Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko na dziury musi uwazac :polew: ale quattro da rade

Russisches Schlagloch

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: :naughty: :naughty:

AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]

Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru :polew:

Nie głaz... :gwizdanie: :decayed:

Cicho no, zdradziłeś jego największą tajemnicę... teraz wszyscy wiedzą dlaczego nie jeździ podczas deszczu :decayed:

Tylko jak wylepił solar dach? Z kolorowych gazet?

Opublikowano

Slyszalem, ze juz pare razy glaz chcieli zajumac, pakowali do bagaznika... ale auto nie dojezdzalo nawet do bramy, amory wybijalo do wnetrza :gwizdanie:

...i z tego wzgledu Miron obserwuje wszystkie aukcje cwiartek na allegro. :kox:

Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>

Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: :naughty: :naughty:

AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl]

Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru :polew:

Nie głaz... :gwizdanie: :decayed:

Cicho no, zdradziłeś jego największą tajemnicę... teraz wszyscy wiedzą dlaczego nie jeździ podczas deszczu :decayed:

Tylko jak wylepił solar dach? Z kolorowych gazet?

E tam wylepił... narysował :decayed:

Opublikowano

Miron podobno miał jakiś czas temu Mini a potem przesiadł się do czegoś sportowego:

tent.jpg

wooden-car.jpg

Opublikowano

Osioł: Widziałeś tę ruderę? Kto by chciał mieszkać w czymś takim?

Shrek: Wiesz, tak konkretnie to ja.

Osioł: Tu jest pięknie! Cudownie wręcz. Ty wiesz, że masz talent? Taki efekt przy tak skromnym budżecie... Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.

Opublikowano

Osioł: Widziałeś tę ruderę? Kto by chciał mieszkać w czymś takim?

Shrek: Wiesz, tak konkretnie to ja.

Osioł: Tu jest pięknie! Cudownie wręcz. Ty wiesz, że masz talent? Taki efekt przy tak skromnym budżecie... Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.

:polew:

A te piękne kwiaty, które zostały umieszczone na tym "czymś" co stoi obok głazu Ci się nie podobają ?

Opublikowano

Ładny OT tu Mirkowi walicie :kwasny:

BTW Na tych zdjęciach lampy wyglądają :kox:

Opublikowano

Ładny OT tu Mirkowi walicie :kwasny:

BTW Na tych zdjęciach lampy wyglądają :kox:

Jakby tu nie było OT, to wątek miałby co najwyżej 3 strony. Byłyby to posty Mirona :naughty:

A co do lamp, to faktycznie za***iście wygladają na tych fotach, ale weź pod uwagę, że Miron się bawił PaintShop'em, zanim go wypuścili na rynek :decayed:

Opublikowano

Ja nie mogę wszyscy mu zazdroszczą tego.....

głazu :decayed:

Opublikowano

bo...

Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.

:polew: :polew: :polew: :> :> :> :)

przepraszam odrazu za OT

Opublikowano

Wyluzujcie już z tymi pisaniem w wątku Mirona, bo jeszcze jeszcze pomyśli, że podoba się Wam ten jego ledwo jeżdżący rupieć :kox: :kox: :kox:

A przy okazji ... naprawdę ładny ten głaz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten głaz to marmur :naughty:

Opublikowano

ten Głaz to marmur :naughty:

Trochę szacunku kolego do tego Głazu, to nie jest jakieś tam czarne 3.0 tdi... :decayed:

:polew:

Opublikowano

Chłopaki dajcie już sobie luzu z tym głazem/kamieniem bo nie chce mi się tu co chwilę włazić żeby przeczytać kolejny bezsensowny post totalnie OT... :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki dajcie już sobie luzu z tym głazem/kamieniem bo nie chce mi się tu co chwilę włazić żeby przeczytać kolejny bezsensowny post totalnie OT... :gwizdanie:

Dokladnie.

Opublikowano

Odgrzeje tak jak Miron prosił :decayed:, jakieś mody na horyzoncie? :wink4:

Opublikowano

Miron Ty na poważnie z tymi lampami ?

moim skromnym zdaniem wygląda naprawde dobrze ciekawie i unikatowo ;)

tam będziesz słuchał zielonych :P

Tobie sie ma podobać ;)

Opublikowano

Też się zdziwiłem, że je opychasz. Myślałem, że o taki look Ci chodziło.

A cupra też wyglądała dobrze.

Opublikowano

Eeee Ori wygladalo lepiej IMO :rolleyes:

Opublikowano

Eeee Ori wygladalo lepiej IMO :rolleyes:

:good::cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.