Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z Bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Problem polega na tym ze jak wsiadam do auta to laczy mnie z BT i za chwile rozlacza i znow zalacza i tak przez caly czas

wszystko bylo ok moze ktos ma jakes porady jak usunac usterke,

telefon ktory uzywam to sonyericsson K800i

Dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprobuj z innym telefonem, by wykluczyc wine telefonu. Z reguly SE bardzo dodrze wspolpracuja z Audi BT, jezeli masz drugi telefon (zona, dziewczyna) to przetestuj jak fukcjonuje z BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie uzylem innego telefonu nokia n95 i wydaje sie byc ok

Dzieki serdeczne

tylko jaka moze byc przyczyna?? :mysli:

Widocznie jakies problemy natury kompatybilnosci :mysli:

Zrob flasha tego SE, wgraj jakis nowszy (jezeli jest) Firmware moze pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem rpzez chwile taki problem ze swoim SE,

problem sam przyszedl i sam minał,

możliwe ze jakies akutalizacje softu były w miedzy czasie w telefonie...

sprawdz aktualizacje , wykasuj telefon z RNSa i rnsa z telefonu sparuj ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście resetować telefon?? U mnie zawsze działa - zlikwidować połączenie BT, zrestartować telefon, wyszukać ponownie AUDI UHV, połączyć się :good: Niezawodny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście resetować telefon?? U mnie zawsze działa - zlikwidować połączenie BT, zrestartować telefon, wyszukać ponownie AUDI UHV, połączyć się :good: Niezawodny sposób

Zgadza się. Wyłączyć połączenie BT w telefonie i ponownie połączyć. :good: U mnie też tak kilka razy się działo - NOKIA E66.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście resetować telefon?? U mnie zawsze działa - zlikwidować połączenie BT, zrestartować telefon, wyszukać ponownie AUDI UHV, połączyć się :good: Niezawodny sposób

Zgadza się. Wyłączyć połączenie BT w telefonie i ponownie połączyć. :good: U mnie też tak kilka razy się działo - NOKIA E66.

Miałem tak z E51 i dawało radę. Reset i będzie ok. Żona miała SE i raz zdażyło się że BT całkowice sie zawiesiło i dzialao cały czas mimo wylączonego zapłonu. Reser RNS nic niedał i potraktowałem go ostro rozłączając aku :kwasny: Teraz z nokią 6600 slide i z moim E52 jak narazie nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skasowaniu telefonu i rns-a sygnał jest i sie wyszukuje w telefonie i rns, po wprowadzeniu pinu zaczyna sie łączyć i wyskakuje ze nie mozna ustanowic polaczenia.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:08_________________________________________________

Miałem tak z E51 i dawało radę. Reset i będzie ok. Żona miała SE i raz zdażyło się że BT całkowice sie zawiesiło i dzialao cały czas mimo wylączonego zapłonu. Reser RNS nic niedał i potraktowałem go ostro rozłączając aku kwasny Teraz z nokią 6600 slide i z moim E52 jak narazie nie ma problemu

a sczytuje ci ksiazke telefoniczna do rns-a z e 52 ? bo z mojej e51 niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skasowaniu telefonu i rns-a sygnał jest i sie wyszukuje w telefonie i rns, po wprowadzeniu pinu zaczyna sie łączyć i wyskakuje ze nie mozna ustanowic polaczenia.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 11:08_________________________________________________

Miałem tak z E51 i dawało radę. Reset i będzie ok. Żona miała SE i raz zdażyło się że BT całkowice sie zawiesiło i dzialao cały czas mimo wylączonego zapłonu. Reser RNS nic niedał i potraktowałem go ostro rozłączając aku kwasny Teraz z nokią 6600 slide i z moim E52 jak narazie nie ma problemu

a sczytuje ci ksiazke telefoniczna do rns-a z e 52 ? bo z mojej e51 niestety nie

Nie szczytuje niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Nokie seria E i N i inne na symbianie to tak się dzieje w zależności od wersji symbiana(tak że od oprogramowania) w telefonie i wersji bluetooth-a w naszych autach. Może masz jakiś czas uśpienia bluta ustawiony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz działa, załapał za ktoryms razem jak go zrestartowałem i teraz juz wrociło wszystko do normy. oczywiscie ksiazki nie ma jak nie bylo a do tego poziom głosnosci jest zawsze 100% bo wali po uszach strasznie przy rozłaczaniu szczegolnie :wallbash: . czas wrocic do SE bo nokie nie daja rady przez ten symbian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SE mi co chwile coś nie grało z nokią ogólnie ok prócz E51 a teraz z Motorollą śmiga super tylko ta bateria :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...