Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Centralny zamek a kierunki


szmekot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące kierunków a konkretnie- Zakupiłem centralny zamek na pilota do mojej audi, wszystko działa piknie tylko nie mogę podłączyć kierunków aby migały podczas otwierania i zamykania. Podpoiłem sie do włącznika świateł awaryjnych i zrobiłem tak ze mruga tylko jedna strona, kiedy podłączam sie do styku na drugą stronę robi sie wtedy jakies zwarcie i jak włączam kierunek przy kierownicy to mrugają światła awaryjne.

Wie ktoś może jak się podpiąć aby było ok, z mojego sterownika centralnego zamka wychodzi jeden kabel na kierunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to podłączyć według poniższego schematu wtedy problem zniknie. Wersja dla sterowania plusem, diody powinny być co najmniej 5A najlepiej 10A. Pozdrawiam

schematq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w tym przypadku kolega ma jeden kabel sterujący kierunkami a nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu trzeba kupić jedną diodę i podłączyć ją katodą pod jedną stronę kierunków, a anodą do wyjścia sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Koledzy kupie chyba te diody i podłącze tak jak na schemacie.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 10:01_________________________________________________Czy to jest ta dioda, bo ja z elektroniki to tak nie bardzo

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 10:09_________________________________________________http://www.allegro.pl/item667655743_dioda_prostownicza_10a7_10a_1000v_9669.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...