Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nono - furacz zaczyna nabierać mega wyglądu - ten felunek naprawdę robi robote :wink4:

nie wiem co lepsze - fura czy to w tle :wink4:

Gratki jednego i drugiego :)

Fele dlugo nie zagoszcza, na wiosne moze zaloze to co Ty- RS6.

Miron robote robia tez Twoje relingi :polew:

Opublikowano

nono - furacz zaczyna nabierać mega wyglądu - ten felunek naprawdę robi robote :wink4:

nie wiem co lepsze - fura czy to w tle :wink4:

Gratki jednego i drugiego :)

Fele dlugo nie zagoszcza, na wiosne moze zaloze to co Ty- RS6.

Miron robote robia tez Twoje relingi :polew:

cieszę sie bardzo :)

a jeżeli do wiosny zdania nie zmienisz - to z felg RS6 będziesz mega zadowolony - naprawdę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nono - furacz zaczyna nabierać mega wyglądu - ten felunek naprawdę robi robote :wink4:

nie wiem co lepsze - fura czy to w tle :wink4:

Gratki jednego i drugiego :)

Fele dlugo nie zagoszcza, na wiosne moze zaloze to co Ty- RS6.

Miron robote robia tez Twoje relingi :polew:

cieszę sie bardzo :)

a jeżeli do wiosny zdania nie zmienisz - to z felg RS6 będziesz mega zadowolony - naprawdę :wink4:

Miron to Twoje fele to podrobki MAMowskie prawda?

Opublikowano

nono - furacz zaczyna nabierać mega wyglądu - ten felunek naprawdę robi robote :wink4:

nie wiem co lepsze - fura czy to w tle :wink4:

Gratki jednego i drugiego :)

Fele dlugo nie zagoszcza, na wiosne moze zaloze to co Ty- RS6.

Miron robote robia tez Twoje relingi :polew:

cieszę sie bardzo :)

a jeżeli do wiosny zdania nie zmienisz - to z felg RS6 będziesz mega zadowolony - naprawdę :wink4:

Miron to Twoje fele to podrobki MAMowskie prawda?

nie :wink4:

idzie PW :)

Opublikowano

Ja będę miał kierę od R8 -TT

Opublikowano

No na Avusach całkiem ładnie wygląda :evil:

Opublikowano

Ja będę miał kierę od R8 -TT

Za ?? Info na PW poproszę :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zagoscił zderzaczek S4.

Fotki na stronie 1 :)

Opublikowano

Duzo lepiej to wyglada :good:

Opublikowano

Dzisiaj zagoscił zderzaczek S4.

Fotki na stronie 1 :)

ślicznie :good:

Opublikowano

auto zmieniło się nie do poznania :) gratki!

Opublikowano

Powiem szczerze że na Avusach wygląda lepiej niż na RS6.Właśnie dokupiłem Avusy tyle że maluję je na grafitowy.RS6 zostaja na zimę.Jak pomaluję to wstawię zdjęcia.Pięknie wygląda na tych felgach nic nie zmieniaj!!!!

Opublikowano

To jeszcze listwy dolne lotka byl i bedzie komplet.Nie do sie zaprzeczyc ze zderzak S-line zmienia auto nie do poznania.

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze listwy dolne lotka byl i bedzie komplet.Nie do sie zaprzeczyc ze zderzak S-line zmienia auto nie do poznania.

Listwy wlasnie zamontowalem :kox:

Ale jestem zawiedziony widokiem listw s line i szukam od eSki.

Te od s line sa za malo masywne :)

Opublikowano

Wojtek jak byś chciał się pozbyć listew to je chętnie przytulę. Daj tylko znać kiedy i ile?

Opublikowano

Ładnie tylko ten znaczek S4 :wink4:

Opublikowano

Ładnie tylko ten znaczek S4 :wink4:

To już kwestia gustu, jeden chce mieć znaczek, sprawiać wrażenie że nie można do niego "podskakiwać" albo co gorsze niech się taki znajdzie to powie "cholera te S4 w ogóle nie jeżdżą" :polew::naughty:

Opublikowano

no teraz wygląda :kox:

Opublikowano

no teraz wygląda :kox:

Dokładnie, najwięcej robi roboty zderzak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie tylko ten znaczek S4 :wink4:

Spokojnie...zniknie :decayed:

Zdjecie bylo robione min po tym jak zalozylem zderzak bo ciemno sie robilo :)

Wojtek jak byś chciał się pozbyć listew to je chętnie przytulę. Daj tylko znać kiedy i ile?

Najgorsze, ze nie wiem kiedy znajde od S4.

Jak tylko kupie, listwy beda do sprzedania za 5 stówek :wink4:

Ps.Koledzy pomozcie mi w temacie RNSe.

Link do tematu ponizej.

http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.765.html

Wy macie RNSe w malym palcu a ja wariuje bez podswietlenia... :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.