Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Jak zdjąc ogranicznik prędkości w Audi RS6 i it

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i mam pytanko, bo nie jestem sobie w stanie poradzić,zakupiłem auto po szlifie z Szwajcarii- wyszła skarbonka- no cóz tak bywa ( czesci tylko serwis ale taniej kupiłem o dziwo przez neta ze Stanówz rozbitych aut ) , czy w Polsce jest jakaś firma która jest w stanie zdjąc ogranicznik w samochodzie Audi RS6 C6 - 2008, przegrzebałem cały net i same negatywne informacje. W sewisie sa w stanie wgrac nowy soft pod v-max 280km/h z ogranicznikiem na 280km/h a koszt 1200 euro a całkowicie nie zdejmują. W V-tech w Szczecinie nie sa w stanie w tym samochodzie dosłownie nic zrobić powiedzieli, ze tylko w Niemczech firma MTM znosi ogranicznik na odp. własciciela. Zdjęcie ok 1000 euro, a zdjecie i program to 8210,00 EUR ( koszt prawie 1/3 wartosci auta ). Moze ktos z Polski zna magika co jest to w stanie opanowac to auto także programem, termin w MTM na auto to 2-4 miesiecy. Dzieki za szybką odp. Chodzi o to zeby auto było gotowe do sierpnia bo teraz sie maluje , bo jesienia jak bedzie termin to juz nie ta frajda z jazdy .

P.S. czy zakup tylnich amortyzatorów do C6 do RS6 musze dokonac w serwisie ( lewy jest pęknięty ), czy uzywka w tym przypadku to bedzie ryzyko? Bo chciałbym zeby koszt auta nie przewyzszył mi 50% nowego bo juz nie wiem jak to ogarnąc , bo jak kupie nowe to juz chyba tak bedzie . Kosztował 38 tys euro włozone juz 15 tys i nie koniec ale juz nie powinno byc wiecej , myslałem ze wyjdzie mniej, brak szyb z całej lewej strony( dosłąem przy kupnie ) , uszkodzony lewy tylni bok, koło zawiecha, tylna klapa z lewej , kurtyny wszytskie z przodu wywalone i prawe koło z zawieszeniem ( ale rama prosta - musi byc mocna ), silnik ok ale wszystko kupiłem w Stanach przez neta ( czekałem 1,5 miesiaca )- masakra ale juz złozone i zgrane- prościutki jak nowy, ale brak amorka tylnego i bark adaptacji sterowników poduszek ,ale dzisiaj bede to miał opanowane, poza odpaleniem silnika jeszcze tym nie jechałem Mówia miz e przy tej mocy pwoinienem amorki nowe, ale kosztują dlatego zastanawia mnie to ze z rocznika 2009r z rozbitego ostro przodem z przebiegiem 10 tys km to powinny chyba byc dobre najgorsze ze takie auto a żydze ale nie wiedziałem ze to tyle kosztuje a za bardzo juz mnie nie stac, myslałem ze wyjdzie do 250 tys zł bo zostawiłęm kase na program. i w tym senk ze w Polsce nikt nie robi inni mówia ze zobacza czy da rade inni ze nie robili ale sie postaraja inni ze nie da rady i odsłyaja do MTM wiec moze ktos poleci kogos bo wwywalic 8000euro na zdjecie blokady i program toz to szook

Opublikowano

Co cie sklonilo do kupienia uszkodzonego RS6????????? :shocked: Tzw OKAZJA?????? :shocked:

Poszukaj na RS6plus.pl streetracing.pl

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia auta i nowe felgi 20 cali , bo te stare mi sie nie podobaja i 2 sa lekko uszkodzone

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec0949686a8e1c2f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a62e267a4be64b82.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0de013603aba904.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f2306fa809b67f8.html

Auto sie dzisiaj juz maluje , poduszki adaptowane, problem tylko z amorkiem i z programem. Uszkodzone to mocno nie było, a łądne kosztuje od 350 tys w góre uzywane, a mnie wyjdzie za cene podstawowego Audi A6 takie chciałem kupic nie bite ale wyszło ze RS6 wyjdzie po robocie tyle samo i tak padło.

Opublikowano

http://jetronik.pl/ lub www.tdi-tuning.pl Masters lub www.compsport.pl

dużo za dużo zaplaciles za rozbite auto, mialem dokupienia rs6 w cenie 40 tys eur z przerysowanymi drzwiami (poduszki cale etc etc)

pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 22:01_________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=118589764&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=28&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1

Ktos sprzedaje twoje auto na mobile??

Opublikowano
  • Autor

http://jetronik.pl/ lub www.tdi-tuning.pl Masters lub www.compsport.pl

dużo za dużo zaplaciles za rozbite auto, mialem dokupienia rs6 w cenie 40 tys eur z przerysowanymi drzwiami (poduszki cale etc etc)

pozdrawiam

Czy ja wiem ostatecznie wyszło mnie razem z rejestracja malowaniem i czesciami 230 tys zł nie licząc programu, miałem odłożone na niego 250 tys zł i dlatego z programem z MTM wyjdzie grubo ponad 250 tys zł i dlatego szukam w Polsce. Za granica te co kosztowały taniej ale albo cos nie tak z silnikiem lub innymi rzeczami, a ten ma tylko 9 tys km przebiegu i dostałem duzo czesci duperele zamóiłem w Stanach bo taniej i dlatego wyszedł w rązsądnej cenie. Najtanszy w Polsce znalazłem za 380 tys zł wiec wydaje mis ie ze te 250 tys zł to nie jest xle poza tym robocizna mnie nic nie kosztowała :)

Opublikowano

niezle niezke... lekko uszkodzone...

Opublikowano

lekko uszkodzone?? :shocked: :shocked: :shocked: jezeli to jest to auto co ctv pokazal to ono nie ma przodu :blink: To cos co z niego zostalo jedzie prosto?? ja bym sie bal jezdzic takim autem...

Kurde zapomnialem ze Polak potrafi :doh1:

Opublikowano

Ladny dzwon, i za tyle kasy?? :shocked:

Firma ABT 1500€ podnosza do 310 km/h

http://www.abt-sportsline.de/tuning/shop/Audi-RS6-4F-Motortechnik_1224_1223_3/produkt/Abt-Leistungssteigerung-2842/

Firma MTM za 1000€ takze do 310 km/h

http://www.mtm-online.de/de/index.php?nav=3&FZID=RS6C6426Q&Kitnum=m1rs6580580qx

To co robia za 8000€ to przerobka silnika na najsilniejszy silnik w seryjnej produkcji czyli na 730 Kucy

http://www.mtm-online.de/de/index.php?nav=3&FZID=RS6C6426Q&Kitnum=m1rs6580730qx

Opublikowano

tak strasznie ubolewasz nad tym ogranicznikiem jakby jazda samochodem ktory jedzie "tylko 250" wymagała jezdzenia cały czas poboczem zeby przepuszczac szybszych co nie maja ogranicznika :polew: :polew:

Opublikowano

Do tego po takim dzwonie to obawialbym sie tym autem rozwijac predkosci do ogranicznika a nie mowiac juz poza nim.

Opublikowano

:mysli: Tyle kasy za tak rozbite auto, widziałem mniej uszkodzone w dużo mniejszych pieniądzach :no:

Ale nikt Ci nie broni, byle dobrze zrobili auto. Co do ogranicznika to najlepiej podzwonić po firmach typu: VTG, GecoCars, Dynosoft.... myślę że ta pierwsza podejmie się każdej roboty :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zdejme Ci kolego ten ogranicznik predkosci w lepszej cenie jak inne firmy , jesli jestes chetny to dzwon

605-443-665

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.