Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Plama na desce po podkładce antypoślizgowej - FOTKI


loope

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak jak myślałem :wallbash:, SONAX Xtreme - Cockpit Cleaner nie dał rady tego tupu plamie :disgust:. Pozostaje mi jeszcze sprawdzić "gigantyczną ilość plaku" ... macie może jeszcze jakieś pomysły? ... bo mi sie już pomału kończą :(

Moim zdaniem to się osuszyło i trzeba nawilżyć. Chyba najlepszym sposobem będzie plak, ale są też sposoby kremem nivea (tak jak się skóry natłuszcza).

NIe pozazdrościc problemu. Może plamę pokonac jej własną bronia. jesli wszystko zawiedzie nasącz porządnie gąbkę czy szmatę (flanelę lub podobną) w plaku i przyłóż dokąłdnie do plamy i zostaw na noc ... Moze to kwestia wyszuszenia deski a nie stałego odbarwienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych amatorskich wynalazków i półśrodków bo możesz pogorszyć sytuację!

Kup Meguiars Supreme Shine Protectant. Odświeży całą deskę rozdzielczą i powinien sobie poradzić też z plamą.

G4016_391_4a1e71d0a133c.jpg

Do tego oczywiście pad do nakładania:

X3070B_369_4922a1221ee51.jpg

Kokpit będzie jak nowy!

Obydwie rzeczy kupisz albo w sklepie Meguiarsa:

http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=459

http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=350

Albo od użytkownika Oskaro:

http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t88834.0.html

Od Oskaro będzie znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy, które się zajmują barwieniem skór i plastików, dobierają kolor ze specjalnej farby i malują miejscowo, widziałem takie sztuczki w USA, ale w Polsce też chyba coś takiego jest. W stanach to się nazywało SMART Repair - takie różne drobne naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj jeszcze tzm sonaxem, ja czysciłem ze 4 razy, bo nie chciało zejsc tak szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B5 miałem to samo podkładka leżała 2 dni i został odcień.Gorąca woda z płynem i plak mi pomogły brak śladów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj coś znajdziesz. Widzę, że kolega ma jakieś tam rabaciki. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t88834.0.html;highlight=meguiars

A to konkretnie bym Ci polecił:

Meguiar's Natural Shine Protectant - środek do czyszczenia i przywracania żywego i naturalnego stanu deski rozdzielczej, opon, winyli i innych gumowych powierzchni, które po użyciu będą jak nowe, będą miały bogaty kolor i blask bez pozostawienia tłustego, plastikowego połysku oraz oślepiającego blasku. Czyszczące odczynniki wyciągają nieczystości i brud, podczas gdy filtry UV pomagają ochronić przed słońcem.

I to właśnie dałoby radę ale niestety już mi się wyprzedało. Nie będziesz może przejżdzał w najbliższy czasie przez Warszawę ? Wtedy bym Ci to zrobił moim Natural Shine'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialiśmy na PW odnośnie Natural Shine'a ale kompletnie wypadło mi z głowy ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak będziesz miał jeszcze w ofercie to daj znaka, w Warszawce w najbliższym czasie nie będę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialiśmy na PW odnośnie Natural Shine'a ale kompletnie wypadło mi z głowy ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak będziesz miał jeszcze w ofercie to daj znaka, w Warszawce w najbliższym czasie nie będę niestety.

Niestety się wyprzedał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo to samo,nic nie pomoglo zadem meguiars do plastikow tez nie dal rady,dwa tygodnie auta na sloncu w czasie urlopu i praktycznie jest po problemie,byla dosc wyrazna plama a teraz jak ktos nie wie gdzie lezala podkladka to nie zauwazy,mialem pentagram,czarny przezroczysty.pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...