Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...


Bulczas

Rekomendowane odpowiedzi

a mówiłeś że gwint KW? :mysli:

Hmm raczej nie, nawet kiedyś mówiłem że podobny do Twojego. Albo kiedyś się przejęzyczyłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłeś że gwint KW? :mysli:

Hmm raczej nie, nawet kiedyś mówiłem że podobny do Twojego. Albo kiedyś się przejęzyczyłem :gwizdanie:

no właśnie ale musi być inny.. bo mój FK siedzi fajnie sztywna a Twoja bujała jak porównywaliśmy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ale musi być inny.. bo mój FK siedzi fajnie sztywna a Twoja bujała jak porównywaliśmy :mysli:

Teraz już jest trochę bardziej sztywny myślę że się uleżał :wink4: Na wiosnę kupię sportowe odbojniki bo teraz zapomniałem założyć :decayed: W zakrętach się nie przechyla, dziury tłumi nawet spoko, więc jestem zadowolony :>[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 01:38_________________________________________________Mały update nowe fele :naughty: Fotki na pierwszej stronie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie fotki po regulacji gwintu :kox:

zdj044.jpg

zdj043.jpg

Doszło kilka małych stylistycznych zmian jak boczne kierunki białe dymione, dymione przednie lampy oraz postojówki led :wink4:

150520101090.jpg

zdj040.jpg

W planach:

- w garażu czeka czarna folia na dach

- robi się powoli ciepło więc w niedługim czasie będzie montaż przedniego intercoolera

- no i trzeba jechać na korektę softu bo graty prawie wszystkie siedzą :naughty:

- na przyszły sezon chyba będzie felga rozmiar większa ale to się zobaczy bo w grę wchodzi tylko kilka wzorów które ciężko upolować

A także mam dylemat które lampy lepsze z lewej przyciemnione lekko a z prawej ori :mysli:

zdj042.jpg

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 20:22_________________________________________________Nowe gadżety :wink4: Lampy po drugim lifcie, niedługo będą ściemnione :gwizdanie: Oraz podświetlenie tablicy rejestracyjnej diodami SMD.

zdj081.jpg

zdj0772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób coś jeszcze z wydechem , wypoleruj albo zmień :decayed:

prawie bliźniacze auto z moim , no i praktycznie takie same plany mamy :kox:

trzeba sie będzie kiedyś na sesyje wybrać jakąś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie Panie kolego

4 ostatnie foto bym na konkurs do kalendarza wysyłał.[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 08:02_________________________________________________4 foty z pierwszego postu oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas masz tak pomalowane auto jak w podpisie? odśwież temat, bo na tym zdjęciu wygląda kozacko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas masz tak pomalowane auto jak w podpisie? odśwież temat, bo na tym zdjęciu wygląda kozacko :decayed:

Jest tak pomalowane jak w podpisie ale narazie nie mam czasu zrobić porządnych zdjęć :confused4: Może w tym tygodniu coś się uda strzelić :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas masz tak pomalowane auto jak w podpisie? odśwież temat, bo na tym zdjęciu wygląda kozacko :decayed:

Jest tak pomalowane jak w podpisie ale narazie nie mam czasu zrobić porządnych zdjęć :confused4: Może w tym tygodniu coś się uda strzelić :gwizdanie:

Ok, jak wróce z 'wakacji' to ocenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up w pierwszym poście, narazie tylko jedna fotka jak będzie czas to cyknę coś lepszego :wink4:

17062010071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kolego planujesz robić z tylnymi lampami?? malować, oklejać czy ciemne diody??

ja też się zastanawiam nad czarnymi dodatkami do swojej.. chociaż czarne felgi mnie odrzucają w większości przypadków :thumbdown: ale lampy dach i coś tam jeszcze w czerń można rzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up w pierwszym poście, narazie tylko jedna fotka jak będzie czas to cyknę coś lepszego :wink4:

17062010071.jpg

czarny dach to kopa :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kolego planujesz robić z tylnymi lampami?? malować, oklejać czy ciemne diody??

ja też się zastanawiam nad czarnymi dodatkami do swojej.. chociaż czarne felgi mnie odrzucają w większości przypadków :thumbdown: ale lampy dach i coś tam jeszcze w czerń można rzucić :)

Tylne lampy są przyciemnione folią :wink4: A felga na przyszły sezon będzie chyba czarna :gwizdanie:

up w pierwszym poście, narazie tylko jedna fotka jak będzie czas to cyknę coś lepszego :wink4:

17062010071.jpg

czarny dach to kopa :tongue4::polew:

No taki wieś tuning na maxa :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...