Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .

Opublikowano
  • Autor

Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .

:decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 12:20_________________________________________________Oniak - spotkamy się na zlocie mustanga :naughty:

Opublikowano

Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .

:decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 12:20_________________________________________________Oniak - spotkamy się na zlocie mustanga :naughty:

nie wiem czy jesteś na to gotowy psychicznie :decayed: podobno same snoby :kox:

Opublikowano

Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .

:decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 12:20_________________________________________________Oniak - spotkamy się na zlocie mustanga :naughty:

nie wiem czy jesteś na to gotowy psychicznie :decayed: podobno same snoby :kox:

:polew:
Opublikowano

No niestety Poź , nie wszyscy na świecie muszą w dresach latać :P

Opublikowano

No niestety Poź , nie wszyscy na świecie muszą w dresach latać :P

:wink4:

Opublikowano

No niestety Poź , nie wszyscy na świecie muszą w dresach latać :P

A widzisz - Poziek nie chce, ale bractwo tego wymaga :bag::naughty:

Opublikowano

Panowie już wiem dlaczego miron zrobił sobie wirusa...

... on tak zdobywa pożywienie.. wiecie klęska żywiołowa i tego typu rzeczy...

m1.jpg

m2.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ptaszyny - tymbardziej, że tylko chciał zobaczyć co tam pod maską siedzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jakis egzotyczny cwirek :mysli:Miron pewnie byl fura gdzies w Bangladeszu :co:

właśnie - co to za ptak :naughty:

Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych :kox:

Opublikowano

to jakis egzotyczny cwirek :mysli:Miron pewnie byl fura gdzies w Bangladeszu :co:

właśnie - co to za ptak :naughty:

Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych :kox:

To sikorka modra.

Opublikowano
  • Autor

to jakis egzotyczny cwirek :mysli:Miron pewnie byl fura gdzies w Bangladeszu :co:

właśnie - co to za ptak :naughty:

Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych :kox:

To sikorka modra.

Brawo - zgadłeś - ptaszek jest Twój - jutro wysyłam :decayed:

Opublikowano

to jakis egzotyczny cwirek :mysli:Miron pewnie byl fura gdzies w Bangladeszu :co:

właśnie - co to za ptak :naughty:

Byłem w katowickim spodku na wystawie ptaków egzotycznych :kox:

To sikorka modra.

Brawo - zgadłeś - ptaszek jest Twój - jutro wysyłam :decayed:

Czekam na przesyłkę.;)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a kto pokrywa koszta przesyłki? :decayed:

Opublikowano

odbiór własny na parkingu przez elprosysem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

odbiór własny na parkingu przez elprosysem :polew: :polew: :polew: :polew:

A myslalem ze pod Enegry2000 :kox::polew:
Opublikowano

nie nie nie... Miron mówił że pod enerdżi podjeżdza z ptakiem na wierzchu bo wtedy wygląda jak prawdziwy maczo....

Dopiero pod elprosysem go schował w krzaki :decayed: :decayed:

Opublikowano

NIEPRAWDA! Wszystki czułe dziewice pod energy brzydzą sie smiercią biednych sikorek! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.