Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Huczenie w okolicach filtra paliwa


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od jakiegoś czasu coś mi huczy w okolicach filtra paliwa....przeglądając forum postanowiłem że pierwszym krokiem będzie wymiana filtra paliwa....po wymianie okazało się że nadal huczy...zajrzałem pod auto poruszałem filtrem na jakis czas przestało,ale teraz znów huczy.Może mechanior źle założył mi ten filtr.Filtr firmy Mann-podobno taki sam w aso sprzedają (a może filtr do d*py kupiłem).Czy to przypadkiem nie pompa paliwa???Może zna ktoś nr.kat seryjnej pompy paliwa do avj w aso 1300 mi krzykneli.....dodam że ostatnio jest też problem z odpalaniem.Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten "hałas" skąd dochodził ? Bo dzisiaj usłyszałem w swoim samochodzie ciągły hałas na zewnątrz w okolicach wlewu paliwa. I od czasu do czasu czuć w kabinie paliwo. Co to może być? Pompa siada, nieszczelny układ, automatyczne ssanie czy może odpowietrza się zbiornik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo mam to samo co kolega Bogumił. Znalazłeś rozwiązanie?

Pozdr

A ten "hałas" skąd dochodził ? Bo dzisiaj usłyszałem w swoim samochodzie ciągły hałas na zewnątrz w okolicach wlewu paliwa. I od czasu do czasu czuć w kabinie paliwo. Co to może być? Pompa siada, nieszczelny układ, automatyczne ssanie czy może odpowietrza się zbiornik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do Przemka - założyciela wątku, zakupiłeś nówkę pompę paliwa czy uzywkę? ile Cie wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej B6 musial znalezc sie element ktorego nie da sie zakupic w pewnej czesci i pozostaje zakup calego elementu ktory kosztuje jsk kosztuje. No chociaz sa drozszd pompy np wtryskowe do 2.5Tdi :cool:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej B6 musial znalezc sie element ktorego nie da sie zakupic w pewnej czesci i pozostaje zakup calego elementu ktory kosztuje jsk kosztuje. No chociaz sa drozszd pompy np wtryskowe do 2.5Tdi :cool:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Można wymienić sam wkład :whistling: Był temat jak kolega to ogarną w b6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz namiar na forumowicza lub tytul watku to podaj bo przy uzyciu wyszukiwarki to szybciej mozna osiwiec niz znalezc to czego szuka sie. Mysle ze i mnie czeka juz w niedalekiej przyszlosci wymiana bo raz na jakis czas uslysze wycie z tylu zanim odpale silnik.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz namiar na forumowicza lub tytul watku to podaj bo przy uzyciu wyszukiwarki to szybciej mozna osiwiec niz znalezc to czego szuka sie. Mysle ze i mnie czeka juz w niedalekiej przyszlosci wymiana bo raz na jakis czas uslysze wycie z tylu zanim odpale silnik.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:szukaj: pamiętam że to było BFB i kolega jako awatar miał myszowate b6 avant od tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info jest juz jakis punkt zaczepienia to poszuka sie :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info jest juz jakis punkt zaczepienia to poszuka sie :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak znajdziesz to zapodaj tu linka bo ja za h... nie mogę znaleść :decayed: Były tam nawet fajne foty a pompa chyba była taka: Zespół zasilający - pompa paliwa MAXGEAR: Skoda OCTAVIA (1U2) 1.8 T 4x4 150KM | Sklep iParts.pl

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Proszę bardzo: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/piszczenie-buczenie-okolic-filtra-paliwa-a4-1-8t-bfb-fwd-260731/ :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, 100zl to nie 1200 i nie 2200 ;) to teraz mozna spac spokojnie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym spytać czy nie wiecie może skąd ten dzwięk Dziwny dźwięk/wycie audi a4 b6 multitronic - YouTube wydaje się jakby ze skrzyni ale nie jestem pewien. wymieniony został rozrząd, napinacz, wszystkie rolki, sprawdzona została turbina i wszystko jest ok. dźwięk słychać powyżej 900 obrotów i przy zwiekszaniu obrotów dzwięk jest stały.

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Dodam, że olej i filtr w skrzyni też wymieniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...