Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, jestem tu niedlugo a niejeden widzi ze sa tu osoby na ktore reaguje sie "och i ach"....a co do tego ze uwazacie ze audi jest najladniejsze w serii...to po kiego ch** wystawiac fotki aut...wystarczy raz zamiescic po jednej rocznikowo w sedanie, avancie napisac jaki macie kolor i wsio....wlasnie o to chodzi zeby dawac zdjecia aut po tym jak zostalo zmienione...bo szczerze, za***iście by bylo gdyby po ulicach jezdzily wszystkie takie same audice...ludzie osmieszacie sie, macie sie za znawco a tak naprawde lizecie d*py jeden drugiemu (oczywiscie mowie o "zamknietym kregu") I nie piszcie ze sobie cos wymyslilem tylko taka jest prawda:D Oczywiscie krytyka jest sprawa powazna i kazdemu sie przydaje, ale nie w taki sposob jaki to sie dzieje na forum...przykladem jest to iz niedawno jeden kolega zamiescil fotki autka z felgami identycznymi jak moje, uslyszal od was slowa zachwytu, ale niestety moje IDENTYCZNE felgi zostaly skrytykowane...smiech na sali...peace :a4fan:

Chyba nie rozumiesz pojęcia seria które występuje na tym forum .. ;)

Co do felg to nie do każdego auta pasują dane felgi, wystarczy zmienić kolor, wysokość zawiasu czy zabudowe nadwozia (avant/sedan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj rozumiem...seria to wymienione lampy z przodu...NAJWAZNIEJSZE hehe kierunki w blotnikach, felgi, zderzak od S4 (sami piszecie ze jestescie zwolennikami tutningu mechanicznego a na forum sa 2-3 S4 wiec panowie o co chodzi) czasami lampki z tyl, i jakis chrom w postaci np grila....dobrze wiem jak wyglada seria na tym forum...niechce zeby ktokolwiek przyjal moja OSOBISTA !!! opinie jako atak a jedynie zakapowal ze nie tylko ja tak mysle....;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj rozumiem...seria to wymienione lampy z przodu...NAJWAZNIEJSZE hehe kierunki w blotnikach, felgi, zderzak od S4 (sami piszecie ze jestescie zwolennikami tutningu mechanicznego a na forum sa 2-3 S4 wiec panowie o co chodzi) czasami lampki z tyl, i jakis chrom w postaci np grila....dobrze wiem jak wyglada seria na tym forum...niechce zeby ktokolwiek przyjal moja OSOBISTA !!! opinie jako atak a jedynie zakapowal ze nie tylko ja tak mysle....;]

kolego na forum jest zarejestrowanych 3446 ludzi wiec co sie unosisz kazdy ma swoja wizje ,jeden lubi seriie drugi ostry tuning ,niepowinno sie dyskutowac kto chce pisze swoją opinie i na tym sie konczy nikogo nie przekonasz ze cos jest dobre,lepsze ,ładniejsze,proponuje ochłonąc bo zachwile zamkne ten temat bo robi sie nieprzyjemnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEoo może masz i trochę racji ale to nie jest forum tuningowe :exclaim: Zamieszczanie zdjęć swoich A4 jest tu sposobem przedstawienia się, to coś więcej niż swoje własne zdjęcie. Nie każdy ma kasę na jakikolwiek tuning a dlaczego nie miałby pokazać swojego zadbanego autka :question: I tak samo nad seriami równie często padają słowa krytyki i uwagi co warto by zmienić. A jak ktoś się obraża za konstruktywne słowa krytyki to chyba ma lekki problem... Ja akurat jeżdż całkowitą serią /zdjęcia niedługo wrzucę/ ale dbam o nią ile mogę bo wydałem całą kasę aby mieć swoje wymażone oooo. Też chciałbym parę rzeczy w niej przerobić ale zaczekam na przypływ gotówki, z drugiej strony trochę jeżdżę po trasach a auto w obcym mieście na obcychy numerach zawsze jest bardziej łakomym kąskiem więc czasem lepiej żeby się zbytnio nie wyróżniało i się komuś zbyt nie spodobało. Co do felg to jesteś trochę dziecinny że się skarżysz że ktoś skrytykował u Ciebie a u kogoś pochwalił, czasem nawet inny kolor auta wystarczy i już kółka inaczej wyglądają choćby były takie same... Trochę luzu :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja nie moge...kolego drogi luzu mam full zapas a ze sie skarze?? hehehehehhe, chlopie podalem tylko przyklad nic wiecej, zrozumcie ze ja nie mowie ze zle jest zapodac zdjecie furki w serii badz po przerobkach, jedyne o co mi chodzi to to iz krytyka na tym forum nie jest konstruktywna ani obiektywna. A co do rzucania sie auta w oczy, najlepiej zostaw je w garazu i co rano przyjdz na 15 min zeby sobie popatrzec i jedz do pracy badz innego miasta autobusem wtedy napewno nikt auta ci nie ukradnie :D Koncze swoj wywod i juz nie zasmiecam tematu bo od niego odbiegamy a nie na tym mamy sie skupic...pozdrowienia i chlopaki nie burzcie sie tak ze ktos widzi to wszystko inaczej :) najwazniejsze ze laczy nas milosc do :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: za pracę, energię, środki włożone w auto - szacunek. Jest groźnie, sportowo, gangstersko :cool:

Z drugiej strony czyli odczucia osobiste: uśmiech, małe zdumienie, upewnienie się, że to jednak nie beemka, następnie uśmiech zażenowania + cichutkie obawy czy za moment nie oberwę od właściciela z pukawki :lol:

Dla mnie bez sensu, wybór złej drogi dla tego auta (a4), nie mój styl, nie moje klimaty ale doceniam to, że chce Ci się zrobić więcej niż wymienić olej czy klocki. I o to chodzi :exclaim:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko niewatpliwe ciekawe... zderzaki + progi jak dla mnie na plus... wydech przesadzony, chyba lepsze poprostu proste wyjscie, podwojne ale proste... grill git ale brewki nie bardzo... tablica calkiem calkiem, niezly pomysl, plus za pomysl... naklejka na przednia szybe nie bardzo... no i ja osobiscie nie nawidze przyciemniania swiatel!! to twoje bezpieczenstwo wiec poco sie zaslaniac!! drewno w srodku odpada, no i kiera mnie razi, razi pewnie dlatego ze sam mam inn... :wink: tyle odemnie ale to Twoje autko i Ty nim latasz!! pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle :wink:

podobają mi sie felgi , licznik w milach i dżinsy :lol:

PS. jak już tak przenosisz z tyłu tablice to mogłeś kupić zderzak od SC i tą wnęke z rejestracji wpasować i byś miał wtedy lepiej. do ramek klubowych Cie nie namawiam bo masz fajne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi się to nie widzi nie lubie tego typu przeróbek ale to twoje auto więc rób co chcesz, felgi spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje mi bemką :przebiegly:

A serio : klapa spoko , lampy tył jak cie moge , chromy (poza tym dookoła szyby i na grillu ) WON . Progi za masywne (zauwaz jak mizernie sie felga przy nich prezentuje) , przednie lampy :sick3: zderzak git (wzór) siatka : rozumiem czemu tam jest. Z tyłu najbardziej nie podoba mi sie wydech ... Na + dobra poprawka z chromem dookoła grilla. Brewki mi nie podchodzą ...

Dla mnie ogólnie do mocnej korekty. To tylko moje zdanie...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się jak wyglada po Twoich przeróbkach.

Jak dla mnie to wiejski tjuning :>

Jak można było tak zepsuć takie piekne autko, jakim jest A4 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wogole sam bys sie odwazyl zmienic cos w swojej audicy wlasnymi rekoma tak jak ja to zrobilem a nie czekac na gotowe...Ja mam wlasna wizje i tyle...A ze wsi najwidoczniej to Ty jestes...do tego masz 90 KM po maska jak dobre cienquecento :polew:...no ale zycie...lubisz albo nienawidzisz :a4fan:

warnwarn.giftrudno, przesadziłeś - nikt Cię powyżej nie obraził.

Za to Ty tak, pomimo kilku słownych ostrzeżeń w przeszłości.

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...