Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning


Tuniu

Rekomendowane odpowiedzi

:audi: jako :audi: ładne , kolorek mnie sie widzi i tyle. Po za tym sil niczek mały, zdjęcia środka proszę, jak tuning to na całej lini, jak wypowiadać się to o całym autku , a nie tylko o karoseri. :wink::wink::wink: Jak tuningować to całe auto, a nie karoserie, Do nas pijesz kolego , a silnik masz serie i środek też, przypuszczam.

[ Dodano: 25-04-2007, 10:50 ]

Ps. Proszę zdjęcia środka.

Ps.2. To twoje auto i ty się nim przemieszczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to wygląda tak, ze tutaj prawie każdy chciałby mieć samochód cały Ori.Prawie jak taki samochodowy nacjonalizm-czystość "rasy" Audi. Ja mam to w d*pie. Jak ktoś chce modyfikować auto to niech to robi.W tym cała zabawa. Można z poważnego auta zrobić młodzieżowe, sportowe czy lasko-lepne. To akurat nie jest przesadzone.Wszystko jest na miejscu.

Pozdrawiam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to wygląda tak, ze tutaj prawie każdy chciałby mieć samochód cały Ori.Prawie jak taki samochodowy nacjonalizm-czystość "rasy" Audi. Ja mam to w d*pie. Jak ktoś chce modyfikować auto to niech to robi.W tym cała zabawa. Można z poważnego auta zrobić młodzieżowe, sportowe czy lasko-lepne. To akurat nie jest przesadzone.Wszystko jest na miejscu. Pozdrawiam :twisted:

Kolego jeśli chcesz mieć jak to określiłeś "lasko-lepne" :rotfl: autko to sobie je miej... Nikt Ci nie broni. Ale czy laski lecą na autko które ma dolepione elementy, które często do siebie nie pasują :rotfl: Do tuningu trzeba też podchodzić z głową (tu piję do tej czarnej listwy na drzwiach która jest nad tym wykwintnym progiem...) Jeśli tego nie widzisz to załamka :rolleyes: Radzę to zamalować :exclaim: Chcesz mieć naklejki, oki, ja nie mam bo tego nie lubię :twisted: A jeśli chodzi o to jak powiedziałeś: "wg. mnie to wygląda tak, ze tutaj prawie każdy chciałby mieć samochód cały Ori.Prawie jak taki samochodowy nacjonalizm-czystość "rasy" Audi." Człowieku, co Ty piszesz?! To co mam jeździć samochodem ubranym w zderzak od skody octavii, a może od jakiegoś fiata? A może jeszcze znaczki mam zmienić? Nie mam nic do tuningu, ale jak już powiedziałem wcześniej zrobionego ze smakiem i dobrze. Jak już robić tuning to profesjonalny, a nie potem jeździ matiz z 2 metrowym spoilerem i już jest 2 fast 2 furious :rotfl::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak i ostatni raz po tu dałem auto by się ludzie wypowiedzieli a nie wyzywali jak to peter zrobił "wiocha i druciarstwo" a może tak jego wyglada nieważne. środek zrobiony w Carbonie i w chromie media to telewizor 7calowy car audio potężne cały kenwood sub LTC moc w DB to 120 silnik jak narazie ma wałek sport i storzek oraz układ wydechowy cały sport to jak narazie audi mam krótko bo mam zaledwie od pazdziernika ale przeróbki jeszcze będą zwiazane z silnikiem, chip na 20koni oraz w przyszłości wychudzone koło zamachowe i kute tłoki.wszystko przedemną nie będę się z wami szarpał bo każdy ma inny pogląd na to ja mam taki i uszanujcie to i bez wyzwisk. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tuningu trzeba też podchodzić z głową (tu piję do tej czarnej listwy na drzwiach która jest nad tym wykwintnym progiem...) Jeśli tego nie widzisz to załamka :rolleyes: Radzę to zamalować :exclaim: Chcesz mieć naklejki, oki, ja nie mam bo tego nie lubię :twisted:

Mała pomyłka te słowa kierowałem do Tuniu, a nie do Furio, bo tyczą się auta szanownego kolegi Tuniu :wink: No i tyle chyba :wink: Pozdrawiam! P.S. Tuniu, życzę powodzenia i jak najlepszych efektów dalszej pracy :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek zrobiony w Carbonie i w chromie media to telewizor 7calowy car audio potężne cały kenwood sub LTC moc w DB to 120

Chętnie zobacze zdjęcia środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał zrobione fotki to zaprezętuje napewno

[ Dodano: 25-04-2007, 11:41 ]

a najlepiej zaprezętuje jak na żywo bo zdjęcia nie odzwierciedlają tego co jest w rzeczywistości. Kto ma ochoteę przyjechać na jakiś spot A4 w opolu to zapraszam przedstawie całe auto od dechy do dechy nawet to że mam stroboskopy w tylnych lampach, co znowu się komuś to może nie spodobać ale to jego sprawa.

[ Dodano: 25-04-2007, 11:51 ]

wg. mnie to wygląda tak, ze tutaj prawie każdy chciałby mieć samochód cały Ori.Prawie jak taki samochodowy nacjonalizm-czystość "rasy" Audi. Ja mam to w d*pie. Jak ktoś chce modyfikować auto to niech to robi.W tym cała zabawa. Można z poważnego auta zrobić młodzieżowe, sportowe czy lasko-lepne. To akurat nie jest przesadzone.Wszystko jest na miejscu. Pozdrawiam :twisted:

Kolego jeśli chcesz mieć jak to określiłeś "lasko-lepne" :rotfl: autko to sobie je miej... Nikt Ci nie broni. Ale czy laski lecą na autko które ma dolepione elementy, które często do siebie nie pasują :rotfl: Do tuningu trzeba też podchodzić z głową (tu piję do tej czarnej listwy na drzwiach która jest nad tym wykwintnym progiem...) Jeśli tego nie widzisz to załamka :rolleyes: Radzę to zamalować :exclaim: Chcesz mieć naklejki, oki, ja nie mam bo tego nie lubię :twisted: A jeśli chodzi o to jak powiedziałeś: "wg. mnie to wygląda tak, ze tutaj prawie każdy chciałby mieć samochód cały Ori.Prawie jak taki samochodowy nacjonalizm-czystość "rasy" Audi." Człowieku, co Ty piszesz?! To co mam jeździć samochodem ubranym w zderzak od skody octavii, a może od jakiegoś fiata? A może jeszcze znaczki mam zmienić? Nie mam nic do tuningu, ale jak już powiedziałem wcześniej zrobionego ze smakiem i dobrze. Jak już robić tuning to profesjonalny, a nie potem jeździ matiz z 2 metrowym spoilerem i już jest 2 fast 2 furious :rotfl::a4fan:

a czy ja Ci każe zakładać zderzak od skody czy od fiata czy ja taki mam i czy zmieniłem znaczki czy je tylko ściągnołem. wiesz co zapraszam Cię na zlot Tuningowisko 9-10 czerwca staniemy koło siebie pochwalisz się autem i swoim tuningiem zobaczymy do którego będą podchodzić gapie i oglądać, to jest Tuning i ja mam taką wizję na A4. wiecie co macie odmienne zdanie na ten temat ja mam odmienne nie sztuką jest kupić np. auto z mocnym silnikiem bo każdy tak może sztuką jest go przerobić i wyciagnąć z tych moich 125 koni jakieś 200 konii to mi się najbardziej podoba i ja to doceniam najbardziej takie przeróbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sztuką jest kupić np. auto z mocnym silnikiem bo każdy tak może sztuką jest go przerobić i wyciagnąć z tych moich 125 koni jakieś 200 konii to mi się najbardziej podoba i ja to doceniam najbardziej takie przeróbki.

Uwierz , w twoim wolnossącym będzie ciężko.

Tuniu napisał/a:,

niech forumowicze się wypowiedzą czy wizual się podoba

Wypowiedzieli się , a ty nie możesz pogodzić się ze zdaniem, które zostało przedstawione w wypowiedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalegam o odkręcenie zaworów i zmniejszenie ciśnienia w gaciach.

Tunio - nie każdemu może się podobać to, co Tobie się podoba, ale to jest forum publiczne, a Ty wrzuciłeś zdjęcia niejako do oceny publicznej, stąd różne opinie.

Inni - jeśli Wam się nie podoba, to komentujcie to rozważnie, tak żeby Tunio nie poczuł się urażony (no chyba, że chcecie dostąpić "zaszczytnej" rangi czerwonego paska)

Micek - dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staniemy koło siebie pochwalisz się autem i swoim tuningiem zobaczymy do którego będą podchodzić gapie i oglądać, to jest Tuning i ja mam taką wizję na A4.

nie kazdy jezdzi samochodem po to, zeby podobac sie wszystkim i byc za wszelka cene zauwazonym na drodze. co z tego, ze auto wygalda kozacko a spoilery wygladaja jakby mialy zapewnic docisk przy 300 km/h, skoro objezdza go pierwszy lepszy SC Sporting czy cokolwiek malego i mocnego? w tym temacie podoba mi sie polityka Audi i roznice miedzy A4, S4 i RS4 - prawie zadne!

nie mowie tez, ze Twoje auto mi sie nie podoba - przedni zderzak ok, ladne progi, tylny zderzak troche brzydki, fajna klapa i sliczne lampy z tylu. fele tez wygladaja swietnie (chociaz troche nikna przy tych progach i zderzakach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem o "T" i intercoolerem zobaczymy czy w tym roku kieszeń pozwoli na takie grube przeróbki czas pokaże może będzie prawdopodobieństwo że wyjdzie więcej niż 200 koni

Jesli na serio myslisz o uturbianiu tego silnika to daruj to sobie..

Kup 1.8T z osprzetem i zamien , moze jeszcze znajdziesz kupca na Twoj silnik..

Zdecydowanie taniej , lepiej , szybciej i z nmiejszym udzialem stresu ....

Profesjonalne uturbienie silnika wolnossacego to kosztowna sprawa a i tak nie bedzie taki bezawaryjny jak seryjne turbo...

I na prawde wbrew pozorom swap wyjdzie zdecydowanie taniej i wtedy 200koni to niewielki problem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sayfer i tu masz rację SWAP jest lepszy a czy może ktoś mi powiedzieć czy jakąś V6 można wrzucić do tego bez problemu czy jakieś problemy są bo nie chciał bym zmieniać budy. Moze inaczej wieszy mocniejszy silnik przy którym by było mniej roboty bo sam będę chciał zrobić SWAP-a. A jeszcze jedno pytanie do Ciebie Sayfer te roczniki TT po 2002 miały z tym silnikiem chyba 190koni a ty masz 170 możesz mi to powiedzieć bo mam takie informacje na temat tego silnika też o takim myślałem

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 25-04-2007, 16:18 ]

To nie jest temat o silnikach :question:

[ Dodano: 25-04-2007, 16:29 ]

ale cały czas mówimy o moim A4 jakie zmiany itd. iceman jeżeli tak to sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może teraz ja napiszę co mi się podoba co nie:

Po pierwsze śliczny kolor, taki jak mój :) Felgi są świetne, podobnie tylne i przednie lampy.

Grill też może być, ale ja bym przykleił emblemat OOOO chociaż z tyłu :) Co do naklejek to myślę, że wystarczyłaby tylko ta z przodu, ale to już kwestia gustu.

Natomiast zdecydowanie nie podobają mi się dokładki z boku ;) Aha i silniczek też jest w porządku mimo że wielu forumowiczów na nie narzeka. Te 125 kucy mi wystarcza do przejechania z punktu A do B, bo do tego wykorzystuje auto, ale rozumiem że niektórzy mają ambicje na coś więcej.

Tak w ogóle to nie kieruj się opiniami innych, bo daleko nie zaj(e)dziesz ;) Tobie się samochód podoba i to jest najważniejsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...