Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Miron, a Ty odebrałeś już auto od lakiernika po ostatnim dzwonie ?

Silnik chyba nie był uszkodzony ?

odebrałem dziś rano

silnikowi nic się nie stało - wyladował na tylnich siedzeniach bez uszczerbku i na chodzie :good:

pytanie czy to naprawiać czy udawać R8 :mysli:

Opublikowano

Ale wiocha :naughty:

Wiocha to S4 TDI... I takie coś powinno być w regulaminie :decayed:

Nie pier...

Pytałem kolesi na baletach pod remizą i mówili, że :kox:

Opublikowano

Miron, a Ty odebrałeś już auto od lakiernika po ostatnim dzwonie ?

Silnik chyba nie był uszkodzony ?

odebrałem dziś rano

silnikowi nic się nie stało - wyladował na tylnich siedzeniach bez uszczerbku i na chodzie :good:

pytanie czy to naprawiać czy udawać R8 :mysli:

Mialbys piersze R8 z 3.0TDI. Ja bym szedl w te strone :decayed:

Opublikowano

miron to wyrezaj solar dach po całości :cool1:

myślałem że już nie poskładasz a tu jednak się udało:

ferrari_enzo_crash_002.jpg

0.jpg

Opublikowano
  • Autor

obiecane foto:

80e66a61fdf52494m.jpg

0b51e823653558b3m.jpg

8bc3dbfedc12792am.jpg

Opublikowano

ale wies :wallbash::thumbdown::sick3:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale wies :wallbash::thumbdown::sick3:

:polew: :polew:

dokładnie - a te foty to przestroga dla wszystkich idących w tym kierunku :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:45_________________________________________________po sesji zdjęciowej blaszki oczywiście wylądowały w koszu :decayed:

Opublikowano

a felgi sciagnales? w koncu to nie rs6,bez przesady :no:

Opublikowano
  • Autor
:no:.................. :embarrassed:
Opublikowano

ze o tych ledach nie wspomne.. nie stac Cie na a6,to nie udawaj ze ja masz... :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ZAMYKAM

:decayed:

Opublikowano

Następne S4 TDI w klubie :kox::notworthy:

Opublikowano

a felgi sciagnales? w koncu to nie rs6,bez przesady :no:

Dokładnie. Żebyś chociaż jeszcze błotniki poszerzył jak w RS6, to może jakoś by to wyglądało, ale tak, to sorki, ale walisz wiochę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nigdy tu nie pisałem ale aż muszę się przełamać :polew:

Kolega ma takie w Fabii 1.2 ale tam to jakoś wygląda a tu to normalnie remiza :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

miron problemem nie jest ta blaszka tylko ta tarcza jakos tak mizenie w tym kole wyglada co poteguje efekt :wink4: - piekne masz to auto :cool1:

Opublikowano

Wyglada oki , a moze lepiej by bylo s-line zamiast s4 ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wyglada oki , a moze lepiej by bylo s-line zamiast s4 ? :wink4:

gdyby takie były to nawet bym nie pomyślał o tych które są teraz :)

miron problemem nie jest ta blaszka tylko ta tarcza jakos tak mizenie w tym kole wyglada co poteguje efekt :wink4: - piekne masz to auto :cool1:

przy feldze 17 wygląda ok - przy 19 niestety tarcza wygląda na zabawkową :confused4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 11:59_________________________________________________a tu foto z wczorajszego zlotu - fotki mało udane ale na żywo prosiak powalał pod każdym względem ( oczywiście wersja turbo )

moje stojące obok B7 wyglądało przy nim jak zabawka 2 letniego dziecka :)

07c1c136d8145335m.jpg

057046771178c21em.jpg[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 12:09_________________________________________________a jego tarcze ledwo mieściły się w 20 calowych felgach :)

Opublikowano

Porsche stoi jak traktor, lipa. A przednie lampy wyglądają jak jakieś tandety sonara :polew: Audi ładniejsze :)

Opublikowano
na żywo prosiak powalał pod każdym względem

brzydotą ma sie rozumieć :wink4:

Opublikowano

a tu foto z wczorajszego zlotu - fotki mało udane ale na żywo prosiak powalał pod każdym względem ( oczywiście wersja turbo )

moje stojące obok B7 wyglądało przy nim jak zabawka 2 letniego dziecka :)

07c1c136d8145335m.jpg

057046771178c21em.jpg

nie martw się :wink4:,ten gość też na pewno walną sobie parę fotek przy twojej B7,może wkleił na swoim forum :naughty:

-moje stojąca obok panamera... yyy............ :mysli: panamera... :mysli: k**wa,co on mógł napisać o twoim B7 :co:

...że na pewno łatwo się parkuje? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.