Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zakupie w 2008roku 220tys ostatni wpis w książce serwisowej 195tys. Audiczka jest ze Szwecji a że tam prowadzą kartotekę przebiegów na każdym badaniu technicznym z cofaniem licznika poprzedni właściciel dał sobie spokój :> W tej chwili na szafie 265tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samochod kupilem osobiscie w Niemczech u niemca i z przebiegiem 179600km. Rok 1998 Serwisowany od poczatku. Ostatni wpis we wrzesniu 2009r. z przebiegiem 172000km

to sie pochwal za ile kupiles ta igielke ?

Ja też tak kupiłem, za cenę "igiełki" na allegro :gwizdanie:

więc trzeba doliczyć opłaty = więcej niż na allegro. Ale warto, tylko że nie wszyscy to rozumieją i wolą wierzyć w swoje 180-190k km na blacie (a auto ma rzeczywistości grubo ponad 200k czy 300k km). I później piszą, że przy przebiegu 250k km pada turbina, dwumas, bierze olej :gwizdanie:

Ja mam grubo ponad dwieście i dwumas jest w świetnym stanie, turbina nowemu właścicielowi posłuży jeszcze bardzo długo. Nie dolewam nawet grama oleju. Fotele nie są poprzecierane, kierownica prawie jak nowa.

Dlatego śmieszą mnie te opowieści, o autach kupowanych w PL z przebiegiem 190k km w super stanie :polew:

We wnętrzu praktycznie nie widać i zużycia i na tym żerują handlarze, kupują samochody z przebiegami ponad 300k km i skręcają przebieg prawie o połowę a ludzie wierzą, że dany wóz ma 180k km bo wnętrze jest delikatnie zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem [b3] 1.8 S , miała ponad 300kkm i śmigała aż miło , zero ubytków oleju :naughty:

Audi 80 to tzw. "panzerwagen" :cool1:

Sorry za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy dobrze wiemy co znacza 4x O na zanczku audi... każde zero 100tys bez remontu... :D= 400:D grzebałeś coś przy swoim?? był kręcony:):)

p.s w oplu już pierwsze jest przekreślone. =]

pozdrawiam, zimnego kapselka na wieczór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie grzebałem , tylko olej , filtry , klocki itp. :wink4:

wszyscy dobrze wiemy co znacza 4x O na zanczku audi... każde zero 100tys bez remontu... :D= 400:Dswoim?? był kręcony:):)

:good:

p.s w oplu już pierwsze jest przekreślone. =]

:polew: dobre :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma aktualnie troszke ponad 256 000 :) sprowadzony przy przebiegu 248 000 jak narazie to tylko zmienilem olej, rozrzad i zrobilem program :kox: i auto smiga az milo :naughty: tesc ma 80 z 95r licznikowo 220 000 :polew: ale smieje sie ze z 500 000 pewno bedzie i jezdzi :D nie do zajebania te stare diesle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie w październiku '10 miał 193tys. - wartość o tyle pewna że zgodna z książką servw. i potwierdzone w ASO :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...