Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyglada pieknie...ale gleba by sie przydala :wink4:

Popieram :good: Gleba i czarne kierunki w błotniki :przebiegly: Poza tym fura ujdzie :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

co do zawiasu to wiem na 100%, że zostanie ten - co nie znaczy, że nie wolałbym 1 lub 2 cm w dół :)

Jeżeli cokolwiek będę miał jeszcze kiedyś robić - to jedynie ściemnić delikatnie przednie szybki i jakieś ciekawe końcówki wydechu :wink4:

Opublikowano

Najgorsze jeszcze w tym zawiesia, ze przod pieje wyzej niz tyl... :confused4:

U mnie tez tak bylo zanim gwint zamontowalem.

Dziwne, ze wiekszosc zawiasow s line tak ma...

Opublikowano

Najgorsze jeszcze w tym zawiesia, ze przod pieje wyzej niz tyl... :confused4:

U mnie tez tak bylo zanim gwint zamontowalem.

Dziwne, ze wiekszosc zawiasow s line tak ma...

Jest na to sposób jeździć bez tylnej kanapy :polew:

A tak na powaznie najbardziej podoba mi się trawa na zdjęciach :tongue4:

Opublikowano

Najgorsze jeszcze w tym zawiesia, ze przod pieje wyzej niz tyl... :confused4:

U mnie tez tak bylo zanim gwint zamontowalem.

Dziwne, ze wiekszosc zawiasow s line tak ma...

Jest na to sposób jeździć bez tylnej kanapy :polew:

A tak na powaznie najbardziej podoba mi się trawa na zdjęciach :tongue4:

FAkt.

Widac, ze przystrzyzona do zdjecia... :tongue4::kox:

Opublikowano

Najgorsze jeszcze w tym zawiesia, ze przod pieje wyzej niz tyl... :confused4:

U mnie tez tak bylo zanim gwint zamontowalem.

Dziwne, ze wiekszosc zawiasow s line tak ma...

Jest na to sposób jeździć bez tylnej kanapy :polew:

A tak na powaznie najbardziej podoba mi się trawa na zdjęciach :tongue4:

FAkt.

Widac, ze przystrzyzona do zdjecia... :tongue4::kox:

ale fajnie felgi wygladaja na takiej trawce...jakby nie bylo opony

Opublikowano

tak pitolicie o tej trawce,to ja mam pytanko do miriam78 w sprawie taj trwki :rolleyes:

masz koze,czy sam strzyżesz :cool1:

...bo twoje auto vs trawa,zeszło na drugi plan :gwizdanie:

Opublikowano

Pozazdroscilem ci miron i tez sobie srodeczki w czarnym kolorze sprawilem... :naughty:

W sumie widze ze ty nie malowales ringow wokol soczewki ... :cool1:

...musze powiedziec ze jest to swietny mod- nie moge sie u siebie napatrzec, az moja kobieta jest zazdrosna... :kox:

Opublikowano

masz koze,czy sam strzyżesz :cool1:

O czym tu już się piszę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

masz koze,czy sam strzyżesz :cool1:

O czym tu już się piszę :decayed:

jak zawsze - o wszytkim :decayed:

Pozazdroscilem ci miron i tez sobie srodeczki w czarnym kolorze sprawilem... :naughty:

W sumie widze ze ty nie malowales ringow wokol soczewki ... :cool1:

...musze powiedziec ze jest to swietny mod- nie moge sie u siebie napatrzec, az moja kobieta jest zazdrosna... :kox:

pochwal się fotkami furki :wink4:

Opublikowano

wczoraj dodalem w temacie o tygrysowozie. sa w 1 poscie.

Opublikowano
  • Autor

już tam idę :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miron mi ostatnio zdradzil swoja wizje na przyszly sezon powiedzial ze chyba na ten sie nie wyrobi :decayed:

4WFs0.jpg

Opublikowano
  • Autor

szału nie ma ale źle nie wygląda :bag:

:decayed:

Opublikowano

d*py nie urywa

Opublikowano

Ale d*py wyrywa :kox:

Opublikowano

chyba lampucery

Opublikowano

Miron mi ostatnio zdradzil swoja wizje na przyszly sezon powiedzial ze chyba na ten sie nie wyrobi :decayed:

4WFs0.jpg

ALE URWAŁ!!! :kox:

:decayed:

Opublikowano

Miron mi ostatnio zdradzil swoja wizje na przyszly sezon powiedzial ze chyba na ten sie nie wyrobi :decayed:

4WFs0.jpg

Brakuje mi to dwóch pasów na masce :decayed:

Opublikowano

Miron mi ostatnio zdradzil swoja wizje na przyszly sezon powiedzial ze chyba na ten sie nie wyrobi :decayed:

4WFs0.jpg

Brakuje mi to dwóch pasów na masce :decayed:

TAK !!! Doróbcie pasy :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.