Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16 stal + kołpak :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

szkoda że mi się nie podobają bo bym sobie kupił.

napewno bym Ci sprzedał :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda że mi się nie podobają bo bym sobie kupił.

napewno bym Ci sprzedał :gwizdanie:

Ty byś mi je dał za darmo żeby móc mówić że Siemian jezdzi na Twoich felgach...

Opublikowano

no dobra, a ile te opony maja bieznika? :wink4:

bo sa po 2 sezonach, a Ty podajesz nam tu ceny nowych dla porownania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dobra, a ile te opony maja bieznika? :wink4:

bo sa po 2 sezonach, a Ty podajesz nam tu ceny nowych dla porownania :decayed:

musiałbym sprawdzić i podać dokładnie - przejechałem na nich 18 tyś km - to wiem napewno :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 11:30_________________________________________________dla świętego spokoju sprawdzę wszystkie 4 oponki i podam info

Opublikowano

18 tys. km... To pewnie z nich już druty wychodzą...

Opublikowano

jaki bierznik masz? i popraw literówke z "żadko" na "rzadko" :kox:

kto jest producentem? ori? włochy? niemcy? :-)

w Ori chyba 19x8 nie ma dlatego pytam.

Opublikowano

Mirkoman dawaj znaki jak te opony bo bym pomyślał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jaki bierznik masz? i popraw literówke z "żadko" na "rzadko" :kox:

kto jest producentem? ori? włochy? niemcy? :-)

w Ori chyba 19x8 nie ma dlatego pytam.

jaki bierznik mam :mysli: o wysokości Ci chodzi ?

producent WSP Italy

Opublikowano

no jaki bierznik..ile milimetrów

a tak z ciekawości puszczłeś je na wywarzarce i nic nie ma odchyłów?

Opublikowano

no jaki bierznik..ile milimetrów

a tak z ciekawości puszczłeś je na wywarzarce i nic nie ma odchyłów?

myślę, że Miron na krzywych i łysych by nie jeździł :gwizdanie:

dlatego sprzedaje :polew:

Opublikowano
  • Autor

na ile udało mi się zmierzyć to mają ok 5mm - oczywiście mierząc od tego poprzecznego wałka na oponie - bo tak chyba się mierzy :) [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:03_________________________________________________

no jaki bierznik..ile milimetrów

a tak z ciekawości puszczłeś je na wywarzarce i nic nie ma odchyłów?

puszczam zawsze przed sezonem - jak zakładam to zawsze jest jak powinno być - nie widzę innej możliwości[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:04_________________________________________________felunek sprzedany - oponki został - czyli w sumie tak jak chciałem :)

W planie ori RS4 19 cali (srebrne) :)

zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

obym nie żałował - bo sam wzór nowych RS6 uważam za mega udany - felunek robił robote i praktycznie tak długo jak go miałem ani razu nie spotkałem na drodze drugiej fury na tych felgach (no i zwracały na siebie uwagę - trzeba przyznać)

Opublikowano

Przynaj się! Już pewnie kupione! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przynaj się! Już pewnie kupione! :naughty:

powiedzmy zarezerwowane :decayed:

Opublikowano

Przynaj się! Już pewnie kupione! :naughty:

powiedzmy zarezerwowane :decayed:

No już lepiej... :decayed:
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

koledzy - żeby autko troszke niżej stało to z jakimi kosztami trzeba się liczyć ?

jak teraz stoi sami widzicie ( ori s-line -20mm ) - nie jest źle ale super też nie

Jak przyjdzie fela RS4 to tymbardziej może to nieciekawie wyglądać :(

Z jakim najmniejszym kosztem muszę się liczyć żeby jeszcze jakiś 1-2 cm go posadzić ?

Opublikowano

koledzy - żeby autko troszke niżej stało to z jakimi kosztami trzeba się liczyć ?

jak teraz stoi sami widzicie ( ori s-line -20mm ) - nie jest źle ale super też nie

Jak przyjdzie fela RS4 to tymbardziej może to nieciekawie wyglądać :(

Z jakim najmniejszym kosztem muszę się liczyć żeby jeszcze jakiś 1-2 cm go posadzić ?

myśle że za 50 zł kupisz piłe w Castoramie i utniesz kawałek sprężyn. Więc tyle. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na poważnie to musisz się zastanowić czy chcesz obniżyć wymieniając np. same spręzyny na takie z Eibacha, ale liczyć się z tym że nie wiadomo jak zmieni się zachowanie auta przy ostrym upalaniu, lub kupić kompletne zawieszenie dedykowane pod to auto a to już troche droższa sprawa.

Ogólnie więc można powiedzieć że koszty: od 1000 do plus nieskończoność. :wink4:

Opublikowano

Możesz zapodać np. sprężyny obniżające Eibach Pro Kit -35 mm albo -45 mm poszukaj na www.prince.com.pl[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:53_________________________________________________springi Eibacha poprawiają trakcję auta, Kuredu przy podobnej mocy ma Eibachy i chwali sobie, Adas też a ma ok 260 KM

Opublikowano
  • Autor

dzięki vario - jak coś to będę jeszcze pytał :wink4:

Opublikowano

dzięki vario - jak coś to będę jeszcze pytał :wink4:

Pomyśl o Eibach Pro System, powinno ładnie siąść, zajrzyj do wątku fotograf87 jak ładnie wygląda na tym zawiasie.

Na prince.pl jest ten zawias konkretnie pod nasz setup :wink4:

Sam mam zagwostkę czy brać Eibach Pro System czy same Koni FDS do 1BE :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.