Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oczywiście z leksza żarcik to był (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :decayed: )

na chwilę obecną nic zmieniał nie będę - wszystko co było robione, było przemyślane, mnie się podoba i tak zostanie :wink4:

Opublikowano

oczywiście z leksza żarcik to był (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :decayed: )

na chwilę obecną nic zmieniał nie będę - wszystko co było robione, było przemyślane, mnie się podoba i tak zostanie :wink4:

ale Twoja nowa laska ktora straciles w kolejne 2minuty woli Pozka bo powiedziala ze nie bedzie sie przesiadala z takiego samego samochodu do serii, tak wiec wybrala Pozka - przynajmniej ma Dziewczyna urozmaicenie - bordowa shadow Nexyja :)

p.s. Lampki daja rade

Opublikowano

Kilka fotek autka Mirona, które udało mi się cyknąć na zlocie

IMG_3982.jpg

IMG_3981.jpg

IMG_4388.jpg

IMG_4022.jpg

IMG_4045.jpg

A tutaj trochę innych furek ze zlotu http://picasaweb.google.com/malinowy/Zlot

Opublikowano

zacne fotki :kox:

fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

zacne fotki :kox:

fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: :decayed:

Wiem, wiem że Miron to przeluj :decayed:

Opublikowano

zacne fotki :kox:

fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: :decayed:

Wiem, wiem że Miron to przeluj :decayed:

ja tam nie chce wiedzieć od jakiej strony się znacie skoro tak uważasz.. :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

zacne fotki :kox:

fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: :decayed:

Wiem, wiem że Miron to przeluj :decayed:

ja tam nie chce wiedzieć od jakiej strony się znacie skoro tak uważasz.. :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Od tej samej strony co my Siemianku :decayed: :decayed:

Opublikowano

zacne fotki :kox:

fotki tak ale fura i kierowca to masakra :gwizdanie: :decayed:

Wiem, wiem że Miron to przeluj :decayed:

ja tam nie chce wiedzieć od jakiej strony się znacie skoro tak uważasz.. :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Od tej samej strony co my Siemianku :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chciałbyś...

Opublikowano
  • Autor

Malik :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ciekawe ile Malik skasował od Mirona za wklejenie tych fotek :mysli:

Nie ma co się czarować. I tak nie nie uwierzy, że ten paździerz przejechał pół Polski na Zlot. Pewnie wynająłeś jakąś lawetę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe ile Malik skasował od Mirona za wklejenie tych fotek :mysli:

Nie ma co się czarować. I tak nie nie uwierzy, że ten paździerz przejechał pół Polski na Zlot. Pewnie wynająłeś jakąś lawetę :naughty: :naughty: :naughty:

bez takich kąśliwych uwag - jechałem od wtorku ale dojechałem o własnych siłach

Opublikowano

Ciekawe ile Malik skasował od Mirona za wklejenie tych fotek :mysli:

Nie ma co się czarować. I tak nie nie uwierzy, że ten paździerz przejechał pół Polski na Zlot. Pewnie wynająłeś jakąś lawetę :naughty: :naughty: :naughty:

bez takich kąśliwych uwag - jechałem od wtorku ale dojechałem o własnych siłach

Ups. Mój błąd. nie wiedziałem, że będziesz miał tyle wolnego :embarrassed:
Opublikowano

Mi się nie podoba bo jakiś taki bardzo czarny jest :wink4: nie no żartuje :) furka jest mega, kolorek felgi zasługują na brawka !!! :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Samochód robi ogromne wrażenie :kox::naughty::decayed:. Nic mu nie brakuje :hi:.

Opublikowano
  • Autor

Samochód robi ogromne wrażenie :kox::naughty::decayed:. Nic mu nie brakuje :hi:.

mocy mu brakuje :) w stosunku do masy oczywiście

Ps. wczoraj była przymiarka na zlocie czarnego znaczka audi ale wszyscy jednogłośnie stwierdzili żeby zostawić srebrny.

Z czarnym wszystko zbyt mocno się zlewało i wyglądało jakby mi ktoś znaczek zajeb.....

Opublikowano

Samochód robi ogromne wrażenie :kox::naughty::decayed:. Nic mu nie brakuje :hi:.

mocy mu brakuje :) w stosunku do masy oczywiście

Ps. wczoraj była przymiarka na zlocie czarnego znaczka audi ale wszyscy jednogłośnie stwierdzili żeby zostawić srebrny.

Z czarnym wszystko zbyt mocno się zlewało i wyglądało jakby mi ktoś znaczek zajeb.....

tak idąc ktoś Ci całe auto praktycznie zajebał. Właśnie na zlocie go szukałem i zastanawiałem się dlaczego przyjechałeś samymi felgami i znaczkiem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Opublikowano

ale mozesz Miron sciagnac w ogole tylni znaczek, auto optycznie wowczas zrobi sie nizsze i szersze...

Widziałem kilka razy B6/B7 bez tylnego znaczka...

... :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.