Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

da się wyciągnąć te nadkola żeby lakieru nie ruszyć ?

ponoć da - zobaczymy w praktyce - jak jeszcze dojdzie koszt malowania to się trochę wnerwie :wallbash:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:29_________________________________________________zobaczymy czy to co zrobili w DE z tyłem będzie wystarczające i ile będzie przód wystawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:56_________________________________________________zaś głębia jaką daje ta fela a konkretnie ET jest niasamowita i efekt jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konieczne bylo targanie nadkoli?? ja zaczynam sie obawiac bo kupilem 19" 9J et35 i tak sie teraz zastanawiam czy nie bedzie wystawalo...[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:04_________________________________________________ma ktos zdjecie b7 z takimi wyciagnietymi nadkolami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chcialbym 235/35

ale et35 a 29 to juz chyba maloistotna roznica...czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pytalem Mirona :)

ET35 bedzie spoko wygladac... ale na pewno bedzie czasami trzec z przodu i pewnie momentami z tylu :) - ale bez dramatu.

ET29 na seryjnych nadkolach na bank bedzie tarlo, niby to tylko 6mm, ale robi roznice :)

tyl to tyl... gorzej jest z przodu, ciezki silnik, przod czasami mocno skacze i nawet mimo poszerzenia nadkoli bedzie pewnie czasami przycierac, oby tylko kiedys fela sie nie otarla o blache :kwasny: - bo opona 235 przy 9" to juz bedzie lekki naciag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a madra opcja jest zalozenie do takich felg sprezyn weitec -30mm?? mam obecnie 1be

sorry Miron za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglad bedzie kox, na dziurach, czy prostej drodze nie bedzie ocierac, jak auto bedzie "plynac" po nierownej drodze, wtedy bedzi tarlo.

nie wiem jak jezdzisz i ile km robisz.

ja mam 18" 8j ET35 i przod mi trze codziennie, bo mam taki odcinek w drodze do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Flyer - 235/35[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:04_________________________________________________

a madra opcja jest zalozenie do takich felg sprezyn weitec -30mm?? mam obecnie 1be

sorry Miron za OT

spoko :wink4:

w końcu w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale et35 a 29 to juz chyba maloistotna roznica...czy sie myle?

6mm :>

mówiąc szczerze standardowy sline jest idealny.

Co prawda zawsze mógłby miec regulację jeszcze twardości z kabiny ale bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem że fele na ten sezon zostają zrebrne.

jutro odbieram jedną szt. zakładam oponę i przymiarka na przód i tył - jutro sie wyjaśni ile wystają - jak pogoda pozwoli to zrobię Wam foto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurowski zrebrny rozumiem że w pozostałej części PL nazywa się srebrny tak ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 to piękne fele :naughty: też chciałbym takie mieć..miron pożyczysz ? :evil: od Wojtka kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurowski zrebrny rozumiem że w pozostałej części PL nazywa się srebrny tak ? :decayed:

:decayed:

rs4 to piękne fele :naughty: też chciałbym takie mieć..miron pożyczysz ? :evil: od Wojtka kupiłeś?

tak - jakieś 6 tygodni temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogoś kto może ogarnąć temat nadkoli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...