Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miron Ty lepiej napisz ile lamp a6 zepsules zeby takie ledki fajne wyskrobac :))

:gwizdanie:.....................jakieś...........................15kg :gwizdanie:

:decayed:

Bo jedna waży 7.5kg.;)

A tak poważnie, to da się zrobić bez większego psucia 1:1.:)

hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? :))

Dokładanie taka jak mówi Miron, kupiłem już autko ze zrobionymi lampami. A poprzedni właściciel zlecił tą robotę w jednej z wrocławskich firm car-audio. No całkiem nieźle im to wyszło.

Opublikowano

no ładne masz to autko :tongue4: Mironku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? :))

Przecież Miron to kolejny rezacz jest :kox: nie wiedzieliście :decayed:

cJE2S.jpg

jaki tam rezacz - ja tylko za lewarek robiłem :decayed:

Opublikowano

hmm a robiles sam?? w swoim czy juz byly?? :))

Przecież Miron to kolejny rezacz jest :kox: nie wiedzieliście :decayed:

cJE2S.jpg

jaki tam rezacz - ja tylko za lewarek robiłem :decayed:

ha taa no jak sie na zdjeciu zaparl to przepchal auto bokiem przez pol parkingu :))

Opublikowano

Mirek a ile krzyknąłeś za podwózkę do ślubu :naughty:

ja ostatnio znajomych za free wiozłem ale po tym ślubie sporo osób się mnie pyta czy ich za kasę nie zawiozę i tak się zastanawiam czy sobie nie dorobić co sobotę :gwizdanie:

jak byś się z Dorotą rozwodził to Was mogę do sądu zawieźć lub do ślubu z nową laską - fotki masz poniżej:

1d78ad34678225d3med.jpg

c1f4a595c2a0b768med.jpg

Opublikowano
  • Autor

ładnie :good:

a o rozwodzie będziesz pierwszy wiedział bo pewnie w tym samym dniu o Twoim poinformuje Cię Paula :decayed:

Ps. A ceny to chyba tak średnio 300-500 ( podjechanie po pana młodego, panią młodą, kościół, sala, zdjęcia, sala i wolne ) tak to chyba średnio wygląda :)

Opublikowano

Mirek a ile krzyknąłeś za podwózkę do ślubu :naughty:

ja ostatnio znajomych za free wiozłem ale po tym ślubie sporo osób się mnie pyta czy ich za kasę nie zawiozę i tak się zastanawiam czy sobie nie dorobić co sobotę :gwizdanie:

jak byś się z Dorotą rozwodził to Was mogę do sądu zawieźć lub do ślubu z nową laską - fotki masz poniżej:

1d78ad34678225d3med.jpg

c1f4a595c2a0b768med.jpg

b8 z zewnatrz piekna wewnatrz bardziej spier... juz nie mogli normlanie wrrr....

Opublikowano
  • Autor

ledy B8 na takich imprezach robią robote :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:52_________________________________________________

Mirek a ile krzyknąłeś za podwózkę do ślubu :naughty:

ja ostatnio znajomych za free wiozłem ale po tym ślubie sporo osób się mnie pyta czy ich za kasę nie zawiozę i tak się zastanawiam czy sobie nie dorobić co sobotę :gwizdanie:

jak byś się z Dorotą rozwodził to Was mogę do sądu zawieźć lub do ślubu z nową laską - fotki masz poniżej:

1d78ad34678225d3med.jpg

c1f4a595c2a0b768med.jpg

b8 z zewnatrz piekna wewnatrz bardziej spier... juz nie mogli normlanie wrrr....

nie przesadzaj - ładniutka jest :)

Opublikowano

ledy B8 na takich imprezach robią robote :)[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 12:52_________________________________________________

Mirek a ile krzyknąłeś za podwózkę do ślubu :naughty:

ja ostatnio znajomych za free wiozłem ale po tym ślubie sporo osób się mnie pyta czy ich za kasę nie zawiozę i tak się zastanawiam czy sobie nie dorobić co sobotę :gwizdanie:

jak byś się z Dorotą rozwodził to Was mogę do sądu zawieźć lub do ślubu z nową laską - fotki masz poniżej:

1d78ad34678225d3med.jpg

c1f4a595c2a0b768med.jpg

b8 z zewnatrz piekna wewnatrz bardziej spier... juz nie mogli normlanie wrrr....

nie przesadzaj - ładniutka jest :)

miron bez obrazy -- nie znasz sie :)) haha

z zewnatrz naprawde piekna ale w srodku ta deska to masakryczny badziew pod bmw robiony

Opublikowano

ledy B8 na takich imprezach robią robote :)[br]

no nawet ksiądz się pytał czy mu dziecko do ślubu zawiozę w lipcu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ledy B8 na takich imprezach robią robote :)[br]

no nawet ksiądz się pytał czy mu dziecko do ślubu zawiozę w lipcu :cool1:

wyślę mu foty mojej fury to Ci odmówi zlecenie :polew:

Opublikowano

ledy B8 na takich imprezach robią robote :)[br]

no nawet ksiądz się pytał czy mu dziecko do ślubu zawiozę w lipcu :cool1:

wyślę mu foty mojej fury to Ci odmówi zlecenie :polew:

na pager do księdza wyślij :polew:

Opublikowano

Ładne Audi miron78 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładne Audi miron78 :wink4:

dzięki :wink4:

:disgust: :disgust: już myślałem że po pół roku szukania udało mi się dorwać wyświetlacz do navi - w dodatku w fajnej cenie

http://www.allegro.pl/item1080780915_wyswietlacz_nawigacji_rns_e_audi_a3_a4_a6.html

ostatecznie okazuje się, że raczej nie bedzie mi pasować - że to jakiś nowszy model ( tam gdzie ja mam przycisk CD/TV w tej navi jest MEDIA ) i ponoć jakieś inne wtyczki i d*pa z kupienia ekranu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Sam bym sobie kupił taką ładną nówkę, ale mam taki jak Ty, więc również nici z tego.

Opublikowano
  • Autor

a też jesteś w potrzebie i szukasz wyświetlacza ?

Opublikowano

Szczerze, to jeszcze parę minut temu o tym nie myślałem. Ale mój wyświetlacz ma trochę rys i jeśli spotkałbym jakiś nowy w dobrej cenie, to czemu nie.

Opublikowano
  • Autor
:(
Opublikowano

Ale pewien jesteś że ten LCD z allegro nie przypasi? Chcesz przecież wymienić sam panel. Jakie znaczenie mają przyciski?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.