Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fiu fiu troszke mnie tylne lampy nie pasują a reszta :kox: :kox:

Mnie tez troszke nie leza ale narazie ich nie bede wyminiac,ale w puzniejszym czasie napewno :) Teraz musze przerejestrowac,opalcic,zrobic drobne poprawki fis itp,kupic opony letnie bo stoi na zimowych :gwizdanie:[br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 06:19:00 _________________________________________________

...nie no taki żart Tukan luz :good:

Light bo calkiem nie wiedizalem o co kaman :decayed:
Opublikowano

się śmiałem do Krzyńka ,że lewa strona Twojego new S4 , była kiedyś kombajnem :cool1::decayed:

Opublikowano

Ive się nudzi i się eSie przygląda :naughty:

bo mi sie wydaję ,że lewa strona była kiedyś kombajnem :shocked:

Ze jak? po polsku prosze [br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 06:14:59 _________________________________________________

o jezuuu ściągnij szybko tą ramke inter-gówna bo zgorszenie siejesz

A cos z tym komisem nie tak? Mi to auto zostalo polecone wiec je ogladnolem wszystko bylo ok wiec przygarnolem ja :)

Mówie o przedniej ramce inter-welmu. To aso audi nie cieszące się dobrą opinią...

Opublikowano

się śmiałem do Krzyńka ,że lewa strona Twojego new S4 , była kiedyś kombajnem :cool1::decayed:

:naughty:

Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ? :wink4:

Opublikowano

Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ? :wink4:

jak bena będzie po 2 zł :naughty::decayed:
Opublikowano

Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ? :wink4:

jak bena będzie po 2 zł :naughty::decayed:

to może już niedługo, wczoraj w wiadomościach oglądałem że wynaleźli na UMCS_ie instalację do produkcji benzyny z CO2 tylko tam coś mówili że ok 3zł wyjdzie za litr , już z podatkami :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Ive Tukan już zamienił ajm_a a my kiedy mieniamy ? :wink4:

jak bena będzie po 2 zł :naughty::decayed:

to może już niedługo, wczoraj w wiadomościach oglądałem że wynaleźli na UMCS_ie instalację do produkcji benzyny z CO2 tylko tam coś mówili że ok 3zł wyjdzie za litr , już z podatkami :wink4:

Tylko pamietajcie ze musi byc PB98 :wink4:
Opublikowano

no tam im wyszła jakaś 110oktanów czy coś, dokładnie nie pamiętam :wink4:

Opublikowano

tak, a koszt produkcji 1 litra to 40 gr :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 19:38_________________________________________________no a tak wogóle to jezdzi to to ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no a tak wogóle to jezdzi to to ? :decayed

Powiem Ci ze nawet nawet sie odpycha :decayed:
Opublikowano

Pytałem dlatego, że kiedy swojego sprzedałem to miałem właśnie tą jechać oglądać, ale będąc już 15 km. od SB w oko mi wpadł Forek i w końcu na niego padło ;)

Opublikowano

jakie plany , a no i kiedy program lub cos wiecej?

Opublikowano

pare detali do ogarniecia :) oby sie nie psula i bedzie ok :) Z ciekawosci, ile zaplaciles?

Opublikowano

Łeee, avant, heh.

A tak poważnie to gitarka, zamierzasz coś rezać czy zostajesz przy serii jak ja?

To już będzie nas dwóch na forum jak coś :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi o rezanie to jak bede robic ale nie predzej jak w przyszlym roku to tak:Chlodnica oleju,IC z RS4,program i tyle :) Narazie 265+quattro+6gear mi wystarcza w zupelnosci :good: Co bedzie dalej czas pokaze

Opublikowano

Tukan gratki, wreszcie się doczekałeś esy :evil:

:good:

Opublikowano

nie no furka :kox:

tylko żeby się sprawowała beż zarzutów :evil:

a jakie wrażenia po pierwszej jeździe :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie no furka :kox:

tylko żeby się sprawowała beż zarzutów :evil:

a jakie wrażenia po pierwszej jeździe :kox:

Wrazenia sa pozytywne :good: Jezdzi drogi sie trzyma wiec jest git
Opublikowano

furka fajna :kox: taka mi sie marzy - seria :rolleyes:

Opublikowano

tukan to teraz możemy sie zmierzyć będziesz żałował czego nie kupiłeś :kox::tongue4: a teraz jest za 26 ostatnia cena

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.