Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chociaż zmień kierowce pojazdu :decayed:

a to akurat pewnie wpłynęło by pozytywnie na czasy :)

zapewne ktos lzejszy zaoszczedziłby setki sekundy :decayed:

No i teraz Miron przejdzie na diete :gwizdanie: i bedzie go pół :polew:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka fot z dzisiejszego wesela kolegi :)

457e264a74c9aba5m.jpg

e3339c31f6934b27m.jpg

863d310ae1a1580cm.jpg

f8f2a6989186fdabm.jpg

Opublikowano

jestem zakochany w Twoim aucie... mój ideał B7... tak właśnie miało wyglądać moje... ale cóż może A3 doprowadzę do podobnego stanu :naughty:

Opublikowano

noo jest :kox:

Piekna maszyna

Opublikowano
  • Autor

ladnie ubrana :wink4: do slubu

tak skromniutko - delikatnie :wink4:

Opublikowano

cukiereczek :rose: piknie wyrezana sztuka

Opublikowano

Najładniejszy Avant B7 na forum :hi:

Opublikowano

Najładniejszy Avant B7 na forum :hi:

ile ci miron za to zapłacił?? :mysli:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Najładniejszy Avant B7 na forum :hi:

odezwał się ten co ma brzydkie B7 :):wink4:

Opublikowano

Fura :kox: No i widzę że nowe tablice na zlot też już masz :naughty:

Opublikowano

miron78 bez kitu masz najladniejsze B7 w PL :cool1:

Opublikowano

miron78 bez kitu masz najladniejsze B7 w PL :cool1:

jedna z najladniejszych... :gwizdanie: :kox:

wg mnie najladniejsza jest z air-style poznan

b7 na pneumacie ... co chwile zmieniana

3.jpg

7.jpg

9.jpg

image.php?v=TsC1VcA

DSC05313.jpg

DSC04295.jpg

?action-view&current=DSC06855.jpg

?action-view&current=DSC04282.jpg

?action-view&current=DSC04284.jpg

?action-view&current=DSC04364.jpg

ale to kwestia gustu

mirona i tak jest przekozak :kox:

sory za male OT....

Opublikowano
  • Autor

piękna sztuka choć troszke nie mój styl - ale lampy przód :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 14:17_________________________________________________no i pod maską troche skromnie :wink4:

Opublikowano

no blachy mloda para sa super :)))

zwlaszcza na fotoradary jak smgam pozno w nocy mam zawsze mloda para i czarna naklejke na plakietce na szybie :)

furka piekna gartulacje!

Opublikowano
  • Autor

Nowak - dzięki za fote fury z czarnym znaczkiem :wink4:

choć narazie nie zamierzam u siebie tego robić - ale przynajmniej widzę jak to wygląda :wink4:

Opublikowano

miron78 bez kitu masz najladniejsze B7 w PL :cool1:

jedna z najladniejszych... :gwizdanie: :kox:

wg mnie najladniejsza jest z air-style poznan

b7 na pneumacie ... co chwile zmieniana

3.jpg

7.jpg

9.jpg

image.php?v=TsC1VcA

DSC05313.jpg

DSC04295.jpg

?action-view&current=DSC06855.jpg

?action-view&current=DSC04282.jpg

?action-view&current=DSC04284.jpg

?action-view&current=DSC04364.jpg

ale to kwestia gustu

mirona i tak jest przekozak :kox:

sory za male OT....

chyba wiem Miron o czym myślisz pisząc: "trochę nie mój styl" :cool1:

Opublikowano

miron78 bez kitu masz najladniejsze B7 w PL :cool1:

jedna z najladniejszych... :gwizdanie: :kox:

wg mnie najladniejsza jest z air-style poznan

b7 na pneumacie ... co chwile zmieniana

3.jpg

7.jpg

9.jpg

image.php?v=TsC1VcA

DSC05313.jpg

DSC04295.jpg

?action-view&current=DSC06855.jpg

?action-view&current=DSC04282.jpg

?action-view&current=DSC04284.jpg

?action-view&current=DSC04364.jpg

ale to kwestia gustu

mirona i tak jest przekozak :kox:

sory za male OT....

chyba wiem Miron o czym myślisz pisząc: "trochę nie mój styl" :cool1:

dla mnie troche wioska na felgach mercedesa! i w dodatku tych ale to kwestia gustu

Opublikowano

nie chciałem użyć tu tego słowa :decayed:

Opublikowano

no nie świrujcie,że ta furka się wam nie podoba :cool1:

...można sie przyczepić,że fele od merca,ale sam wygląd jest za***isty.

DSC04295.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.