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś w Warszawie Biernacki w firmie Tyres robił nadkola specjalnym urządzonkiem ale nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje :mysli:

Opublikowano

Miron sory że się wtrącę ale auto warte taką kasę, a ty pytasz o obniżenie jak najmniejszymi kosztami :blink:

Opublikowano
  • Autor

Miron sory że się wtrącę ale auto warte taką kasę, a ty pytasz o obniżenie jak najmniejszymi kosztami :blink:

:decayed:

bo już nie chcę zbytnio w nie inwestować - ale przemyślałem i już chyba nie będę nic robił w tym kierunku :wink4:

Opublikowano

Miron na dzień dzisiejszy masz na swoje auto kilku chętnych kupców więc nie masz się co martwić bo kasa się i tak wróci :wink4:

Opublikowano

Chcialbys kupic auto, ktore jezdzi na mineralnym z lotosu ? :kwasny:

Miron zaczal oszczedzac podobno ostatnio... :disgust:

Opublikowano

Mówili też, że od kiedy kupił B7 to jeszcze go nie sprzątał w środku, a olej pamięta czasy w Ingolstadt...

:decayed:

Opublikowano

a olej pamięta czasy w Ingolstadt...

:decayed:

Co ty gadasz to auto nigdy tam nie bylo to auto skladali u ryska w szopie z zetora,i duzego fiata kombi :decayed:
Opublikowano

Mówił, że olej zalał raz a porządny z Dojczów i jeździ się wyśmienicie :kox:.

Opublikowano
  • Autor

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

kurcze - ale jestem zmienny - znowu mi ten zawias chodzi po głowie :decayed::polew:

Jak w moich rejonach znajdę firme która mi sprzeda i założy to co proponował Vario to znając siebie i swoją słabą psychikę sie skuszę :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 14:19_________________________________________________dobra, dobra pany z tym OT bo znowu mi wykasuja 65 stron :decayed:

Opublikowano

Mówił, że olej zalał raz a porządny z Dojczów i jeździ się wyśmienicie :kox:.

A przecież dopiero mi się żalił że jak odpalił to poleciał wielki czarny dym bo testuje właśnie olej z frytek bo wg obliczeń na miesiąc dużo taniej wyjdzie jazda 3.0 TDI :kox::decayed:

Dobra koniec :ot:

:wink4:

Serio myślisz ją sprzedawać i co myślisz po niej kupić, B8 :?::naughty:

Opublikowano

B8 chodzi po głowie? Czy coś większego?

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko z pierwszej przymiarki:

2fcdfa1591a582eem.jpg

cfc848f500911eb1m.jpg

b241718ef6ae9823m.jpg

7102772d73221c7dm.jpg[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 14:27_________________________________________________

B8 chodzi po głowie? Czy coś większego?

tylko 2 auta wchodzą w grę:

1. B8 sedan 3.0tdi s-line

2. A5 s-line 3.0tdi

narazie powoli szukam bo kupić mam zamiar gdzieś na wiosnę 2014 :decayed:

Opublikowano

ale masz ztyrany lakier :)

Opublikowano

Wtedy będzie już B9 :decayed:

Tylko popraw tą fele z przodu bo bardzo schowana jest i pewnie Cię wychooojali z tym że to od RS4 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio to KOXOWO leży ta fela tylko czy nie będzie tarło o błotnik :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 14:36_________________________________________________

ale masz ztyrany lakier :)

Nie przygotował do sesji ale nie jest porysowany :)

Opublikowano

fela rs4 jest :kox: ktoś na śląsku ma je do sprzedania?? ciekawe czy po dobraniu weższej opony są szanse uniknięcia obcierki??

Opublikowano

Lakier do poprawki :decayed: Opony za wąskie i psuja efet tej feli. Pozatym kox :)

Opublikowano

Toyo i dunlopy sa wezsze np:225 toyo a 225 continental jest róznica :wink4: inaczej jest liczona szerokosc

Opublikowano
  • Autor

ale masz ztyrany lakier :)

wiem :)

a obcierać napewno nie będzie :wink4:

Opublikowano

Toyo i dunlopy sa wezsze np:225 toyo a 225 continental jest róznica :wink4: inaczej jest liczona szerokosc

Tak samo jak ich różnica w cenie bodajże :mysli: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.