Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nocleg Władysławowo -kwatery ???


Tobi_one

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam jakiejs kwatery na nocleg w terminie 29.07.09-5.08.09 pokój 2-osobowy z jednym łózkiem i łazienka w pokoju

cena do dogadania

Jeśli miałby ktos cos do zaoferowania to piszcie odrazu napewno skorzystam

pozdrawiam Tobi_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Jarka 600-961-666

Mój stary znajomy z klubu turbokillers.com

Posiada nieduży, bardzo sympatyczny ośrodek we Władysławowie zaraz nad morzem

Jak sie powołasz na klub turbokillers.com to może nawet jakąś fajna zniżkę dostaniesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Jarka 600-961-666

Mój stary znajomy z klubu turbokillers.com

Posiada nieduży, bardzo sympatyczny ośrodek we Władysławowie zaraz nad morzem

Jak sie powołasz na klub turbokillers.com to może nawet jakąś fajna zniżkę dostaniesz :naughty:

no niestety brak miejsc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam jakiejs kwatery na nocleg w terminie 29.07.09-5.08.09 pokój 2-osobowy z jednym łózkiem i łazienka w pokoju

cena do dogadania

Jeśli miałby ktos cos do zaoferowania to piszcie odrazu napewno skorzystam

pozdrawiam Tobi_one

Poszukaj na http://www.wladek.pl/index.php

osobiście byłem tutaj i było zupełnie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam jakiejs kwatery na nocleg w terminie 29.07.09-5.08.09 pokój 2-osobowy z jednym łózkiem i łazienka w pokoju

cena do dogadania

Jeśli miałby ktos cos do zaoferowania to piszcie odrazu napewno skorzystam

pozdrawiam Tobi_one

Poszukaj na http://www.wladek.pl/index.php

osobiście byłem tutaj i było zupełnie w porządku.

także zajęte szukałem juz w tym serwisie wladek.pl i przedzwonilem mase kwater wszystko pozajmowane :wallbash:

a może jest ktos tutaj na forum co moglby taka kwatere udostepnic we wladyslawowie lub okolicy oczywiscie zeby byl wolny pokoj 2-osobowy itd jak 1 poscie. ?

mój nr to 607160827

pozdrawiam Tobi_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to wyda sie śmieszne ale kiedyś we Władysławowie spałem na plebanii czy jakimś domu katechetycznym przy jakimś kościele ( ceny były śmieszne )

może spróbuj uderzyć w ten sposób :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to wyda sie śmieszne ale kiedyś we Władysławowie spałem na plebanii czy jakimś domu katechetycznym przy jakimś kościele ( ceny były śmieszne )

może spróbuj uderzyć w ten sposób :chytry:

jak juz nie będe mial wyjscia to moze skorzystam, albo jak bedzie cieplo to zostaje nocka z Żonką na plaży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tydzień temu w weekend, dzisiaj w nocy tez wróciłem z weekendu we Władku i szczerze mówiąc rodzina miała problem we wtorek znaleźć nocleg na ten tydzień (od soboty do następnego piątku). Może dalej od Władka, np w Chłapowie znajdziesz. W środku tygodnia jest zawsze większa szansa coś znależć wolnego w porównaniu do piątku czy soboty. Co do nocy na plaży to w weekend strasznie wiało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tydzień temu w weekend, dzisiaj w nocy tez wróciłem z weekendu we Władku i szczerze mówiąc rodzina miała problem we wtorek znaleźć nocleg na ten tydzień (od soboty do następnego piątku). Może dalej od Władka, np w Chłapowie znajdziesz. W środku tygodnia jest zawsze większa szansa coś znależć wolnego w porównaniu do piątku czy soboty. Co do nocy na plaży to w weekend strasznie wiało :thumbdown:

dzięki za informacje :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:33_________________________________________________no ja dzisiaj w nocy wylatuje już :wink4:

mam nadzieje, że coś znajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem rok temu, to na miejscu mielismy 3 oferty noclegu(tyle ze w tygodniu - środa) mimo ze mieliśmy zaklepaną chatke, wiec myśle że powinieneś dać rade cos znalesć, tym bardziej ze to na jedną noc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tydzień temu w weekend, dzisiaj w nocy tez wróciłem z weekendu we Władku i szczerze mówiąc rodzina miała problem we wtorek znaleźć nocleg na ten tydzień (od soboty do następnego piątku). Może dalej od Władka, np w Chłapowie znajdziesz. W środku tygodnia jest zawsze większa szansa coś znależć wolnego w porównaniu do piątku czy soboty. Co do nocy na plaży to w weekend strasznie wiało :thumbdown:

dzięki za informacje :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 11:33_________________________________________________no ja dzisiaj w nocy wylatuje już :wink4:

mam nadzieje, że coś znajdziemy

zadzwon do Jasny Brzeg , ul . Żeromskiego 24, w necie znajdziesz nr , ja tam byłem tydzień ostatnio i bylo super. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też szukam jakiegoś pokoju tylko od poniedziałku 03.08 do piątku 08.08 wiec jak kolega Tobi_one coś będzie wiedział jak już zajedzie do Władysławowa to moze popytac i dać znać 697727229 . Chętnie sie spotkam z kolegą i postawie mu browar za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wylatuję w pt,nocleg zaklepany,od kilku lat w tym samym miejscu,już prawie jak rodzina... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wróciłem chłopaki i bylo za***iście :> fajna miejscowka, niedaleko od plazy, centrum rozrywki we Władku hehe :P

Czarny koń i Tropikalna Wyspa rulllez heheeeee :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no czarny koń i te sprawy ja lece w piątek w nocy do Władka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znajdzie się coś wolnego dopiero po 19-stym sierpnia. Jakby co proszę o priv. Dla chłopaków z forum jakiś rabacik sie znajdzie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...