Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Kayaba to dobra firma....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam zamiar takie kupic ale jej nie znam, wiec moze macie jakies opinie

pozdrawiam

Opublikowano

nie jest zła :cool:

osobiście wolalbym zamontować KAYABa niż np. MONROE

Opublikowano

Bardzo przyzwoite amorki kayaby są :wink:

Opublikowano

Ja tez uwazam ze sa dobre :exclaim:

Opublikowano

Jak miałem poprzednio Lancera, to założyłem kayaby i byłem bardzo zadowolony. Przejechałem na nich około 50 tys. km. i sprzedałem autko rok temu, a kolega, który je kupił jeżdzi na nich do dziś

Opublikowano

Kayaba tak ale do japończyków do audika SACHS

Opublikowano

a dlaczego SACHAS :question: Ja gdybym miał wybór to bym zakładał KAYABY :exclaim: Są zdecydowanie mocniejsze, a dlaczego twoim zdniem MARKU W. do audi nie polecasz :question:

Opublikowano

KAYAB jest OK

SACHS jest chyba jednak lepszy ale pod warunkiem że jest ori (a niestey nasz rynek jest zawalony gównem w opakowaniu SACHSA)

Opublikowano

to kto mi wytlumaczy taka sytuacje:

sklep w szczecinie (dobry), ceny wygladaja nastepujaco:

Kayaba- tyl 170 PLN

Sachs- tyl 280PLN

Monroe- tyl 250 PLN

???

czy kayaba z ta cena to jakas chinska/rumunska podrobka?

Opublikowano

sa rozne modele KYB - kupisz twadze gazowki bedzie Ci sie naprawde dobrze jezdzic

Opublikowano

KYB. Tylko.

U mnie (w Mitsubishi) już udowodniły, ze są top.

Opublikowano

bywa różnie - koledze KYB po 10kkm działały tak dobrze jak moje (wtedy krosno) teraz Delphi po 110kkm.

Może podróby to były.

Monroe też na początku trwałością nie grzeszył - 20-40kkm i następne. Teraz jest lepiej bo mam juz monrowy od około 30 kkm i nie ma problemów.

Please note: powyższe doświadczenie nie dotyczą A4 akurat.

W A4 z tyłu mam bilsteina (jeszcze coś działa) a z przodu coś jest ale raczej już dogorywa jak i reszta przodu :)

Opublikowano

wymieniłem rok temu na keyaba (170 zł szt) zrobiłem około 40 tyś km. i nie zauważyłem zużycia, także jestem zadowolony i polecam

Opublikowano

korzystalem z KYBa w nissanie i hondzie

byly super

Opublikowano
to kto mi wytlumaczy taka sytuacje:

sklep w szczecinie (dobry), ceny wygladaja nastepujaco:

Kayaba- tyl 170 PLN

Sachs- tyl 280PLN

Monroe- tyl 250 PLN

???

czy kayaba z ta cena to jakas chinska/rumunska podrobka?

Ja ostatnio zmieniałem właśnie tył i założyli mi Sachs, na razie jestem zadowolony zobaczymy przez ile jeszcze :twisted:

Opublikowano

Mialem kayaby u siebie od kilku miesiecy, lecz niedawno wlozylem sobie bilsteiny gazowo olejowe i jest o niebo lepiej.

Kayaby nie byly zle,bardzo miekkie,trwale, wiec polecam.Tylko z ori sprezynami to allroad...

Opublikowano

ja ma kayaby w swojej audioli od roku 12 000 km zrobione przód i tył i jest super nie sa wcale miekki (bynajmniej moje) jak tu jeden z kolegów pisze na zakretach trzymaja super samochodzik nawet sie nie przechyli nie tak jak po 150 000 km na ogyginalach które juz nurkowały na zakretach ja osobiscie goraco polecam

Opublikowano

Też polecam kayaby ;)

Wcześniej jeździłem golfem II założyłem je na tył, teraz jeździ brat, dołożył je na przód i jest oki ;)

W niuni też wszystkie mam kayaby ;)

Są naprawdę fajne i przy okazji nie są strasznie drogi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.