Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning


Tuniu

Rekomendowane odpowiedzi

niech forumowicze się wypowiedzą czy wizual się podoba

ZdjA_cie000.jpg ZdjA_cie009.jpg

ZdjA_cie013.jpg ZdjA_cie018.jpg

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 23-04-2007, 16:14 ]

a wiec wypowiem sie.zapraszam do NEWBIE i zapoznania sie z regulaminem

do odblokowania

[ Komentarz dodany przez: hack: 23-04-2007, 22:02 ]

Odblokowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same swiatłe tylne chce u siebie zalożyc :twisted:

nie podoba mi sie ta dokładka z tyłu i ta naklejka badz co kolwiek to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozytywów to ładne felgi i jedyne lampy na tył nie ori, które mi podchodzą. Na resztę opuszczę zasłonę milczenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałeś pokazać że jesteś fanem ekipy z Orange County to chyba ,Ci się udało.Według mnie trochę za dużo plastiku ,dokładka na tył i progi :frown: .Poza tym spasuj lepiej przednie reflektory bo chyba jest lekko nie dopracowany temat.....Znośna felga.Najważniejsze ,że się Tobie podoba....w końcu ty latasz tą kabiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie i jeszcze raz nie... Ja takim autkiem nie będę jeździł :wink: Nie podoba mi się i już :bicz: Sory ale nie lubię takiego tuningu w Audiczkach... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałeś pokazać że jesteś fanem ekipy z Orange County to chyba ,Ci się udało.

no nie bardzo, pokazal, ze jest fanem West Coast Choppers :D pewnie o to Ci chodzilo.

nie podoba sie tylna klapa i progi a naklejki WCC zamienilbym na logo Audi (naklejone w ten sposob, moze ta z przodu przesunalbym blizej reflektora i nizej - tak zeby kawalkiem lezala na zderzaku ;) ). chociaz te maltanskie krzyze tez nie wygladaja strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem fele sa do bani,progi ochyda ze Slomczyna,przyciemnianie lustrzane bym zerwal i zrobil czern 35.Ten krzyz....po co on?!Lampy clear ...nie bardzo,wg mnie po 2 lifcie sa cool!ogolnie spoko,auto ma potencjal szkoda go zmarnowac,stoi nisko wiec duzo mu do szczescia nie potrzeba,niebawem wrzuce foty po moim tuningu ale to inna bajka,sorki,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm fajna mogla by byc...ale wg mnie jest za ciezka...optycznie ...za duzo dokladek...z boku z tylu z przodu...wystarczyloby uglebienie i byla by ladna...przy tuningu tez trzeba troche klasy...bez dokladek by ja miala....ale ma sie podobac wlascicielowi my sie tutaj tylko wypowiadamy i dyskutujemy ogulnie to :a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...