Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Oj to dużo.

Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.

tak Hofele - kto proponował taką cenę? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Oj to dużo.

Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.

tak Hofele - kto proponował taką cenę? :disgust:

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

w takim razie od premiery podskoczyli trochę z ceną ponieważ ja dostałem 12% rabatu :-) zresztą zadowolenie jest ważniejsze niż pieniądze w tym przypadku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

w takim razie od premiery podskoczyli trochę z ceną ponieważ ja dostałem 12% rabatu :-) zresztą zadowolenie jest ważniejsze niż pieniądze w tym przypadku :kox:

Zgadzam się :)

Czekam na fotki i see Ya on W-wa streets :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podlacze sie pod temat. Od kilku dni posiadam A4 Avant b7. Chcialbym dolozyc do niego zderzak na przod s-line. Widzialem na allegro za 450 same zderzaki bez grilla. Co potrzebuje do przelozenia zderzaka?? Czy musze kupowac inny grill , kratki, halogeny przeciwmgielne?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podlacze sie pod temat. Od kilku dni posiadam A4 Avant b7. Chcialbym dolozyc do niego zderzak na przod s-line. Widzialem na allegro za 450 same zderzaki bez grilla. Co potrzebuje do przelozenia zderzaka?? Czy musze kupowac inny grill , kratki, halogeny przeciwmgielne?

Pozdrawiam

Proponuje użyć opcji "szukaj".

Pisałem już o tym ponieważ zrobiłem taką przekładkę i inni forumowicze też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bajk, a czy mozesz dac fotki tego spojlera DTM i gdzie go kupowales? Sam sie zastanawiam nad takim czyms, ale na razie zonka jest przeciw i moze Twoje fotki Ja przekonaja?

Pozdrawiam

Niestety jeszcze nie kupiony - czeka na swoją kolej :kox:

a fotka - proszę bardzo

audi_a4_dtm_11.jpg

f91200995450P13a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, czyli to jest bardzo podobne do tego:

05c230d6cf255015.jpg[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Cos takiego na allegro jest za ok. 260pln :)

oryginalny DTM kosztuje jakieś 1500 :kox:

To jest zdjęcie tego z allegro za 240? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie chcialem kopiowac oznaczonej fotki, ale tu masz link do aukcji:

http://moto.allegro.pl/item789184429_spoiler_audi_a4_b7_po_2004r_hit.html

Pozdrawiam

tak - właśnie o tej aukcji myślałem - w każdym bądź razie boję się trochę o tego jakość - ktoś może ma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie kupić rs4 :naughty:

a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć ;)

s-line bedzie pasował - pamiętaj tylko, że światła przeciwmgielne oraz grill są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie kupić rs4 :naughty:

a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć ;)

s-line bedzie pasował - pamiętaj tylko, że światła przeciwmgielne oraz grill są inne.

Bajk do zderzka s line nie idą inen przeciwgielne. Jedyne co to jeśli ktos ma ori spryski to inne ida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...