Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

f19a2e6bed80c1d7m.jpg

973e83f5375e0ab7m.jpg

cd9728b88a30ae6em.jpg

startowałem oczywiście amatorsko ( pierwszy raz ) dla sprawdzenia czasów

najlepsze uzyskane czasy ( alu 19 + 1/4 baku ) :

ET+RT 14.742, ET 14.696

ET+RT 14.867 ET 14.552

V-max 150km/h

łącznie udało mi się zrobić 9 przejazdów

Opublikowano
:slina: tylko tyle na temat Twojego auta..
Opublikowano
  • Autor

najbardziej satysfakcjonujący przejazd i miłe zaskoczenie

Miron A4 v Passat R36 330ps kombi+DSG

wygrałem o długość auta :)

Opublikowano

:slina: tylko tyle na temat Twojego auta..

no co Ty...ta kupa i tak nie jedzie :polew:

a na poważnie to :

lampy wyszły MEGA - brakuje tylko felunku w graficie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładka od coupry - MEGA (mogła być bardziej pod zderzakiem)

dzisiejsze zawody - szacun za wzięcie udziału, szacun za poprawienie czasu z ponad 15

Niestety, auto waży tyle ile waży, nic więcej nie da się wyciągnąć a szkoda :rolleyes:

Opublikowano

gratulacje :)

Opublikowano
  • Autor

gratulacje :)

dzięki :wink4:

wiadomo - fura o wadze 1800kg nie jest ideałem do ścigania :decayed: ale zabawa była przednia :good: polecam :good:

Opublikowano

No no gratki, a ten gosciu z calibry myslal ze jemu fote robisz :decayed:

Opublikowano

ja muszę A3 sprawdzić.. chociaż na tych 18stkach i przy silniku 8V nie będzie rewelacji... :/ [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________

No no gratki, a ten gosciu z calibry myslal ze jemu fote robisz :decayed:

to nie calibra tylko nissan 200sx S14...

Opublikowano

No no gratki, a ten gosciu z calibry myslal ze jemu fote robisz :decayed:

calibry :polew:

nissan 200 SX :gwizdanie:

Opublikowano

fotki, na życzenie :wink4:

FeiJ.jpg

FgNS.jpg

FlN9.jpg

FqMr.jpg

FKJA.jpg

FSd0.jpg

FUI9.jpg

FZHr.jpg

G3GJ.jpg

G8G0.jpg

GdFi.jpg

Gg9r.jpg

GiEA.jpg

Gl8J.jpg

Gv7i.jpg

GxCr.jpg

GCBJ.jpg

GF5S.jpg

GHB0.jpg

GMAi.jpg

GP4r.jpg

GWyS.jpg

GZ30.jpg

Opublikowano

i jedna od mnie :)

kfO50.jpg

Opublikowano

i jedna od mnie :)

kfO50.jpg

na tej focie widać, że właściciel przelał chyba trochę przy ostatnim tankowaniu :) i chyba w czujnikach parkowania trochę wosku się zebrało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i jedna od mnie :)

kfO50.jpg

na tej focie widać, że właściciel przelał chyba trochę przy ostatnim tankowaniu :) i chyba w czujnikach parkowania trochę wosku się zebrało :wink4:

to nie paliwo - zacieki z wody po myciu + kurz z przejazdów :)

a tylny zderzak dawno wosku nie widział :)

Opublikowano

wygląda jak byś uciekał po tankowaniu ze stacji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wygląda jak byś uciekał po tankowaniu ze stacji :wink4:

to może ślady ze ściągania paliwa - walczyłem z wagą auta :decayed:

Opublikowano

i chyba w czujnikach parkowania trochę wosku się zebrało :wink4

nie,nie kolego,to nie wosk :cool1:

...jak tylko się ściemnia,miron zapala światła i się brandzluje przy ledach :polew:

Opublikowano

Miron VS opel kadett :gwizdanie:

dodam tylko że Kadett wykręcił najlepszy czas zawodów i wygrał zawody :wink4:

jakość nie powala

Opublikowano

Miron trzeba była jakąś filigranową blondynkę za kierownicę posadzić :wink4: co by nie mówić jak na jakieś 1900kg to ładnie się odpycha!

i chyba w czujnikach parkowania trochę wosku się zebrało :wink4

nie,nie kolego,to nie wosk :cool1:

...jak tylko się ściemnia,miron zapala światła i się brandzluje przy ledach :polew:

padłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

i chyba w czujnikach parkowania trochę wosku się zebrało :wink4

nie,nie kolego,to nie wosk :cool1:

...jak tylko się ściemnia,miron zapala światła i się brandzluje przy ledach :polew:

:decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.