Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi 80 Cabrio] 2,0 115km oldtimer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Szukałem i szukałem od dłuższego czasu Cabrioleta, oczywiscie marki Audi , oglądajac poszczególne egzemplarze ochota na zakup mi mijała z każdym kolejnym cabrioletem gdyz zdjecia rewelacyjne a jak sie okazywało auta z przebiegami kosmicznymi, riuny totalne, rzekł bym trupy . Az pojawiło sie coś co prezentuje ponizej .....

AUDI 80 CABRIO 1997 rok 2,0 benzynka 115 km

wyposażenie hmmmm średnie :

- skóra

- grzane stołki

- halogeny

- obniżona zwiecha fabrycznie

- alu 17 -stki

- Airbag x2

- el. lusterka

- el. szyby

kilka fotek poniżej :

200907311566e.jpgw1296.png

200907311562.jpgw1296.png

200907311563.jpgw1296.png

200907311559.jpgw1037.png

200907311564.jpgw1280.png

200907311560e.jpgw1296.png

Opublikowano

zapomniałeś dopisac el. szyby :gwizdanie:

fajna sztuka :good:

gleba jest kozak :kox:

Opublikowano

98 rok i zderzak przedni sprzed liftu. Trochę nie ten tego :)

Opublikowano
  • Autor

zapomniałeś dopisac el. szyby :gwizdanie:

hahaha faktycznie juz poprawiam :kox:

Opublikowano

Jedno z najladniejszych cabrio.. :kox:

I jest co rezac.. :kox:

Ja bym zmienil fele bo troszke mi do tej budy nie pasuja :)

Opublikowano

Jest piękna :hi:

Opublikowano

teraz na kozaku po Kraku :cool1:

Opublikowano

To przyznaj się teraz kto będzie tym śmigał ?? Czy aby oby nie Dorota ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka

Opublikowano

teraz na kozaku po Kraku :cool1:

LANS :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To przyznaj się teraz kto będzie tym śmigał ?? Czy aby oby nie Dorota ?? :gwizdanie:

Bedzie stała w Garażu , jezdziło sie nią będzie okazjonalnie :naughty:

Opublikowano

Furka kozacka :kox::good:

Opublikowano

Grześ a gdzie jest schowany włącznik klimy? Dlaczego nie jest na środku przy nawiewach tam gdzie być powinien?? :wink4::tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Grześ a gdzie jest schowany włącznik klimy? Dlaczego nie jest na środku przy nawiewach tam gdzie być powinien?? :wink4::tongue4: :tongue4:

no niestety Klimy brak ;( ale wiatr we włosach to usprawiedliwia :kox:

Opublikowano

Jest super :good: Planujesz ją upiększyć? Ja bym pomyślał o lampach przednich (soczewka ala S/RS2), kierownicy (może od R8? :polew: ), grill :mysli: tylko jaki? :mysli: Poza tym miodek :kox: lans jest :evil:

Opublikowano

Po 1998r. nie było czteroramiennej kierownicy takiej jak w A4 ? :embarrassed:

Fajna sztuka :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

wozik wygląda elegancko :good:

ale silnik mizerny :confused4:,

ja bym szukał do cabrio 2.6 lub 2.8 coby na lansie ładnie mruczało :decayed:

Opublikowano

Zajebioza.

Sam bym z checią taką przytulił ;)

Opublikowano

fajne fele Jarkowe i Miron ma takie fele do sprzedania

Furka :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.