Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech forumowicze się wypowiedzą czy wizual się podoba

ZdjA_cie000.jpg ZdjA_cie009.jpg

ZdjA_cie013.jpg ZdjA_cie018.jpg

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 23-04-2007, 16:14 ]

a wiec wypowiem sie.zapraszam do NEWBIE i zapoznania sie z regulaminem

do odblokowania

[ Komentarz dodany przez: hack: 23-04-2007, 22:02 ]

Odblokowane :wink:

Opublikowano

takie same swiatłe tylne chce u siebie zalożyc :twisted:

nie podoba mi sie ta dokładka z tyłu i ta naklejka badz co kolwiek to jest...

Opublikowano

furka jako audi fajna reszta bez komentarza :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

tylne lampy nawet ladne , ogolnie auto nawet ladne tylko nie potrzebne te dokladki i naklejka na masce :twisted:

Opublikowano
tylne lampy nawet ladne , ogolnie auto nawet ladne tylko nie potrzebne te dokladki i naklejka na masce :twisted:

Dokladnie.

Opublikowano

nie rozumiem zbytnio po co te naklejki.

Fajne kółka.

furka jako audi fajna reszta bez komentarza

resztę dobrze już kolega Ice wyraził :wink:

Opublikowano

Co do pozytywów to ładne felgi i jedyne lampy na tył nie ori, które mi podchodzą. Na resztę opuszczę zasłonę milczenia :rolleyes:

Opublikowano

dokladki, progi, naklejki - ochyda! strasznie zepsute A4

fele i cleary ok

Opublikowano
dokladki, progi, naklejki - ochyda! strasznie zepsute A4

fele i cleary ok

krótko i rzeczowo :biggrin: :quattro:

Opublikowano

Jeśli chciałeś pokazać że jesteś fanem ekipy z Orange County to chyba ,Ci się udało.Według mnie trochę za dużo plastiku ,dokładka na tył i progi :frown: .Poza tym spasuj lepiej przednie reflektory bo chyba jest lekko nie dopracowany temat.....Znośna felga.Najważniejsze ,że się Tobie podoba....w końcu ty latasz tą kabiną.

Opublikowano

jak dla mnie, to za dużo tuningu :cool:

Opublikowano

Nie nie nie i jeszcze raz nie... Ja takim autkiem nie będę jeździł :wink: Nie podoba mi się i już :bicz: Sory ale nie lubię takiego tuningu w Audiczkach... :a4fan:

Opublikowano

a ja jestem z Toba Tuniu...O :a4fan::a4fan: ni maja wlasne wizje a my wlasne... :a4fan:

Opublikowano
Jeśli chciałeś pokazać że jesteś fanem ekipy z Orange County to chyba ,Ci się udało.

no nie bardzo, pokazal, ze jest fanem West Coast Choppers :D pewnie o to Ci chodzilo.

nie podoba sie tylna klapa i progi a naklejki WCC zamienilbym na logo Audi (naklejone w ten sposob, moze ta z przodu przesunalbym blizej reflektora i nizej - tak zeby kawalkiem lezala na zderzaku ;) ). chociaz te maltanskie krzyze tez nie wygladaja strasznie :)

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem fele sa do bani,progi ochyda ze Slomczyna,przyciemnianie lustrzane bym zerwal i zrobil czern 35.Ten krzyz....po co on?!Lampy clear ...nie bardzo,wg mnie po 2 lifcie sa cool!ogolnie spoko,auto ma potencjal szkoda go zmarnowac,stoi nisko wiec duzo mu do szczescia nie potrzeba,niebawem wrzuce foty po moim tuningu ale to inna bajka,sorki,hehe

Opublikowano

Hmmm fajna mogla by byc...ale wg mnie jest za ciezka...optycznie ...za duzo dokladek...z boku z tylu z przodu...wystarczyloby uglebienie i byla by ladna...przy tuningu tez trzeba troche klasy...bez dokladek by ja miala....ale ma sie podobac wlascicielowi my sie tutaj tylko wypowiadamy i dyskutujemy ogulnie to :a4fan::a4fan:

Opublikowano

piękne auto

tylko te plasticzory jak bys zdjął byłoby jeszcze piękniejsze :cool:

Opublikowano

Ładna bryczka tylko te naklejki jak z innej bajki :rolleyes:

Opublikowano

Ściąg naklejki i te plastiki i nie bedzie tak zle :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.