Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015


grubsor

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik ma u siebie 4 barowy regulator a wtryski w AVJ nominalnie mają 209ccm przy 3 barach wiec jak wsadzi wtryski od AEB będzie miał upragnione 320 :decayed:

A tu rezanie Elba i wykresy

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=39338&hl=K04

sprawa całkowicie dziwna bo u mnie doszło 10KM i 15Nm natomiast nic nie dał wymiana wydechu na przelotowy :decayed:

Tak jak już napisałem wtryski jak i wydech w B6 znacząco się różni bo wydech jest podwójny. W AEB jedynie cieńki pojedyńczy. U Elba może nic nie doszło po wywaleniu kata bo miał soft Sportec i może był tak napisany że sztywno trzymał dane i nic więcej ponad to nie puścił. AVJ np. ma pełne sterowanie elektorniką i nie da się zrobić w bambuko jak głupiutki AEB.

Dajcie zamówienie ile tych TIP-ów jest potrzebne to zrobi się. Nie wiadomo w jakim terminie ale się zrobi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik ma u siebie 4 barowy regulator a wtryski w AVJ nominalnie mają 209ccm

chyba 286... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tej strony się wszystkiego uczyłem...Jakieś 2 lata temu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Gregory dlatego też silniki w B6 są znacznie oszczędniejsze niż w B5 :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety heh. a Pamiętacie może mniej więcej wymiary tipa chodzi mi głownię o strone łączenia z turbina to w poniedziałek zrobię kolanko od przeplywki i od turbiny najgorsze będzie zrobić przewężenie łączące obydwa kolanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz za wąsko będzie źle...

zrobisz za szeroko będzie źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zylem w blogim przekonaniu,ze mam 286 wtryski i teraz juz wiem,czemu mam takie plamy kolo wtryskow-k**wa doj**alem cisnienia i wybijalo bokami... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zylem w blogim przekonaniu,ze mam 286 wtryski i teraz juz wiem,czemu mam takie plamy kolo wtryskow-ku***a doj**alem cisnienia i wybijalo bokami... :wallbash:

trzeba było pytać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja zylem w blogim przekonaniu,ze mam 286 wtryski i teraz juz wiem,czemu mam takie plamy kolo wtryskow-ku***a doj**alem cisnienia i wybijalo bokami... :wallbash:

trzeba było pytać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pytalem :tongue4: jak chcesz -to Ci wysle PW,kto mi tak powiedzial... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby mła ? :naughty:

masz 286 na 4 barach :tongue4: nie kłamałem

zakładając wtryski z aeb będziesz miał około 320 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby mła ? :naughty:

masz 286 na 4 barach :tongue4: nie kłamałem

zakładając wtryski z aeb będziesz miał około 320 :decayed:

szczerze-to chcialem uslyszec... :gwizdanie: oczywiscie dzisiaj wale do auta i znow korekta wtrysku i zaplonu,bo za cieplo jest i seryjny ICek ledwo zipie,a auto sie wlecze... :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z ciekawości spojrzalem pod maske i mam regulator paliwa 4 bar silnik aeb nie powinien byc przypadkiem 3 bar? [br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 21:48_________________________________________________

Zrobisz za wąsko będzie źle...

zrobisz za szeroko będzie źle :decayed:

fffuuuckkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fabrycznym regulatorze fabryczne wtryski w AEB dają około 150 cm3 w ciąg 30 sekund. No to mnóżcie, sumujcie, liczcie. A Internet wszystko przyjmie.

Wydajność sam sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie zamówienie ile tych TIP-ów jest potrzebne to zrobi się. Nie wiadomo w jakim terminie ale się zrobi :wink4

ja się piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie zamówienie ile tych TIP-ów jest potrzebne to zrobi się. Nie wiadomo w jakim terminie ale się zrobi :wink4

ja się piszę

ja mam gotowe do wysyłki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIP od Poźka pierwsza klasa :good:Profi robota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...