Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a czemu zdjąłeś zderzak? :(

Zderzak. listwy drzwiowe, kiera i rnse.... :wallbash:

Auto mialo isc do sprzedania wiecpozbylem sie gratow.

Pozniej plany sie zmienily no i teraz na nowo musze szukac giftow... :kox:

Doszly tez fotele kubelkowe pelna skora.

Fotki wkleje pozniej :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________

No jak dla mnie bomba! Interesuje mnie jeszcze zawieszenie? :evil: Możesz powidzieć coś więcej? :kox: Albo wyślij jakieś info na PW. Z góry dzięki! :hi:

Zawieche kupilem na allegro prawie nowa za 450 zl :polew:

NArazie moge powiedziec, ze jezdzi sie ok no i przede wszystkim moge sobie dowolnie regulowac wysokosc....wkoncu :)

Opublikowano

No jak dla mnie bomba! Interesuje mnie jeszcze zawieszenie? :evil: Możesz powidzieć coś więcej? :kox: Albo wyślij jakieś info na PW. Z góry dzięki! :hi:

Zawieche kupilem na allegro prawie nowa za 450 zl :polew:

NArazie moge powiedziec, ze jezdzi sie ok no i przede wszystkim moge sobie dowolnie regulowac wysokosc....wkoncu :)

Cena rzeczywiście śmieszna! Miałeś cholerne szczęście! :good: Szukam właśnie czegoś do mnie i myślę o gwincie... :kox:
Opublikowano
  • Autor

No jak dla mnie bomba! Interesuje mnie jeszcze zawieszenie? :evil: Możesz powidzieć coś więcej? :kox: Albo wyślij jakieś info na PW. Z góry dzięki! :hi:

Zawieche kupilem na allegro prawie nowa za 450 zl :polew:

NArazie moge powiedziec, ze jezdzi sie ok no i przede wszystkim moge sobie dowolnie regulowac wysokosc....wkoncu :)

Cena rzeczywiście śmieszna! Miałeś cholerne szczęście! :good: Szukam właśnie czegoś do mnie i myślę o gwincie... :kox:

Trzeba szukac.

Okazje sa.

Ja allegro przegladam praktycznie caly czas i widzialem pare razy gwint w dobrych cenach :wink4:

Jeszcze dwie fotki:

caadf11d4987daaa.jpg

b89f4382ebc430ca.jpg

Opublikowano

teraz jeszcze trzeba założyć dekielki Lorinser :)

Opublikowano
  • Autor

teraz jeszcze trzeba założyć dekielki Lorinser :)

Pytanie czy pasuja...???

Opublikowano

fela miodzio :good:

nawet się nie spodziewałem :)

Opublikowano

powiem że fajnie wyszło :naughty: choć widział bym bardziej jakieś mercedesowskie "talerze"

Opublikowano

Zderzak. listwy drzwiowe, kiera i rnse.... :wallbash:

Auto mialo isc do sprzedania wiecpozbylem sie gratow.

Pozniej plany sie zmienily no i teraz na nowo musze szukac giftow... :kox:

No to sporo dołożysz do interesu :wallbash:

Opublikowano

Jest nieźle :good: Ale dekielki rzeczywiście trzeba wymienić, nie możesz jeździć z gwiazdą na feldze :sick3: :>

Opublikowano
  • Autor

Moje dekielki maja ok 73 mm.

Bede szukal cos w tym rozmiarze.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Trafily sie tanio skory kubelkowe.

Niestety tylko jedna fotka bo aparat padl.

Wnetrze bez RNS-e i kiery R8/TT :wallbash:

Ale mysle, ze to poprawie niedlugo :)

b5abb43d37a3bdbc.jpg

Opublikowano

A było tak bogato :rolleyes:Fotele i fele :good:

Rezaj, rezaj do poprzedniego stanu :wink4:

Opublikowano

Wojtek_A4.... ty zawsze przed sprzedaza auta rezasz w tyl ;p

hm

co do felg to pasuja powiem szczerze wysmienicie :kox:

aczkolwiek gwint by sie przydal

a co do wnetrza ;) to kozak ... brakuje tylko rns-e i kiery z r8 :polew:

Opublikowano

Nowak o jaki Ci gwint chodzi :mysli:

Przeciez pisze jak byk " Dodatkowo autko dostalo zawieszenie gwintowe firmy AP. "

Opublikowano
  • Autor

Wojtek_A4.... ty zawsze przed sprzedaza auta rezasz w tyl ;p

hm

co do felg to pasuja powiem szczerze wysmienicie :kox:

aczkolwiek gwint by sie przydal

a co do wnetrza ;) to kozak ... brakuje tylko rns-e i kiery z r8 :polew:

Gwint jest :)

Co Ty tam chcesz jeszcze obnizac...? :gwizdanie: :wink4:

Wydaje mi sie, ze juz niezle lezy... :cool1:

Opublikowano

za***ista ta fela :cool1:

Opublikowano

MAJKI Wojtek_A4

sory moj blad :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj widzialem nową A3 na takich felach, do a3 srednio pasowaly :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.