Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koszmar strażaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Racja trójkąt, zapomniałem :tongue4: Kamizelki dużo ludzi wozi np na przednim siedzeniu, trzymają na tylnych półkach, nie wiadomo po co, bo nie są na obowiązkowym wyposażeniu samochodu :>

Opublikowano

Racja trójkąt, zapomniałem :tongue4: Kamizelki dużo ludzi wozi np na przednim siedzeniu, trzymają na tylnych półkach, nie wiadomo po co, bo nie są na obowiązkowym wyposażeniu samochodu :>

Może po prostu dla bezpieczeństwa :gwizdanie:

Ja tam woże 2 szt. w bagażniku :tongue4:

Opublikowano

Zgodzę się, że dla bezpieczeństwa :hi: Tylko jakiś czas temu, jak te kamizelki zaczęły wchodzić do powszechnego użycia, to ludzie wozili je na siedzeniach, i w innych miejscach, żeby tylko je wyeksponować, myśląc że takie są przepisy i tak trzeba :tongue4: Co do bezpieczeństwa, rzeczywiście warto taką posiadać w autku :good:

Kończmy OT :decayed:

Opublikowano

...a ja tak z innej beczki...oprucz gasnicy i apteczki,co jeszcze jest obowiazkowe w aucie?

Apteczka nie jest wyposażeniem obowiązkowym :wink4:

Opublikowano

po tym co przeczytalem toja swoja wymianie bo mojej wazna uplynela 2004roku :>

Opublikowano

...a ja tak z innej beczki...oprucz gasnicy i apteczki,co jeszcze jest obowiazkowe w aucie?

Apteczka nie jest wyposażeniem obowiązkowym :wink4:

...czyli tylko gasnica,bo trojkat jest w wyposazeniu-dzieki :wink4:
Opublikowano

i dlatego nie ma gaśnicy

Opublikowano

Nie ma co się sądzić bo podstaw nie ma. Kupa jest, bo gaśnica kilka mieśiecy wcześniej powinna iść do sprawdzenia. Tak to bym już ich ścigał.

Moja najwidoczniej miała ustawiony zapalnik czasowy :polew:

PS. sprawdźcie ważność swoich :decayed:

Dobry pomysł!! :)

Opublikowano

najlepsze jest to, ze jak nie masz gasnicy - mandat. jak masz - nawet przeterminowana - bez mandatu.

Opublikowano

Wyjeżdżający na Białoruś polscy kierowcy muszą mieć w aucie zestaw ratunkowy oraz prezerwatywy. Więc jakby się ktoś tam autkiem wybierał to proponuję się "zabezpieczyć" :):decayed::kox:

Opublikowano

hehe Łukaszenka ma wyż demograficzny \m/

Opublikowano

no nie mila niespodzianka, moj tata co prawda tylko w fiacie uno ale mial maly pozar w przelacznikach, jakies spiecie a to obrazki po opanowaniu sytuacji :kox: (caly dzien pracy kompresorem, odkurzaczem, sciereczkami) :wallbash:

45308f030d874964med.jpg

f227f2fd618064e4med.jpg

3a8fe4291dc18bebmed.jpg

376840dcb61530dfmed.jpg

Opublikowano

Fura wygląda tak, jak by była służbówką jakiegoś murarza ;)

A kolega to chyba gładź kładł na podsufitce w tym fiacie ;P

A tak szczerze, to współczuję Panowie, pewnie jeb**** sie z tym jak matka z łobuzem.

Opublikowano

No zazdrościć to nie ma czego! :kwasny: Pracy przy sprzątaniu tego syfu po wybuchu sporo! I oby wszystko dało się doczyścić!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.