Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno kupilem sobie Audi a4 i mam problem nie czyta mi plyt MP3 w zmieniarce (rowniez gdy wkladam plytke tam gdzie jest nawigacja) ani MP3 z karty pamieci, wyskakuja bledy "unreadable" "Improperly inserted". Co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to rns-e to powinien spokojnie czytać mp3... a jakie masz karty kolego SD bo jak są za szybkie i za duże to nie czyta ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka plyta? MP3 czym wypalone i jaka jakosc? moze innym progamem nagraj i zmien nosnik. Niektore, zazwyczaj te tansze plyty maja czasem problemy natury kompatybilnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to karta 4 gb SDHC SanDisck. Plytki CD zwykle Memorex, wypalone przez nero opcja Data CD. Plytki nagrane na audio czyta bez problemu.

no to o SD możesz zapomnieć to są te high speed SDHC ultra II... i navi sobie z nimi nie radzi ;/ dokładnie ten sam problem miałem u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytki CD zwykle Memorex, wypalone przez nero opcja Data CD. Plytki nagrane na audio czyta bez problemu.

to coś źle masz nagrane zobacz czy na pewno Mp3 czy czasem nie nagrałeś WMA ...raz tak zrobiłem i nie mogłem dojść o co loto ... a potem się śmiałem na maxa z tego ...

No to karta 4 gb SDHC SanDisck.

najlepiej zwykłe SD 2 GB pięknie latają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam ze RNS-E obsluguje TYLKO karty SD ( nie SDHC ktore nie sa kompatybilne w dol ) co za tym idzie max 4GB karta ( coraz mniej ich na rynku tak BTW ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ale kolega pisze o płytach, a nie kartach. RNS-E nie czyta płyt p3, podobnie jak zmieniarka. mp3 możesz sobie nagrać jedynie na karty SD. W samym odbiorniku możesz odtwarzać sobie DVD z mapami lub audio CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ale kolega pisze o płytach, a nie kartach. RNS-E nie czyta płyt p3, podobnie jak zmieniarka. mp3 możesz sobie nagrać jedynie na karty SD. W samym odbiorniku możesz odtwarzać sobie DVD z mapami lub audio CD.

nieprawa... chyba, że ja mam specjalna wersje RNS-E .. bo mój czyta ładnie CD (MP3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam chu...ą :>, albo się mylę, bo u mnie mp3 czyta jedynie z karty SD. Ostatnio wrzucałem całą kolekcję Armin'a na CD (w formacie mp3 oczywiście) i ani ze zmieniarki,ani z głównego napędu nie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mam chu...ą :>, albo się mylę, bo u mnie mp3 czyta jedynie z karty SD. Ostatnio wrzucałem całą kolekcję Armin'a na CD (w formacie mp3 oczywiście) i ani ze zmieniarki,ani z głównego napędu nie szło.

zmieniarki nie posiadam.. ale napęd bez problemu czyta mi mp3. A z płytami DVD ma problem z odczytem czy bez problemu ? może za szybko nagrane or słabej jakości CD :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD z mapami w tej chwili nie czyta mi wcale i wyskakuje komunikat jak koledze w tytule. Mapa pseudo oryginalna, czytało czytało i się skończyło :decayed:. Napęd po czyszczeniu metodą chałupniczą. Audio CD odczytuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD z mapami w tej chwili nie czyta mi wcale i wyskakuje komunikat jak koledze w tytule. Mapa pseudo oryginalna, czytało czytało i się skończyło :decayed:. Napęd po czyszczeniu metodą chałupniczą. Audio CD odczytuje bez problemu.

prawdopodobnie to problem lasera... może wymaga profesjonalnego podejścia ;/ :mysli:... coś te RNS-e ma kiepskie lasery ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko te do końca 2004r to takie paździerze - po 2005r. niby mocniejsze i sprawiające mniej problemów. Całkiem możliwe, że nie obędzie się bez wysłania do NaviService.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...