Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Miron, długo nie trzeba było czekać na mody...heheh.... żonka pewnie szczęśliwa :naughty:

wszystko pięknie, ładnie, ale wypierdziel ten znaczek s-line z przedniego zderzaka, bo zaburza koncepcje :kox:

i tak masz już lepiej niż w seryjnym s-line, więc znaczek nie na miejscu :gwizdanie: :gwizdanie:

pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Siemian odnośnie Twojego PW - wg mnie bez sensu, żebyś teraz do mnie przyjeżdżał - jest już ciemno więc i tak zbyt dużo nie zobaczysz - wytrzymaj i przyjedź z rana zobaczyć sobie fure :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jeest juuż cie-mno, bądź tu ze mną .... :polew: :polew: :polew:

grubo wyglada

dobry mod

ale teraz wg mnie fela musi isc w grafit

Pięknie to wyszło :kox: gratki :good:

skąd tą podkładkę dorwałeś ? przykręcałeś tylko tak by na zimę można było odkręcić, czy na stałe zamontowana ?

Grafit na feldze by pasował jak ulał :naughty:

Opublikowano

Ładnie to wyszło :naughty: no i teraz to jest black pakiet z przodu :good:

Opublikowano
  • Autor

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

wiem, że to do mnie nie podobne ale oprócz malowania wszystko rezałem sam ( z wielkim strachem ale sam :) )

Rezanko mnie tak wciągnęło, że nie pomyślałem o fotach - może troszke dlatego, że nawet nie liczyłem, że lampa składa się z tylu elementów i na tyle części da się ją rozebrać.Rozebrałem wszystko w mak ( bez większych problemów ) i to co było trzeba dałem do malowania.

Tak wyglądała lampa po rozebraniu:

538ec239e8659015m.jpg

to co widać na foto nie poszło do malowania + lusto z DRL-a i kierunku - cała reszta była malowana

Opublikowano

wow... wygląda całkiem ciekawie... Trzeba było sobie zostawić te kable na wierzchu

Opublikowano
  • Autor

Dokładka jest od seata Leona CupraR kupiona w ASO - przykręcona mam nadzieje na stałe :)

Opublikowano

furka KOX zmiany good, jeszcze pomalowalbym blende przedniej tablicy w kolor obramowki grilla. Kumpel w a5 pomalowal i wyglada masakrycznie

ogolnie :good: :good: :good:

Opublikowano

No wyglada super :good:

Opublikowano

p.s. i widze ze lampy tak jak ja wpasowales w zderzak lepiej jak ORI :)

Opublikowano
  • Autor

też tak masz ? idę to zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

też tak masz ? idę to zmienić :gwizdanie:

nie nie jak wymienialem xen to udalo mi sie spasowac lampy rowno ze zderzakiem

Opublikowano
  • Autor

jakoś specjalnie o tym nie myślałem - składałem i tak wyszło :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:46_________________________________________________Najbardziej czego się obawiam na chwilę obecną to parowania reflektorów - czas pokaże - ale nie chciałbym powtarzać całości opercji :disgust:

Opublikowano

A ta dokładka w jakiej cenie?

Opublikowano
  • Autor

228zł ASO Seat

nr kat. 1ML805903

Opublikowano

A ta dokładka w jakiej cenie?

dwa razy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miron78 fajnie to wyszlo :cool1: tez musze nad tym pomyslec :)

Opublikowano

ciekawe jak by to wyglądało przy zwykłym zderzaku... :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

może już nie tak ciekawie - dużo robi zderzak s-line + czarny kolor[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:33_________________________________________________

miron78 fajnie to wyszlo :cool1: tez musze nad tym pomyslec :)

myśl, myśl - jak dla mnie rewelka :)

Opublikowano

A moim zdaniem ladniejsze sa ori lampy z bialym kierunkiem... :)

Opublikowano
  • Autor

...........każdy ma swój typ - czy bym coś zmieniał mając ori lampy z białym kierunkiem to nie wiem :mysli: może nie - ale skoro już i tak miałem wszystko rozebrane ( w celu wywalenia dekielka ) to postanowiłem troche pójść po bandzie :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________wszyscy mi dokuczają, że "fura seria" to trzeba coś pozmieniać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.