Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od początku był ...:cool1:

Opublikowano

"Oficjalnie " 181 tys. km Ale tylko zaznaczam "oficjalnie"

Opublikowano

Moj jak kupowałem 169 tyś, po roku 202 tys :)

Opublikowano

271 i lata pięknie :kox:

Opublikowano

U kumpla w 90km 30x,xxx tysięcy na budziki i stan idealny :good:

Opublikowano

ja swoją kupiłem w 2009 z 160 tyś,a niemiec robił przegląd w 2007 i napisane jest na fakturze przebieg 167 tyś :mysli: Właściciel robił ok 20 tyś rocznie więc handlarz cofną z 40 tyś-po co??I tak bym kupił.Teraz ma 220 tyś i śmiga super,leje 5w i tylko odrobinę dolewam na 13 tyś.

Opublikowano

Cofną bo 1 z przodu wygląda lepiej niż 2 :naughty:

Opublikowano

witam.moje AFB 660TYS i nieszukam prawdy bo ona jest na desce.he.hula bez problemu :)

[mod] watek dotyczy 1,9 tdi [Musashi][/mod]

Opublikowano

340tys i wszystko ok tylko w miescie dużo pali 11L

Opublikowano

340tys i wszystko ok tylko w miescie dużo pali 11L

:vaglogi::wink4:

Opublikowano

W 2008r. sprowadzony przez sąsiada z Austrii. Przebieg 240 000. Odkupiony w tym roku z przebiegiem 298 000. Na 100% rzeczywisty.

Opublikowano

Według licznika to 200.000. Ale po przeanalizowaniu faktur z niemiec to będzie mieć około 250.000. Nie napisze że wszystko idealne bo auto ma 11 lat ale jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano

handlarz cofną z 40 tyś-po co??I tak bym kupił.Teraz ma 220 tyś i śmiga super

poniewaz bys pewnie nie zatelefonowal na ogloszenie :cool1::decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:32_________________________________________________mialem rok temu pieknego afn-a przebieg 398.ooo km. silnik pracowal pieknie, zadnych wyciekow, kopcenia,

Opublikowano

Cze u mnie 285 tys i jak na razie super wozi

Opublikowano

Moja niuniusia 325000tyś. rok 1999. olej standard do 1 litra chlapnie sobie:-), ale podejrzewam, że więcej mi michą wycieka niż wykopci przez turb - iawkie.

Opublikowano

Moja niuniusia 325000tyś. ...

325 "baniek" ... nieźle :kox:

Sorry za :ot:

Opublikowano

ja mam 177 tys ale pewnie był kręcony ze 2 razy już domyślam się ze ma ok 300 tys. no ale nie mam jak sprawdzić, grunt że chodzi i to jest najważniejsze :good:

Opublikowano

ja mam 177 tys ale pewnie był kręcony ze 2 razy już domyślam się ze ma ok 300 tys. ...

jak nie więcej :gwizdanie:

... grunt że chodzi i to jest najważniejsze :good:

dokładnie :good:

Opublikowano

moja 210tkm sprawdzane w serwisie.na 12000km łyknie 500ml ojlu;) każda śrubka oryginał także szykują sie wydatki :decayed:

Opublikowano

Mój afn 330 kkm, kupiony 220 kkm w 2006 roku z niemiec. 2001 - 2006 jezdził na 10w-40 w 2006 przerzuciłem na syntetyk motula 8100 x-cess, pozniej na mobila i poza zawieszeniem, rozrządem no i jakimiś tam pierdółkami w sumie oki. 4 l starczają na przejechanie spokojnie 15 kkm i jeszcze coś w bańce zostanie na dnie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.