Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Opublikowano

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Oj to dużo.

Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Oj to dużo.

Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.

tak Hofele - kto proponował taką cenę? :disgust:

Opublikowano

A jaki koszt całosci(części bez malowania) jak można wiedziec?

700 euraków z rabatem

Oj to dużo.

Twój zderzak to produkt firmy Hofele (jeżeli się nie mylę ??). Mi proponowano ten zderzak za 400 Euro + 30 przesyłka do Polski.

tak Hofele - kto proponował taką cenę? :disgust:

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

Opublikowano
  • Autor

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

w takim razie od premiery podskoczyli trochę z ceną ponieważ ja dostałem 12% rabatu :-) zresztą zadowolenie jest ważniejsze niż pieniądze w tym przypadku :kox:

Opublikowano

Hofele :)

Odkryłem ten zderzak w momencie jego premiery na ich stronie i wysłałem maila z zapytaniem.

Sprzedawca był mile zaskoczony, że tak śledzę ich produkty i zaproponował taką cenę. To było dawno, więc dużo mogło się zmienić.

w takim razie od premiery podskoczyli trochę z ceną ponieważ ja dostałem 12% rabatu :-) zresztą zadowolenie jest ważniejsze niż pieniądze w tym przypadku :kox:

Zgadzam się :)

Czekam na fotki i see Ya on W-wa streets :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, podlacze sie pod temat. Od kilku dni posiadam A4 Avant b7. Chcialbym dolozyc do niego zderzak na przod s-line. Widzialem na allegro za 450 same zderzaki bez grilla. Co potrzebuje do przelozenia zderzaka?? Czy musze kupowac inny grill , kratki, halogeny przeciwmgielne?

Pozdrawiam

Opublikowano

witam, podlacze sie pod temat. Od kilku dni posiadam A4 Avant b7. Chcialbym dolozyc do niego zderzak na przod s-line. Widzialem na allegro za 450 same zderzaki bez grilla. Co potrzebuje do przelozenia zderzaka?? Czy musze kupowac inny grill , kratki, halogeny przeciwmgielne?

Pozdrawiam

Proponuje użyć opcji "szukaj".

Pisałem już o tym ponieważ zrobiłem taką przekładkę i inni forumowicze też.

Opublikowano

Witam.

Bajk, a czy mozesz dac fotki tego spojlera DTM i gdzie go kupowales? Sam sie zastanawiam nad takim czyms, ale na razie zonka jest przeciw i moze Twoje fotki Ja przekonaja?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Bajk, a czy mozesz dac fotki tego spojlera DTM i gdzie go kupowales? Sam sie zastanawiam nad takim czyms, ale na razie zonka jest przeciw i moze Twoje fotki Ja przekonaja?

Pozdrawiam

Niestety jeszcze nie kupiony - czeka na swoją kolej :kox:

a fotka - proszę bardzo

audi_a4_dtm_11.jpg

f91200995450P13a2.jpg

Opublikowano

Dzieki, czyli to jest bardzo podobne do tego:

05c230d6cf255015.jpg[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Cos takiego na allegro jest za ok. 260pln :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, czyli to jest bardzo podobne do tego:

05c230d6cf255015.jpg[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Cos takiego na allegro jest za ok. 260pln :)

oryginalny DTM kosztuje jakieś 1500 :kox:

To jest zdjęcie tego z allegro za 240? :o

Opublikowano
  • Autor

Nie, bo nie chcialem kopiowac oznaczonej fotki, ale tu masz link do aukcji:

http://moto.allegro.pl/item789184429_spoiler_audi_a4_b7_po_2004r_hit.html

Pozdrawiam

tak - właśnie o tej aukcji myślałem - w każdym bądź razie boję się trochę o tego jakość - ktoś może ma? :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam pytanie ad. tego zderzaka. Też chcę wmontować przód od rs4. Nie będzie żadnych problemów jeżeli chodzi o dopasowanie? Bo obawiam się że kupię części i się okaże że nic nie pasuje i trzeba przerabiać :/

Opublikowano
  • Autor

przód od rs4 nie będzie pasował - jest szerszy.

Opublikowano

trzeba będzie kupić rs4 :naughty:

a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć ;)

Opublikowano
  • Autor

trzeba będzie kupić rs4 :naughty:

a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć ;)

s-line bedzie pasował - pamiętaj tylko, że światła przeciwmgielne oraz grill są inne.

Opublikowano

trzeba będzie kupić rs4 :naughty:

a sline? skoro już mam wymieniać to można trochę poszaleć ;)

s-line bedzie pasował - pamiętaj tylko, że światła przeciwmgielne oraz grill są inne.

Bajk do zderzka s line nie idą inen przeciwgielne. Jedyne co to jeśli ktos ma ori spryski to inne ida

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.